żarówki samochodowe

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
hooLigans
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 27 mar 2009, 20:33

żarówki samochodowe

Post autor: hooLigans »

gdzie moge kupic w oce kolorowe zarówki rurkowe??
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: żarówki samochodowe

Post autor: BikeRider »

Chodzi Ci o diody w gumowej rurce ?
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: żarówki samochodowe

Post autor: Qrzysio »

Kolejny dres, który chce szpanować? Policja podobno zabiera za to dowody rejestracyjne.
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: żarówki samochodowe

Post autor: BikeRider »

Qrzysio pisze:Kolejny dres, który chce szpanować? Policja podobno zabiera za to dowody rejestracyjne.
Zalezy gdzie on to chcę montować. Jak przy światłach z przodu. z tyłu, albo pod spód to napewno zabiorą. Ja dresów nie nosze, a takie neonki sobie zamontowałem tylko że w środku. Podświetliłem sobie podłoge i jak mi teraz coś spadnie to wszystko widzę. Sterowanie zasileniem za pomocą oddzielnego przycisku. W planach mam jeszcze zrobić oświetlenie bagażnika i schowka. Ale to jak się zrobi cieplej bo nie nie dysponuje garażem, a zeby dobrze wyszło to jednak trzeba troche posieć. W gumowej rurce są dobre bo można je wyprofilować w dowolny sposób. Gdzie kupić? U Edka na centrum z tym, że ja na allegro kupowałem bo sporo taniej.
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
hooLigans
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 27 mar 2009, 20:33

Re: żarówki samochodowe

Post autor: hooLigans »

chodzi mi o wymiane zarowek w oswietleniu kabiny samochodu ze standardowej zółtej na jakis inny kolor,
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: żarówki samochodowe

Post autor: BikeRider »

A zajedź do AutoMaxu na Kołątaja to jak nie bedzie koloru takiego jakiego chcesz to Ci ściągnie. Jak zamówisz rano to juz popołudniu bedziesz miał. Dla mnie jest to jedyny słuszny sklep motoryzacyjny. Co mi potrzeba to zamawiam z rana, a po poludniu już mam. I że mieszkam na centrum to mam pod nosem i nie musze jeździć nigdzie i szukać.
Żarówka o której piszesz jest to żarówka diodowa - koszt 12zł, z pół roku temu tyle płaciłem.
Inne sklepy gdzie mozesz dostać to: NOSEK na Kołobrzeskiej i u Edka na centrum też wiedziałem coś takiego kiedyś.
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Re: żarówki samochodowe

Post autor: hallerak »

moj kolega tez kupowal takie zarowki.ale on ma jeszcze w oswietleniu drzwi i tylnej rejestracji.z tym ze za oswietlenie tylnej rejestracji dostal mandat:)i zdjal:)tez ma niebieskie
pozdro
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
ODPOWIEDZ