Ostrołęckie Siłownie (M)

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Maksym69
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 07 lut 2009, 13:09

Ostrołęckie Siłownie (M)

Post autor: Maksym69 »

Witam. Po dosyć długiej przerwie chcę rozpocząć treningi na siłowni. Nie za bardzo wiem jak to się teraz przedstawia w naszym mieście. Liczę na was. Interesuje mnie koszt karnetu. Ilość wejść w tygodniu. Godziny otwarcia. Zastanawiam się nad siłownią w hali Gołasia, może możecie coś o niej powiedzieć. A może polecicie coś innego. Zależało by mi aby siłownia była stosunkowo niedaleko starego miasta.
Matmajk
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2010, 22:36

Re: Ostrołęckie Siłownie (M)

Post autor: Matmajk »

Na gołasia nie chodź. Słaby sprzęt, często rozwalony i naprawiany bardzo opieszale....... Poza tym sam nie wiem... może do Nola ? Tam przynajmniej sprzęt lepszy.... a karnet nie wiem...
Jif
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 mar 2010, 20:27

Re: Ostrołęckie Siłownie (M)

Post autor: Jif »

Osobiscie nie polecam siłowni na hali... Chodze do Pana Marka która znajduje się w miejscu, gdzie niegdyś była Apokalipsa ... Koszt miesięczny to 50 zł a siłownia jest otwarta od 9 rano do 22 ; ) Pozdrawiam . : )
gbs018
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 24 cze 2010, 22:28

Re: Ostrołęckie Siłownie (M)

Post autor: gbs018 »

na hali jest zle ustawienie sprzetu malo profesionalnie to wyglada ,sprzet jest kiepski i strasznie poniszczony karnet nie wiem ile bodajze 50 zl za miesiac.

Silownia tytan na wojtkach w budynku przy stadionie wlascicielem jest waldemar nol godziny otwarcia nieznam tak samo jak i cennika.

Silownia ck clasic (tzw u pawlaka) wlascicielem jest pawel kasprzynski (2krotny mistrz polski w kulturystyce) godz. otwarcia : pon -pia 10-22 sobota 10-20 . cennik jedno wejscie 5zl siedzisz ile chcesz bez limitu czasowego . 3 razy w tygodniu 50zl , 6 razy w tygodniu 60 zl
sprzet bardo ogarniety i takze mila atmosfera . Znajduje sie ona hmm przy kilinskiego idac w strone mostu jest lodziarnia przed ta lodziarnia jest uliczka ( na rogu jest bodajze butik) za pogotowiem krawieckim jest budynek i na drzwiach pisze silownia . dalej kieruj sie muzyka).

Silownia (tzw u sierscia) 6 razy wtygodniu 50 zl sprzet podobno dobry , atmosfera tez nie jest taka straszna . Znajduje sie ona w starej apokalipsie na ul. skrytej .

sa tez fitness cluby na ulicy 11 listopada , Hallera, Korczaka . wiecej informacj na temat fitness clubu nie znam.

Slyszalem tez o silowni u bereta ale zadnych dalszych info sorry :(

mam nadzieje ze pomoglem jbc to sie jeszcze pytaj :faja:
marcin930927
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 01 lut 2010, 22:23

Re: Ostrołęckie Siłownie (M)

Post autor: marcin930927 »

w tytanie sporo osób chodzi ale sprzęcik jest spoko, 50 zł za miech od 10 do 23 otwarte ćwiczysz ile chcesz
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Re: Ostrołęckie Siłownie (M)

Post autor: hallerak »

TYTAN karnet 50 zl a sprzet ma najlepszy w Ostrołece, no i najwiekszy wybór.godziny od (chyba) 10 - 22
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
gbs018
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 24 cze 2010, 22:28

Re: Ostrołęckie Siłownie (M)

Post autor: gbs018 »

slyszeliscie o nowej silowni "as"? jakie tam ceny sa??
forma5club
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2010, 20:31

Re: Ostrołęckie Siłownie (M)

Post autor: forma5club »

Witam wszystkich zainteresowanych tematem siłownia&fitness. Od września zostanie otwarty fitness klub na ul. Goworowskiej (nad biedronką). Będzie tam 37 stanowisk cardio i siłowych, aerobik i spinning. Pozatym będzie tam kosmetyka,masaże i barek sałatkowy z pięknym tarasem. Już niedługo zostanie ukończona strona internetowa klubu ,więc będzie się można dowiedziec czegoś więcej cennik ,promocje itp.Jak strona będzie gotowa to ją podam na forum.
marcin930927
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 01 lut 2010, 22:23

Re: Ostrołęckie Siłownie (M)

Post autor: marcin930927 »

Założe się że drożyzna będzie ;) Tak w ogóle to niezłe miejsce. Ja bym miał 350 m. Ale jak będzie za drogo to nie :D
Ostatnio zmieniony 17 sty 2013, 17:53 przez marcin930927, łącznie zmieniany 1 raz.
Nirvana
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 23 cze 2010, 14:39

Re: Ostrołęckie Siłownie (M)

Post autor: Nirvana »

Ta siłka na ul. Goworowskiej zapowiada się naprawdę bardzo interesująco. Mieszkam niedaleko, więc nie omieszkam zajrzeć! :)
____________________________
sprzęt budowlany wynajem
marcin930927
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 01 lut 2010, 22:23

Re: Ostrołęckie Siłownie (M)

Post autor: marcin930927 »

ale szczerze mówiąc strasznie drogo...

Nie wiem czy w Ostrołęce znajdzie się duża ilość chętnych.
Na pewno nie na siłownię, może aerobik itp, ale z siłką to u was raczej krucho będzie.
kryspinka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2010, 19:27

Re: Ostrołęckie Siłownie (M)

Post autor: kryspinka »

To kiedy w końcu będzie otwarta ta siłownia? i jakie będą zajęcia fitness i kto je będzie prowadził?
ODPOWIEDZ