Ninjutsu

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
zet
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 11 lut 2008, 1:50

Ninjutsu

Post autor: zet »

Witam.
Zauważyłem kilka dni temu, że na słupach informacyjnych w mieście wiszą świeże plakaty z informacją o nowo powstałej sekcji ninjutsu (sztuka walki).
Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?
Zapisałem numer telefonu, który widniał na plakacie: 792 631 383
Ciekaw jestem czy coś ruszyło... Jeśli ktoś wie to gdzie są treningi i w jakich dniach?
zanim zaczniesz oceniać kogoś, najpierw zacznij od siebie.
bobo92bobo
starszy kapral
Posty: 170
Rejestracja: 30 wrz 2008, 19:45

Re: Ninjutsu

Post autor: bobo92bobo »

Skoro masz numer to tak ciezko zadzwonic i sie dowiedziec??
zet
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 11 lut 2008, 1:50

Re: Ninjutsu

Post autor: zet »

Dzwoniłem i pisałem smsy. Dowiedziałem się tylko, że muszę wysłać sms z nazwiskiem aby zaklepać się i czekać na informację kiedy wszystko ruszy. Myślałem, że jest ktoś kto więcej wie niż ja lub przeczyta to sam trener i napisze coś więcej :P

ps. Wiedziałem, że ktoś napisze coś takiego jak przedmówca. Normalne, że najpierw skontaktowałem się telefonicznie. Jeśli mało uzyskało się informacji to szuka się dalej.
zanim zaczniesz oceniać kogoś, najpierw zacznij od siebie.
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: Ninjutsu

Post autor: bartek1030 »

Ale nie mogłeś się zapytać o jakieś konkrety osoby po drugiej stronie telefonu? Przecież powinien ci powiedzieć jakieś szczegóły oprócz rozpoczęcia treningów.
Obrazek
zet
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 11 lut 2008, 1:50

Re: Ninjutsu

Post autor: zet »

bartek1030 pisze:Ale nie mogłeś się zapytać o jakieś konkrety osoby po drugiej stronie telefonu? Przecież powinien ci powiedzieć jakieś szczegóły oprócz rozpoczęcia treningów.
No pytałem o konkrety, ale jak wyżej napisałem, muszę czekać na odpowiedź telefoniczną i nabrać cierpliwości. "Niedługo zostanę poinformowany". Jestem niecierpliwy i dlatego szukam więcej informacji na ten temat.
Z rozmowy wiem, że nie są to tylko elementy ninjutsu, ale sztuka walki jako całość ze wszystkimi elementami.
zanim zaczniesz oceniać kogoś, najpierw zacznij od siebie.
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: Ninjutsu

Post autor: bartek1030 »

zet pisze:No pytałem o konkrety, ale jak wyżej napisałem, muszę czekać na odpowiedź telefoniczną i nabrać cierpliwości. "Niedługo zostanę poinformowany". Jestem niecierpliwy i dlatego szukam więcej informacji na ten temat.
Z rozmowy wiem, że nie są to tylko elementy ninjutsu, ale sztuka walki jako całość ze wszystkimi elementami.

Nie wiem tylko dla czego ta osoba każe tobie czekać na dalsze informacje ? Co oni nie wiedzą czego chcą uczyć ? Rozumiem start może mieć poślizg ze względu na czas jaki jest potrzebny na zebranie grupy czy ostatnich formalności z tym związanych. Ale poza tym powinien ci powiedzieć wszystko co wie na ten temat bo wiadomo każdy chce wiedzieć na co się zapisuje przecież muszą mieć jakiś plan jak będą prowadzić zajęcia a osoba odbierająca telefon również musi mieć jakąś wiedzę na ten temat jak nie jest nawet trenerem, dziwna ta grupa
Obrazek
zet
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 11 lut 2008, 1:50

Re: Ninjutsu

Post autor: zet »

Treningi będą w poniedziałki o 20 i czwartki o 19. Start już w ten czwartek 8 kwietnia w szkole na stacji przy ul. Skowrońskiego (co do nazwy ulicy mogę się mylić).
zanim zaczniesz oceniać kogoś, najpierw zacznij od siebie.
shinobi
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2010, 14:19

Re: Ninjutsu

Post autor: shinobi »

W związku iż jest już temat o ninjutsu to pragnę poinformować, że trwa nabór do sekcji ninjutsu.
Minimalny wiek 16 lat, treningi są w poniedziałki o 20:00 i czwartki o 19:00 w szkole przy ul. Skowrońskiego 8 (osiedle stacja). Tak jak kolega wyżej napisał.
Dla chętnych: prosimy się nie martwić o transport. Grupa jest zorganizowana i mają czym dojeżdżać na treningi oraz mają wolne miejsca. Kwestia umówienia się. Autobusy miejskie też kursują w tamtą stronę i przystanek jest przy szkole.

Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem tel. 792 631 383
ODPOWIEDZ