Lekkoatletyka

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
siemano
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 02 gru 2005, 11:25

Lekkoatletyka

Post autor: siemano »

Wszystko na temat tej dyscypliny.Na temat naszej ostroleckiej lekkoatletyki.Na temat naszych zawodnikow.Na temat bylych zawodnikow.
r0dzyn3k
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 04 lip 2005, 22:07

Post autor: r0dzyn3k »

Ja znam tylko Mateusiaka :P
be.with.me
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

No ja tez... szczegolnie tego jednego.. wybitnego artyste hip-hopowego z hiper-turbo-podziemnego składu jakim jest ostrołęckie KEMP GRU! Oczywiescie wielkie Elo Usiak! :lol:

HAVE NO FEAR KEMP GRU IS HERE!
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
verson
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:22

Post autor: verson »

Tłuste G pisze:No ja tez... szczegolnie tego jednego.. wybitnego artyste hip-hopowego z hiper-turbo-podziemnego składu jakim jest ostrołęckie KEMP GRU! Oczywiescie wielkie Elo Usiak!

HAVE NO FEAR KEMP GRU IS HERE!
Elo MC Czuly/"Tłuste G" :lol:
Kemp Gru 4ever 2005 proceder,
niepowtarzalny styl prosto z ulicy elo :lol: :lol: :lol: heheh
aha! no i nie robimy tego dla hajsu i dla sławy przedewszystkim! to podziemie.
heheh starczy :D
siemano pisze:Wszystko na temat tej dyscypliny.Na temat naszej ostroleckiej lekkoatletyki.Na temat naszych zawodnikow.Na temat bylych zawodnikow.
Co do bylych zawodnikow siemano niewatpliwie mial na mysli naszego bylego reprezentanta Bartosza "szybkiego buta" Witkowskiego, najlepszego i jedynego 400metrowca w klubie, ktory niestety odszedł do Białej Podlaskiej za hajsem i nauką. Uciekł z czarnego żużlu na złocisty tartan. Obecnie rowniez gwiazda kabaretu ;]

Co do lekkoatletyki to będzie coraz lepiej, bo mamy utalentowaną mlodziez :)

Oczywiscie chetnych, ambitnyhc i wysportowanych - przyszłych superatletów zapraszamy do treningu :)
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Usiak jak myslisz, nadaje sie na lekkoatlete. Chyba przyznasz, ze jestem chętny, ambitny... no i ciałko tez mam zaje.biste :?: :lol:

KempGru na zawsze...

"Nie chwale sie, ze... nie chwale sie, ze mam... mam nowe buty adidasa"
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Błażeju życzę powodzenia :mrgreen:
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Nie no Usiak, z tymi murzynami to troche przesadziłeś :!: :lol:
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
MARTA :)
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 03 lis 2005, 21:31
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: MARTA :) »

A nikt nie zna Katarzyny Jaworowskiej- takiego dobrego sportowca?? :D
Ralfik
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 18 paź 2005, 12:56
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Ralfik »

JA uwazam ze najwiekszym sportowcem w historii ostroleki jest Bartosz W>mysle ze juz za pare lat bedzie zdolny zejsc ponizej 45s,lecz niestey los tak nas okrutnie pokaral ze pedzi wiatr odszedl z naszego malego klubiku a przeniosl sie na salony i teraz dla swojego nowego klubu bedzie odnosil sukcesy!!!!!!!!!!!!!! POZDROWIENIA DLA CALEJ OKLI I DLA SIEMANO OCZYWISCIE!!"!"!"!"
siemano
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 02 gru 2005, 11:25

Post autor: siemano »

Dzieki za pozdrowienia ;) !!!! Oj nie bylem taki szybki.A to czy zejde ponizej 45s to jest raczej nie mozliwe :( Ale dla mnie najlepszymi lekkoatletami w Ostrolece są Mateusiak Brothers :D
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

siemano pisze:dla mnie najlepszymi
powinno być jedynymi o których ktokolwiek coś tam słyszał. Ostrołęcka kadra nie wygląda zbyt imponująco.
Ale jak widać szykują się kolejni mistrzowie.... :lol:

P.S.
Szacunek dla Maćka Lewandowskiego... za to, że pojechał na mistrzostwa w barwach Ostrołęki
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Ralfik
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 18 paź 2005, 12:56
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Ralfik »

NO to co tam siemano nie dowiedziales sie za duzo o lekkiej i o bylych zawodnikach tego klubu czyli o tobie.Bo cos nie duzo ziomali odwiedz te strone,a nawet jesli tak jak ex hoppler widac ze nie maja bladego pojecia o lekkiej w naszym miescie,on tu o jakims plywaku nawija facet ci sie chyba dyscypliny pomilily!!!!!!!!!!A jesli chodzi o okle to nie dziwcie sie ze nie ma za duzo wynikow skoro ci ludzie nawet nie maja za bardz gdzie trenowac,lepiej idzcie nba stadion i zobaczcie w jakim stanie jest tartan ze juz nie wspomne o tym ze trzeba biegac po zuzlu!!!!!TO NARX :evil: 8)
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Ralfik pisze:nawet jesli tak jak ex hoppler widac ze nie maja bladego pojecia o lekkiej w naszym miescie
i tu się Stary mylisz - o lekkiej mam pojęcie i wiem, że nie stoi ona na wysokim poziomie, poza kilkoma nielicznymi wyjątkami. Pływanie za to ma się nieźle i dlatego dopisałem coś o nim w Post Scriptum czyli tzw. dopisku nie związanym z tematem
Pozdro
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
verson
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:22

Post autor: verson »

Jesli nic sie nie zmieni to poziom pozostanie taki sam.
Bariera jest tylko i wyłącznie jedna - warunki.
Bo imiennie moglbym wyliczyc wielu zawodnikow, ktory mogli by osiagnac bardzo duzo, ale konczyli trenowac np. po skonczeniu szkoly. Warunkow nie ma - mozna to nazwać tylko symulacją warunkow ;] A to wcale nie przywiazuje do treningu..

Chociazby rok temu obok Mateusiaka, Polskę na pucharze europy seniorów, w skoku wzwyz reprezentowała inna ostrołęczanka, Marta Borkowska. Dawniej OKLA, obecnie Lublin.
Donald
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2006, 21:17
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Donald »

Czy może ktos mi podać jakies info na temat jakiegos klubu Ostrołęckiego ;] lekkoatletycznego :] Na bieganie najbardziej :]z Góry ThX
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Chciałbym się dowiedzieć jak można się zapisać do klubu lekkoatletycznego najlepiej biegi.
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
BLONDYNA
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2006, 20:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: BLONDYNA »

W OSTROŁĘCKIEJ LEKKOATLETYCE BĘDĄ DEBIUTOWAĆ M.IN. SIOSTRY JAWOROSKIE

[ Dodano: 20:08, 11.10.2006 ]
OSTROŁĘCKI KLUB MLEKKOATLETYKI TO OKLA OSTROŁĘKA POD KIEROWNICTWM PANA MARKA KWIATKOWSKIRGO
:D :lol: POZDRO
ODPOWIEDZ