SIŁOWNIA

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

SIŁOWNIA

Post autor: hazi »

Jeżeli są na tym forum ludziska, którzy cwiczą na siłowni (mam nadzieję ze są) to proszę o udzielenie kilku informacji.
Do tej pory chodziłem na siłownię do "Sierścia" (obok starego szpitala). Ale ostatnio "ciasno" sie tam zrobiło. Sporo ludzi juz tam chodzi i nie da sie spokojnie ćwiczyć...
Czy znacie jakieś inne siłownie w Ostrołęce :?: Jest kilka, ale nie znam cen. Może ktos się orientuje, jaki tam sprzęt jest (tzn. czy w miarę nowy), adres moze.... Jeśli tak to proszę o odpowiedź (podpowiedź).
Awatar użytkownika
joszko
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 07 sty 2006, 13:34
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: joszko »

Chyba w hali im.Arkadiusza Gołasia jest jakas siłownia ale ja nie chodze
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

do tej pory tyrałem w piwnicy z ziomkami, ale siłownię nam zlikwidowali i przymierzam się do "Tytana" (wojciechowice), podobno nowy sprzęt i o ilę się orientuję 40 zł karnet :D Pozdrawiam
Rycerz_Ni
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2005, 13:48

Post autor: Rycerz_Ni »

ja tam wole atrofie.
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Z tego co sie orientuję, to w Ostrołęce jest kilka siłowni.
Jedna jest w handlowcu, na Wojciechowicach "Tytan", jakaś na Centrum w domkach jest, chyba obok Przychodni na 11 Listopada, w hali A. Gołasia... Tylko niech ktoś npisze (jezeli wie) jakie tam są ceny. Dzięki
Beretka
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 sty 2006, 13:28

siłownia

Post autor: Beretka »

wiem cos na temat silowni chodze do bereta :lol: place 40zł za 4dni w tygodniu ,i jest karnet za 50zł codziennie od 10 do 22 cwiczysz ile chcesz czasu, w niedziele jest nieczynne;zapraszam :P :P
Beretka
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Wooooow wreszcie sie ktoś odezwał. A powiedz mi jeszcze kilka rzeczy...
Beret to ta siłka w handlowcu jeśli się nie mylę, tak ? Dobry tam jest sprzęt ? (np. czy jest takie coś jak suwnica - oprócz zwykłej ławeczki i sztangi). Dzięki za info...
Beretka
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 sty 2006, 13:28

siłownia

Post autor: Beretka »

Tak nie mylisz sie ta siłownia znajduje się w chandlowcu. Jak na moje oko to sprzęt jest niezły. Tak znajduje się tam suwnica i wiele innych dobruch sprzętów a przedewszystkim jest czysto , sa prysznice i oddzielne sztnie :P
ZAPRASZAM !!
Beretka
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Nooo to spox. A powiedz mi jeszcze, w jakich godzinach jest otwarta ta siłka, tzn. czy np. w poniedziałki później otwieraja czy zawsze tak samo.
I jak z "frekwencją" :D Czy dużo ludzi chodzi tam, bo juz znudziło mi się ćwiczyć na jednym sprzęcie z kilkoma osobami na zmianę albo czekanie pół godziny aż się zwolni :roll:
Ps. ile tam jest pomieszczeń :?:
Beretka
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 sty 2006, 13:28

Post autor: Beretka »

czynna jest codziennie od poniedziałku do soboty od godziny 10 do 22 w niedziele nieczynna,frekfęcja jest dobra ,chodzi około 125 osób,pomieszczenia są 2 i dwa piętra ,nadole cwiczą faceci a na górze panie
Beretka
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Widzę ze dosć dobrze "obcykana" jesteś jeśli chodzi o tę siłkę... Współwłaścicielka czy poprostu tam ćwiczysz :?: :)
No to ostatnie pytanko: w jakich godzinach jest najmniej tłoczno :?:
Dzięki za wszelkie informacje :)
Rycerz_Ni
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2005, 13:48

Post autor: Rycerz_Ni »

"obcykana" to ona może jest z siłowniš ale nie z ortografiš. widać więcej czasu spędzała tam niż na nauce.

p.s. tylko nie pisać mi tu bzdur o dysleksji, dysgrafii czy innych wymysłów na "dys" :)
pozdrawiam.
Beretka
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 sty 2006, 13:28

Post autor: Beretka »

Co do błędów to juz moja sprawa a ty zajmij sie swoimi błędami i książkami ja robiłam, robie i będe robiła błędy :? A co do siłowni to trudno mi napisac w których godz. Jest naj mniej ludzi ale między 12 a 15
Beretka
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

hazi lenistwo lenistwo i jeszcze raz lenistwo !!! ciezko sie po silowniach w oce przejsc bo jest ich tak duzo i sa od siebie tak daleko ze normalnie <szok> !!!!!!!
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Chłopczyku mArCiNq, nie wszyscy tak jak ty lataja sobie do podstawówki na 8.00 i sa w domu o 12.00
Ja akurat pracuję, studiuję i do tego teraz jest czas egzaminów... Latać to sobie mozesz ty. Mi chodziło raczej o komentarze ludzi, którzy tam ćwiczą, ich zdanie na temat kazdej z tych siłowni. Od właściciela to ja mogę się dowiedzieć... całe nic.

PS. Obserwuje twoje wypowiedzi od pewnego czasu i widzę, ze zupełnie nic do rozmowy nie wnosisz. Przykładem niech będzie ten temat. Nie widzę u ciebie w poście nic , co by było zwiazane z tym tematem. :roll: Jeśli chcesz pogadać o moim lenistwie to na drugi raz napisz na PRIV. Nabijać posty bzdurnymi wypowiedziami mozesz sobie gdzie indziej... :lol:
jeden z wielu
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2006, 19:28
Lokalizacja: niebo

Post autor: jeden z wielu »

chłopaki chcą na wakacje wyglądac to sie ciasno robić zaczeło...
polecam późnie gdzony albo w granicach 12-14, ruch jest 2 razy mniejszy wówczas...
DeLFin
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 18 lut 2006, 21:42
Lokalizacja: z miasta

Post autor: DeLFin »

witam ja również polecam siłownie u bereta i teź obecnie tam trenuję(jak się nie myle Johny Bravo, się zwie też..:), oprócz rzeczy wymienionych przez beretkę dodam, że jest jest tam solarium, telewizor na górze a no i wiadomo dobr sprzęcik.

A co do tłoku to z regułu najtłoczniej jest w godzinach 15-17.
... i nie będzie co ma być tylko będzie po mojemu...
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Post autor: Modzel »

Co do siłowni na hali to dobra jest do rozgrzewki dla początkujących biegaczy, co do siłowni na centrum to podobno już nie istnieje , a właściciel sprzedaje z niej sprzęt, na 11 Listopada ,o ile mi wiadomo była jakaś pseudo siłownia , ale teraz jest tam dyskoteka Enigma.

Większe siłownie to u Sierścia, podobno najmniejszy tłok jest między 12 , a 16 godziną a cena 30 zł za miesiąc i ćwiczysz ile chcesz, ale to piwnica i warunki takie sobie jak kto lubi, a ostatnio podobno doszedł jakiś nowy sprzęt i ma być jeszcze coś na nogi, nie wiem tylko gdzie to zmieszczą-brat tam uczęszcza więc mam info, siłownia u Bereta, z tego co wiem jest całkiem całkiem i wszędzie blisko, czysto, sprzęt ok , a cena w prakryce nie jest mi znana.
Siłownia w Wojciechowicach też podobno spoko ,ale minus to to ,że jest daleko i jak kto nie ma samochodziku to trzeba tułać się autobusami.
MarianZjeziura
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2006, 22:18

Re: SIŁOWNIA

Post autor: MarianZjeziura »

Czy mógłby ktoś wypisać jakie są siłownie(nazwy) w ostrołęce i ich adresy???? W której są sprzęty do cwikania nóg??? byłbym wdzięczny
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Re: SIŁOWNIA

Post autor: Czejen »

No do nóg jest u Bereta... hyyy jeśli DeLFin jest osobą o której myślę ( 1 A IIILO ??) to siłka jest taka jak o pisze :lol:
MarianZjeziura
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2006, 22:18

Re: SIŁOWNIA

Post autor: MarianZjeziura »

Czejen a gdzie to jest te u Bereta??? Jaki dokładnie sprzęt jest na nogi??? moze napisz w jakiej pozycji sie cwiczy i w jaki sposób sie podnosi ciezar.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Re: SIŁOWNIA

Post autor: Czejen »

to jest no można powiedzieć na przeciwko billi ?? taki stary (szary??) budynek... to się do piwnicy wchodzi... wiesz nie jestem ekspertem... byłem tam raz i tylko widziałem jak kolega ćwiczy. to wyglądało mniej więcej tak że leżałeś pod kątem ok 40 głową w dół i spuszczałeś sobie na nogi ciężar... i chyba coś tam jeszcze było...
MarianZjeziura
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2006, 22:18

Re: SIŁOWNIA

Post autor: MarianZjeziura »

a gdzie przeniesli tą siłownie z handlowca???? słyszałem ze przeniesli gdzieś "w Markusie" gdzie to wogóle jest?????
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Re: SIŁOWNIA

Post autor: AriS »

Hah :D Każdy gada co innego :]
Siłownia u Bereta jest na centrum ;]
Siłownia u Sierścia jest w STAREJ APOKALIPSIE ! Na starym mieście i karnet miesięczny kosztuje 50 zł . Wcześniej kosztował 40 , ale podniesiono ;]
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Re: SIŁOWNIA

Post autor: Czejen »

To u Bereta jest chyba 30 zł...
ODPOWIEDZ