Kick - Boxing

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
semi
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 10 lis 2010, 13:36

Kick - Boxing

Post autor: semi »

Witam Serdecznie . :) Dużo szukałem w o kick Boxingu i niestety nie znalazłem nic na rzeczy , "podobno" istniał kiedyś ale grupa się rozpadła i porostu nie istnieje ale słyszałem również,że na hali w Ostrołęce im "Arkadiusza Gołasia" Odbywają się zajęcia kick boxingu tyle , że nikt nic o nich nie wie bo grupa jest zamknięta i ćwiczy tam tylko garstka osób tylko to graniczy z mitem bo równie dobrze mogą to być zajęcia mma , lub karate ale jeżeli ktoś coś o tym wie to proszę o napisanie a i noi chciałem zapytać się czy w naszym mieście są osoby zainteresowane kick boxingiem.? Czy były by osoby które uczęszczały by właśnie na takie zajęcia ?.
Pozdrawiam : ))
gbs018
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 24 cze 2010, 22:28

Re: Kick - Boxing

Post autor: gbs018 »

To jest wiecej niz pewne ze pare osob by sie tym zainteresowalo ,osobiscie to jestem za . Mozna sprubowac czemu nie ,dobre zwlaszcza dla mlodziezy .
semi
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 10 lis 2010, 13:36

Re: Kick - Boxing

Post autor: semi »

Modzel daj mi do siebie jakiś kontakt gg najlepiej by było.
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: Kick - Boxing

Post autor: Modzel »

Nie mam gg. :( jak masz jakieś pytania możesz napisać z pw-prywatna wiadomość, jutro jest trening na 18:45 , spotykamy się koło ogólniaka od strony hali Sportowej, będzie nas dużo, trening prawdopodobnie na sali LO, póżniej przechodzimy na trenin k-1 na salkę sportów-walk na hali sportowej, jak chcesz poćwiczyć to weź ze sobą spodenki i koszulkę.

Pozdro
ODPOWIEDZ