Freestyle Survival- konfrontacja sztuk walki - w Ostrołęce?

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport

Czy uczestniczył(a)byś w konfrontacji sztuk walki na zasadach Survivalu?

Tak
2
18%
Tak, ale muszę dokładniej zapoznać się z zasadami
3
27%
Nie
6
55%
 
Liczba głosów: 11

steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: ???

Post autor: steward »

DJ Hertz - Vj Grabaż pisze:
steward pisze:ej k'urwa ten cały Freestyle Survival to są normalne walki ludzi czy napier,alanie przed komputerem bo mam wątpliwości
Przyjedź do Londynu. Dostaniesz wpie'rdol, wybijemy ci rodzinę i nie będziesz maił wątpliwości, że jesteś połamany.
ho ho ho co za gangsta :!: wes chłopczyku zastanów się co piszesz i do kogo, bo ja ani nie jestem twój kolega ani znajomy więc daruj sobie takie teksty... dla mnie jesteś małym zakompleksionym frajerem który napina się na forum... do tego jesteś bardzo zabawny :lol: dawno się tak nie uśmiałem... :lol: :lol:

ludzie nie bierzcie na serio postów tego gnoja bo on chyba zabawki miał ciężkie w domu :wink:
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Niestety nie mam super komputera i pewnie nie umiałbym odtworzyć "super kosmicznego" formatu FS...
Szkoda, że nie masz filmików w jakimś "ziemskim" formacie np: MPEG... poprostu tak jak reszta coraz bardziej zaczynam wątpić w to co piszesz...
Barni
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 08 lip 2005, 16:50

talent!!!

Post autor: Barni »

Muszę cię przeprosić!!!Masz niesamowity talent i dar od Boga! Twoim powołaniem jest literatura fantastyczna!!! Pięknie wymyslasz szczególy liczby(nie che mi się cytować, ale jestem pod wrażeniem) możesz być godnym następcą Lema, Zajdla a może nawet Tolkiena???

Zaimponowałeś mi chłopie nie zmarnuj talentu!!! jednego wiernego czytelnika już masz!!! :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

_kwiatek pisze:no ciekawie się ten temat czyta!! jak chloaki sie dogadacie to wezcie dajcie znac z miłą checia sobie popatrze ........ :)
nie bedzie zadnego sparingu, chlopaczek troche sie napuszył za bardzo i zgrywa niewiadomo kogo, teraz wszystko odwołuje na PW i mowi ze jest tylko 'organizatorem' smieszne to jest, 17-letni organizator jakichs zawodow...

nie bierzcie tego tematu na powaznie, to wszystko pic na wode, chlopak nie ma zielonego pojecia o czym pisze.
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

DJ Hertz - Vj Grabaż napisał:
Każdy taki zawodnik wyprowadza cios w około 0.347 s, co dla boksera jest nieosiąga

to może tych ciosów wogóle nie widać ? tylko jak w Dragon Ballu odrzut od siły uderzenia ? :P
DJ Hertz - Vj Grabaż
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2005, 19:24
Lokalizacja: z komputera

Zobaczymy...

Post autor: DJ Hertz - Vj Grabaż »

Wiem, że trudno w to uwierzyć i wcale się wam nie dziwię. Dyskusje tego typu nie mają sensu. Człowiek zazwyczaj wierzy w to, co zobaczy (nawet i to nie zawsze) i dążę do tego, żeby jakiegoś FSa zorganizować w Ostrołęce. Narazie to, co napisałem pozostanie dla was bajkami i w żaden sposób was nie przekonam. Dużo osób już miało na ten temat poglądy skrajne (często uzasadnione), ale pozostaje mi tylko organizacja tego oficjalnie i wtedy naprwadę będziemy mogli rozmawiać.
Jeszcze zobaczycie, że wiem, co mówię i że niektórzy z was mogą mieć więcej kompleksów, niż połowa naszego miasta.
A teraz grzecznie idźcie spać.
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

ty sie o mnie nie bój, masz jakis kompleks nieszczesliwego dziecinstwa czy cos? raczej jak tak gadasz to mnie nigdy nie widziales na jakims sparingu, ale jesli chcesz to mozesz jeszcze zobaczyc.

oj chce i to bardzo. za duzo kozaczysz "dorosły człowieku" bo myslisz że coś potrenowałeś to odrazu jesteś silny ?
Awatar użytkownika
pandi
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 27 maja 2005, 22:46

Post autor: pandi »

Czuly/Narew88 pisze::lol: zaliczysz deski ze smiechu jak zawodnik capoeira w rekawicach zacznie ci tanczyc przed oczyma :lol:
:lol: No cóż, pomimo wszystko nie zauważyłem żadnych capoeiristas np. w K1 czy coś :P
DJ Hertz - Vj Grabaż pisze:pandi: Frajer!
Nie no, poważnie ci się nudzi. A cóż oznacza to słowo? Poza tym zauważ, że ja wyśmiałem słowa, nie ciebie. A zrobić to musiałem, bo pier***** takie bzdury że głowa mała.
DJ Hertz - Vj Grabaż pisze: A masz tak dobry komputer, żeby oglądać takie filmy? Wszystkie takie materiały są zapisane w formacie (FS tego wymaga), który jest w fazie testów i nikt poza autorami tego fromatu i programu nie ma do niego dostępu.
Oczywista.

Podroczyłbym się z tobą ale szkoda mi słów :D i czasu :lol:

Może wpadnij do bokserów, karateków a nawet capoeiristas czy trenujących kung-fu i pokaż im jak się NAPRAWDĘ walczy. Masz możliwości, możesz zaprezentować swoją organizację innym i zbić kasę. O ile tylko nie jesteś:
a. prowokatorem
b. idiotą

Pozdrawiam serdecznie :lol:
DJ Hertz - Vj Grabaż
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2005, 19:24
Lokalizacja: z komputera

Geniusz...

Post autor: DJ Hertz - Vj Grabaż »

Pandi nie mam zamiaru tu z nikim się droczyć, ani nikogo obrażać. Jak nie wierzycie w coś takiego, to wasza sprawa. Jeśli nie jesteście otwarci na cokolwiek, czego jeszcze nie nikt nie robił, to na pewno ja nie jestem temu winny.
A teraz grzecznie idźcie spać.
Waski
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2005, 15:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Waski »

hahaha dlamnie to jest nie zaden FS tylko koles zaduzo sie naoglodal Dragon Ball "kiedys sam to oglodalem" hihi ale niepoje**** mnie tak zeby miec tako fantazje i chciec komus zamylania zeby tworzyc takie cos to jest nielogiczne popierwsze zaden 17 latek niebedzie mogl zorganizowac takiego czegos a po drugie skod ty wezmiesz 120 zawodnikow a po 3 te twoje ciosy co tak wyliczas so nierealne z tym co muwisz bo jezeli koles jednym ciosem chce kogos powalic to napewno musi dobrze sie ustawic i dobry zamach wziosc bo napewno niewyciognie ci reki i zlozy kolesia;] :!: Jednym slowem bede patrzyl co ty tu jeszcze wymyslisz bo jezeli cos z tego juz naprawde wyjdzie to z milo checio pisze sie na to:) a i jeszcze jedno czemu nikt niewidzial zadnego filmiku ani zadnej strony niema to moze zacznijcie myslec nad tym zeby byla strona byly filmiki jak to wygloda i potem moglbys zaczoc kogos namawiac do takich zeczy bo nikt w ciemno nieidzei bynajmniej nie ja!!!!!!!
Nie wiem, co pisać
w myślach się gubię,
czy żart wesoły,
czy dobrą radę...
na pamiątkę podpis swój kładę...
FLaSh/Narew88
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 lis 2005, 13:40

Post autor: FLaSh/Narew88 »

a dla mnie to wszytko to jedno wielkie gów**. pozdrawiam :wink:
ODPOWIEDZ