-Taniec Towarzyski-

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Azuki21
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2006, 13:09

-Taniec Towarzyski-

Post autor: Azuki21 »

Szukam partnera do Tańca towarzyskiego a dokladnie do kursu ....
Prosze o odpowiedzi na tym forum lub na meila
azuki21@o2.pl

Jesli macie jakies pytania .... ja na nie odpowiem .

Nie mam partnera bo niedawno zrezygnował :?
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Myślałem ostatnio, żeby pójść na taki kurs. A tak wogóle to chciałem się spytać, gdzie odbywaja się lekcje tańca.

PS. Azuki21ja może i byłbym chętny, ale Ty pewnie już jakis czas ćwiczysz i poziomem bym odstawał od Ciebie :)
man444
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 01 mar 2006, 19:44
Lokalizacja: O-ka

Post autor: man444 »

Ja mam zamiar zapisać się razem z moja mamcią :P
Teraz mało który chłopak mie tańczyć... A to grzech :D
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Oj trzeba sie za siebie zabrać i nauczyć jako tako tańczyć. Teraz coraz blizej lata i weselicha sie zaczynają... Żeby potem przy oglądaniu kasety lipy sobie nie narobić :lol:
Azuki21
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2006, 13:09

Post autor: Azuki21 »

hazi pisze:Myślałem ostatnio, żeby pójść na taki kurs. A tak wogóle to chciałem się spytać, gdzie odbywaja się lekcje tańca.

PS. Azuki21ja może i byłbym chętny, ale Ty pewnie już jakis czas ćwiczysz i poziomem bym odstawał od Ciebie :)
Hm jestem obecnie w grupie " 1 kroczkow" czyli początek ..
JEsli jest ktos chętny to zapraszam
jesli masz dziewczyne z ktrora chcesz przyjsc ;]
Gimn. nr. 1 na ulicy Hallera spotkania sa narazie wtorek czwartek przed szkola od 19
ale niedlugo rusza na nowo 2 grupa zupelnie od początku jesli bedzie wiecej chętnych to dam znac w jakie dni ;]

ps - dzieki za oferty :)

Ps.- 2 - Karlos ile ty masz lat bo mi sie troche twoja wypowiedz kojazyla z 15 latkiem probojacym postawic piorka na sztors i puszyc sie przed kazdym kto popadnie :)
co do tego ze jestes do "....." ;] to no nie wiem musisz miec niezle zanizoną samo ocene - wynikem tego sa twoje wypowiedzi
Sory za to co napisalam ale szczerosc musi byc bo sie nigdy nie nauczycie :D p
Pozdrowka
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

Azuki 9 edyta 0ps ?
niewiem czy to Ty ale moja wypowiedz miala charakter subiektywny, otwarty i bezkonfliktowy . wiek fizyczny jest stały a psychiczny zależy od działan emocji i wyborów których dokonujemy jak też słów ktore wypowiadamy , wszystko ma swoje konsekwencje i nieukrywam ze czesto to co robie ma przekładnie wiekową w aplitudzie 60 % w skali
10-40 . No ale wracajac do tematu :] jak Ty to nazywasz Stroszenie w moim mniemaniu to cecha ktorej niechce sie wyzbywać, chociaz moze inaczej pojmuje jej definicje, jesli chodzi o puszenie ... daj spokój :)
Samoocena zalezna od doswiadczen i umiejetnosci , jesli cos probowalem kilkakrotnie i nie czuje tego to obiektywnie sie skrytykuje niezaleznie od stopnia swiadomosci i poczucia wlasnej godnosci . Co do szczerosci to lubie te Twoje wyniosłosci i głosy dobroci jak u Cioci Ploci
Pozdrowka... :)
zawsze w środku peletonu
zagadka
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2005, 11:33

Post autor: zagadka »

Wiecie co, ostatnio się spotkałam ze stwierdzeniem że taniec tow. jest.... niemęski :lol:

P.S. Jakby sie znalazł jeszcze jeden partner to by było super 8) :D
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

karlos zatkało mnie to co napisałes normalnie jak filozof jakiś :lol:
kto niepróbuje ten życia załuje :]
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Piszcie na temat.
ODPOWIEDZ