Joga w Ostrołęce?

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
H_anka
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2010, 9:03

Joga w Ostrołęce?

Post autor: H_anka »

Witam,
szukam zajęć jogi w Ostrołęce. Za wszelkie namiary będę bardzo wdzięczna :)
Hanka
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Joga w Ostrołęce?

Post autor: Qrzysio »

ktosia
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: O-ka

Re: Joga w Ostrołęce?

Post autor: ktosia »

Drogi moderatorze, redaktorze Qrzysio.
Wyszukiwarka istnieje, owszem, tylko oprócz pamięci, ze był taki temat i wpisania hasła joga w wyszukiwarkę można było przejrzeć, co się poleca.
Tematy, które wskazałeś są stare jak świat: 1- ostatni post 31.05.2007, 2- ostatni post (z reszta mój) 31.01.2008. Czyli sprzed 3 i 2 lat! Raczej dawno nieaktualne.

Co do jogi.
Była w Agnes fit ale od 2 tygodni juz nie ma. Podobno "może będzie od września". Było coś z elementami jogi w Centrum Harmonia ale tez nie ma, jest tam teraz Quigong (chodziłam ale mi nie podeszły te "ćwiczenia").
Gdzieś w szkole nr 2 ponoć jest 2x w tygodniu ale szukam, pytam i nikt nic nie wie. Nie wiem czy w liceum, zawodówce czy podstawówce, nie wiem kiedy i kto prowadzi. Joga widmo ;) .
Szukam bezskutecznie, bo z chęcią bym sama chodziła nawet i codziennie.

Będę również wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
ffoczka
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 04 lis 2005, 12:00
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Joga w Ostrołęce?

Post autor: ffoczka »

Zajęcia z jogi odbywają się w małym ogólniaku na Traugutta. Przejdź się w środę lub w piątek około 19 godz. napewno spotkasz grupę uczestników. Z tego co wiem zajęcia kosztują 80 zł za miesiąc. Są dwie grupy uczestników początkująca i zaawansowana. Więcej informacji zdobędziesz na miejscu.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Joga w Ostrołęce?

Post autor: Qrzysio »

Dlatego podałem stare odnośniki, aby móc je zweryfikować. Cieszę się, że ktoś to zrobił. To bardzo cenna informacja.
ktosia
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: O-ka

Re: Joga w Ostrołęce?

Post autor: ktosia »

Ffoczka- bardzo dziękuję za informacje. W najbliższą środę na pewno tam zawitam :)
Pozdrawiam serdecznie.
H_anka
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2010, 9:03

Re: Joga w Ostrołęce?

Post autor: H_anka »

Super! Bardzo dziękuję za odpowiedź!
I do zobaczenia w środę :)
Hanka

PS. Czy "mały ogólniak" to dwójka?
ktosia
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: O-ka

Re: Joga w Ostrołęce?

Post autor: ktosia »

Z tego, co wyczytałam - tak, to 2. II liceum ogólnokształcące.
log_
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2010, 20:51

Re: Joga w Ostrołęce?

Post autor: log_ »

Joga postrzegana jest jako nieszkodliwy i relaksujący zespół ćwiczeń i układów fizycznych. Mało kto zdaje sobie sprawę ze szkodliwości tej „gimnastyki” i duchowych niebezpieczeństw, jakie się z nią wiążą.
Joga może wyrządzić wiele zła w ludzkiej duchowości do tego stopnia, ze trudno sobie później poradzić bez egzorcysty.
Jesli ktoś uważa , że Joga/pilates to tylko ćwiczenia, niech wrzuci na wyszukiwarkę słowa VERLINDE i JOGA.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Joga w Ostrołęce?

Post autor: Qrzysio »

Tak, to prawda. Joga przyszła zza granicy, a za granicą jest diabeł. Trza się bać ;)
ktosia
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: O-ka

Re: Joga w Ostrołęce?

Post autor: ktosia »

Taa a swistak siedzi i zawija sreberka.... Wariactwo :crazy:

Człowiek ma nie tylko uszy do słuchania i usta do powtarzania. Ma też jeszcze mózg i po to go dostał, żeby go używać.
H_anka
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2010, 9:03

Re: Joga w Ostrołęce?

Post autor: H_anka »

Ten log_ to jakiś obrońca uciśnionych - uciśnionych "jogą"
Dziękujemy Ci log_, doceniamy Twoją troskę. Rozumiem, że z Tobą z środę się nie zobaczymy ;)
Pozdrawiam także log_'a
Hanka

PS. Qrzysio, ale z zagranicy Polski, czy Ostrołęki ;)?
Brr, ja się trochę boję... ale jakoś pokonam strach;)
ktosia
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: O-ka

Re: Joga w Ostrołęce?

Post autor: ktosia »

H_anka i jak po zajęciach, możesz opisać wrazenia? Ja nie mogłam być ale w piątek się postaram.
H_anka
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2010, 9:03

Re: Joga w Ostrołęce?

Post autor: H_anka »

Ktosia!
Dopiero dziś zobaczyłam Twój wpis!
W środę 3. zajęć nie było. Udało mi się dowiedzieć, że to przez ferie i że normalnie rzeczywiście jest w II LO joga. Ale przez ferie przerwa. Więc chyba dopiero 17. mamy szanse się spotkać :)
Pozdrawiam
Hanka
majczos
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2005, 17:41

Re: Joga w Ostrołęce?

Post autor: majczos »

Hej :)

Jestem zaintersowana Jogą, ale nigdy wcześniej nie miałam z nią styczności, więc potrzebne mi zajęcia dla super początkujących :wink: Jestem również mamą 3-miesięcznego synka i nie bardzo mogę wybrać się do II LO tylko po to by zapytać się o parę rzeczy odnośnie zajęć. Stąd moja prośba o numer telefonu / adres mailowy do osoby / osób, które prowadzą te zajęcia. Będę bardzo wdzięczna. Mój mail to: majczos@gmail.com
---czyste cięcie---
ffoczka
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 04 lis 2005, 12:00
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Joga w Ostrołęce?

Post autor: ffoczka »

Zajęcia dla grupy początkującej zaczynają się w poniedziałek o godz. 18 w II LO w Ostrołęce.
remiszcze
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 06 maja 2011, 22:45

Re: Joga w Ostrołęce?

Post autor: remiszcze »

Witam.
Mam pytanie - czy te zajęcia to tylko dla płci pięknej, czy zdarzają się też faceci?
Pozdrawiam
młoda
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2010, 1:05

Re: Joga w Ostrołęce?

Post autor: młoda »

Witam, także jestem zainteresowna zajęciami jogi czy ktoś wie czy w II LO jeszcze się odbywają i czy są prowadzone także w okresie wakacji? a może są też w innych miejscach w ostrołęce?
With brain
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 lis 2011, 15:55

Re: Joga w Ostrołęce?

Post autor: With brain »

Hej!!!..cwiczyc joge to super, i jeszcze super dla zdrowia i dla sylwetki..dla stanu emocjonalnego..czuje sie w tysiac razy lepiej..juz od dwoch lat cwicze... i w pracy latam, i w domu ..ciesze sie zyciem..i to wszystko glupoty co jakies tam ludzie bez mozgu mowia, ze cos tam szkodzi..mozna sobie naszkodzic jezeli chodzic do zlego trenera ..ja przaktykuje u takiej pani, bardzo fajna jest..generalnie to ona pracuje lekarzem i dobrze wie co jest potrzebne zdrowiu czlowieka..zawsze doradzi wszystko opowie..wogule jestem suuuuuuper zadowolona z zajiec....apropo, chodze tam z moja coreczka, ona jest w grupie dla poczatkojacych i tez jest zadowolona, a ja dla zaawansowanych =)))...praktykujemy w poniedzialki, piatki o 18:00 w starej plywalni w nowej sali..

Sorki za bledy..kupilam w Londynie notebooka i nie ma polskiej klawiatury i znakow graficznych.
With brain
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 lis 2011, 15:55

Re: Joga w Ostrołęce?

Post autor: With brain »

Apropo tam moga cwiczyc i faceci tez! =))
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

Re: Joga w Ostrołęce?

Post autor: oleandra »

Witam.
Odświerzam wątek na rok 2012.
Czy jest w Ostrołęce miejsce gdzie możqan trenować jogę? Również dla kobiet w ciąży?
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Joga w Ostrołęce?

Post autor: balboa »

Przyłaczam się z odświerzeniem i zapytaniem. Tyle że dla niekoniecznie dla kogoś w ciąży. (((((( ;

Ten Quigong może jeszcze jest w Harmonii ? To też fajna sprawa. Chodzi o podobne sprawy co w Jodze.
ODPOWIEDZ