Rowerzyści wyczynowi - nie mamy gdzie jeździć

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
kalwi115
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2009, 11:55

Rowerzyści wyczynowi - nie mamy gdzie jeździć

Post autor: kalwi115 »

Mam pytanie dotyczące jeżdżenia rowerami (wyczynowymi) po Ostrołęce. Co mamy zrobić ?
jeździmy po mieście ucząc się nowy ewolucji, a zarazem nie niszcząc mienia miasta. Policja widząc nas reaguje gwałtownie zajeżdżając nam drogę i spisaniem nas bądź też karaniem mandatem. Nie robimy nic złego po prostu lubimy jeździć, a miasto nam nie pozwala. Za równo wjeżdżając na Skate Park na ul. Witosa tak samo nas traktują wyrzucają nas z tam tąd ponieważ ten skate park jest tylko dla rolkarzy i deskorolkarzy . Jeszcze raz zapytam co mamy robić ?? A przede wszystkim gdzie mamy jeździć ??
Ostatnio zmieniony 06 gru 2009, 18:23 przez kalwi115, łącznie zmieniany 1 raz.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: ,, BMX "

Post autor: Infom »

jak to spisują was i karza mandatem za to ze jezdzicie na rowerach?

hm może dla tego , ze skaczecie po różnych murkach poręczach itp. a to szkodzi bo nie raz widziałem jak koleś na kupcach skakał na murek przy ławkach i co skok to obdrapywał murek i wyglądało to tragicznie

ja do was nic nie mam szanuję to co robicie i to mi się podoba ale jak widzisz są skutki uboczne dla miasta i to mnie wtedy też irytuję i policje tak samo hm
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Re: ,, BMX & DUAL BIKES STREET RIDE "

Post autor: Arrab »

nic nie robić - to norma. W całym kraju tak jest że policja jak tylko może to łapie skaczących na bajkach. Najlepsze rozwiązanie to jeździć tam gdzie ich nie ma, albo o takiej porze o której ich nie ma.
A skatepark też podobno nie na rowery. Cóż - legalnie i tak, żeby się wszystkim podobało, to tego sportu się nie da uprawiać. Pozdrawiam i do zobaczenia na bajku jak wrócę na święta do oki. ;)
skoczek004
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 12 gru 2009, 23:51
Lokalizacja: Gdańsk / Ławy

Re: Rowerzyści wyczynowi - nie mamy gdzie jeździć

Post autor: skoczek004 »

" Rowerzyści wyczynowi " - od kiedy rowerzyści są wyczynowi ? Jazda na rowerze może być wyczynowa.. :D

:devil:
ODPOWIEDZ