SNOWBOARD ktoś śmiga ???

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
FreakStyle
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 sty 2006, 22:45

SNOWBOARD ktoś śmiga ???

Post autor: FreakStyle »

Witam, czy ktoś z was tu obecnych śmiga na desce snowboardowej ewentualnie nartach? Czy ktoś z was przygotowywał deskę do sezonu? Chodzi o to czy smarował ostrzył itp... Gdzie można kupić smary do nasmarowania deski na zimno i na gorąco? Czy w Ostrołęce mamy taki sklep ewentualnie serwis? Proszę o kontakt jeśli ktoś to robił sam lub wie gdzie można przygotować deskę do sezonu jak i zabezpieczyć deskę po sezonie.

Pozdrawiam
Życie Made in Polska
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Heh ja jeżdzę na nartach, jak przeczytałem Twój post to o mało z fotela nie spadłem ze śmiechu, po co w Ostrołęce ski serwis :?: no sens... jak chcesz sobie naostrzyć i nawoskować narty przed "śmiganiem" i po "śmiganiu" to poprostu pofatyguj się z deską na plecach do najbliższego ski serwisu obok wyciągu na którym jeździsz (gdziekolwiek, ski serwisy są zawsze przy wyciągach) cena nie jest wygórowana a smarowanie i ostrzenie niezbędne.
FreakStyle
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 sty 2006, 22:45

SNOWBOARD ktoś śmiga ???

Post autor: FreakStyle »

steward pisze:Heh ja jeżdzę na nartach, jak przeczytałem Twój post to o mało z fotela nie spadłem ze śmiechu, po co w Ostrołęce ski serwis :?: no sens... jak chcesz sobie naostrzyć i nawoskować narty przed "śmiganiem" i po "śmiganiu" to poprostu pofatyguj się z deską na plecach do najbliższego ski serwisu obok wyciągu na którym jeździsz (gdziekolwiek, ski serwisy są zawsze przy wyciągach) cena nie jest wygórowana a smarowanie i ostrzenie niezbędne.
Bardzo fajnie że nie spadłeś z fotela! Pewnie masz super fotel który też ci nie jest potrzebny bo równie dobrze możesz usiąść na krzesełku. Pytanie które zadałem nie było na temat czy potrzebny jest w Ostrołęce ski serwis lub tym podobne tylko czy ktoś sam czyści i smaruję deskę lub narty do sezonu i po sezonie! Można w ten sposób zaoszczędzić ok. 120zł i nauczyć się czegoś nowego. Jeśli ktoś z was umie sam ostrzyć krawędzie i smarować deskę na gorąco proszę o kontakt. A tobie radze się ubezpieczyć bo kiedyś możesz spaść z fotela i zrobić sobie krzywdę. Miłego stania w kolejce do smarowania nart! No chyba że pojedziesz w maju wtedy już nie ma kolejek!
Życie Made in Polska
r0dzyn3k
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 04 lip 2005, 22:07

Post autor: r0dzyn3k »

SnowSkate rzadzi ;f
be.with.me
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: SNOWBOARD ktoś śmiga ???

Post autor: steward »

FreakStyle pisze: Można w ten sposób zaoszczędzić ok. 120zł
Tiaaa 120zł to chyba w ski serwisie na majorce (z kosztem za bilet w dwie strony :])
FreakStyle
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 sty 2006, 22:45

Re: SNOWBOARD ktoś śmiga ???

Post autor: FreakStyle »

Poproszę 6 tak biletów jeśli masz aż tak dobre wtyki! Zapłacę nawet 240zł za te bilety tylko podaj mi adres tego serwisu. A jeśli chodzi o ceny to wystarczy troszkę poczytać! Renowacja deski po sezonie i przygotowanie deski do sezonu.
Życie Made in Polska
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Re: SNOWBOARD ktoś śmiga ???

Post autor: Chemik »

Dokladnie ja za ostrzenie krawedzi wypełnienie ubytqw i smarowanie slizgu na cieplo dalem ponad 100zl rok temu. TEraz moja deska jeszcze nie potrzebuje wlotu do servisu :) ale ceny pewnie podobne :)
FreakStyle
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 sty 2006, 22:45

Re: SNOWBOARD ktoś śmiga ???

Post autor: FreakStyle »

Więc steward sam widzisz że myliłeś się i pisałeś glupoty, jednak nie na majorce a w polsce serwis kosztuje ok.120zł! Pewnie jak przeczytałeś że w Lomży otworzyli stok to na 100% spadłeś z fotela ze śmiechu ale ja pojadę i sprawdzę co ta za górka a ty jedź z nartami na majorke...

Pozdrawiam wszystkich snowboarderow
Życie Made in Polska
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

wracając do tematu ....
bo troche panowie ...pier.dolicie od rzeczy .

Snowboard - piękna sprawa .
Dla nowych polecam bliskie ośrodki treningu - Mrągowo , Gołdap , (łomża okolice dowiadując sie z newsów MO )

Jetem juz 3cio sezonowym wyjadaczem , zakochany w tej dziedzinie zimowej rozrywki ,

deska , buty , do wypozyczenia za grosze , karnety na jazde na 2 dni( wystarczajaco jak dla początkujacych ( zakwasy ze chu.j)) za mały pieniądz .

Polecammmm Gorąco chociaz zimno na dworzu a na decku gorąco !
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

POczatkujacych to bardziej tylek bedzie bolal od upadqw :D :lol: ale zakwasy tez dadza o sobie znac :)

Tak jak karloss napisal "Snowboard - piękna sprawa"

zachecam do sprobowania :) nie pozalujecie
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Mam pytanie do jeżdzących, byliście na stoku w Mrągowie :?: Bo planuję się tam wybrać niebawem i jestem ciekawy waszych opini na temat tego stoku.. ile ludzi, jakie ceny, jakie trasy :?:
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

plusów wiecej niż minusów ,

blisko od O-ki

Stok dość przyjemny sa nawet małe hopki .
Warunki tez zapewne dobre , duzo sniegu , noa teraz nawet duzo slonca ,
zeby nie ten mróz ....

Ceny za deske plus buty o ile pamietam
4 h - 30 zł
same buty 4 h - 10 zł
sama decha 4h - 20 zł

co do orczykow i karnecikow niemam pojecia bo jezdzilismy za free :)

dla zainteresowanych : telefon do wypozyczalni na górce gdzie mozna dowiedziec sie doslownie wszytskiego

wojciech rynkiewicz
089 7416777 , 501508698
zawsze w środku peletonu
Awatar użytkownika
ReVerS
szeregowy
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2005, 15:23
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ReVerS »

Wlasnie wrocilem z Zakopanego, jezdzilem na gubalowce na stoku przy hotelu kasprov, bylo swietnie, super atmosfera, duzo ludzi, kolejka 6 zl na sama gore w karnecie jeszcze taniej, wypozyczenie sprzetu- 30 zl za dobe (deska buty wiazania) POLECAM !!!;)
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

Ja moge rekomendować Białkę Tatrzańską . Miło przyjemnie ( szczegolnie dla poczatkujacych ) niedrogo .
No i zima trwa do maja , a po sezonie 30 % taniej .
ODPOWIEDZ