Ginekolog - specjalista od niepłodności

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
MOSIEK
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2010, 20:00

Ginekolog - specjalista od niepłodności

Post autor: MOSIEK »

Mam pytanie do kobiet, ktory z ostrołęckich ginekologow jest najlepszy do prowadzenia niepłodności u kobiet, prosze o odp
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: sszukam ginekologa

Post autor: elfik »

ja chodzę do Bucińskiego.. ale z tego co wiem, to u nas nie ma dobrych ginekologów, którzy pomagają przy problemach z poczęciem..

ps. jeśli mogę zapytać.. to taka stwierdzona bezpłodność? Pco? niedrożność jajowodów? endometrioza? czy coś innego? Czy raczej staracie się o maluszka i nic z tego nie wychodzi..? może wina leży po stronie partnera? a może to blokada psychiczna? Nie wolno się poddawać i myśleć o najgorszym :) - nie musisz odpowiadać
XXXX
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 23 cze 2008, 12:38

Re: sszukam ginekologa

Post autor: XXXX »

ja radzę z tym problemem wybrać sie do białegosoku lub warszawy. W białym polecam centrum "bocian" na ul. akadamickiej 26 pozdrawiam
Pelikan
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 13 gru 2009, 17:18

Re: sszukam ginekologa

Post autor: Pelikan »

Czy masz zdiagnozowaną/potwierdzoną (Ty bądź Partner) niepłodność? jeśli diagnozę postawił jeden z ostrołęckich ginekologów, to koniecznie udaj się do specjalisty. W Ostrołęce nie ma lekarza od leczenia niepłodności. W naszym mieście nie ma nawet warunków, zaplecza by taką diagnozę postawić (szereg badań - histeroskopia, laparoskopia, badania hormonalne - odpowiednio poprane i przeprowadzone) itd.
Od 10 lat mam zdiagnozowaną endometriozę i chorą tarczycę, ostrołęccy lekarze nie dawali mi szans na dzieci, lek. Czasiuk wyraziła to słowami które pamiętam do dziś "daj sobie spokój dziewczyno, nawet jak zajdziesz to nie donosisz i zamiast "roczku" będziesz świętować 1 listopada na cmentarzu" :cry:
Mam dwoje dzieci 6l i 1,5 roku. Od 7 lat moim lekarzem jest dr. Jacek Doniec, pracuje na oddziale szpitala na Szaserów, przyjmuje w przychodni Malvita Grodzisk Mazowiecki ul. Traugutta 30 0 22 724 31 10. Wiem ze to daleko, ale myślę że warto.
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: Ginekolog - specjalista od niepłodności

Post autor: monika12 »

ja też radze udać się do innego miasta, ponieważ u nas stracisz tylko nerwy, co tez źle wpłynie na płodność :) życzę powodzenia
okjustyna01
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 mar 2010, 19:17

Re: Ginekolog - specjalista od niepłodności

Post autor: okjustyna01 »

u nas można stracić nie tylko nerwy ale i niemało pieniędzy!!!ja leczyłam się 3 lata .przeszłam prawie przez wszystkich lekarzy i nic tylko dużo nerwów i kasy wydałam dopóki nie znalazłam się pod opieką prof.Śpiewankiewicz z w-wy.byłam w białymstoku a tam tylko in vitro(w Artemidzie)...profesor mi pomogła...polecam gorąco...nikomu nie życzę leczenia niepłodności w ostrołęce
dede
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2010, 1:44

Re: Ginekolog - specjalista od niepłodności

Post autor: dede »

Jesli uwarzasz ze sprawy związane z ginekologią to sport to wielke brawo... ginekolog sport moze CI zaoferowac po godzinach pracy jedynie...
ODPOWIEDZ