Obciążenie na hantle i sztangę

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
ciak91
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 28 mar 2009, 15:56

Obciążenie na hantle i sztangę

Post autor: ciak91 »

Witam
Chciałbym sie was poradzić czy wiecie może gdzie mogę kupić dosyć tanio obciążenia na hantle. Chodzi mi głównie o 1 kg 2,5 kg i 5 kg odważniki. Jeżeli wiecie gdzie mogę kupić takie rzeczy prosiłbym o odpowiedz, a przy okazji ceny jeżeli znacie.
Z góry dziękuje.
Nelchael
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 20 paź 2010, 22:34
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Obciazenie na hantle i sztangę

Post autor: Nelchael »

Jest trochę takich sklepów w Ostrołęce. Np. MG SPORT mieszczący się w budynku za galerią Alius.
Jeśli chodzi jednak o ceny za taki sprzęt to w Ostrołęce są one dosyć wysokie. Jeżeli chcesz zrobić większe zamówienie polecał bym internet lub sklep w większym mieście. Na allegro znalazłem dwa hantle o takiej samej wadze i podobnej klasie wykonania w cenie za jaką w Ostrołęce dostał bym jeden... jak kupujesz więcej sprzętu koszty wysyłki też maleją więc chyba się opłaca bardziej :)
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Obciazenie na hantle i sztangę

Post autor: major »

w ostrołęce ogólnie lipa z takimi rzeczami, a jak są to cholernie droge. Najlepiej załatwić żeby Ci ktoś wylał takie krążki albo zamówić na necie. Sam osobiście mogę polecić firme MARBO
ciak91
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 28 mar 2009, 15:56

Obciazenie na hantle i sztange

Post autor: ciak91 »

Witam
Chciałbym sie was poradzić czy wiecie może gdzie mogę kupić dosyć tanio obciążenia na hantle. Chodzi mi głównie o 1 kg 2,5 kg i 5 kg odważniki. Jeżeli wiecie gdzie mogę kupić takie rzeczy prosiłbym o odpowiedz, a przy okazji ceny jeżeli znacie.
Z góry dziękuje.
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: Obciazenie na hantle i sztange

Post autor: hunter »

Arkus no i ten sportowy przy galerii
ciak91
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 28 mar 2009, 15:56

Re: Obciążenie na hantle i sztangę

Post autor: ciak91 »

Tak i owszem są tam obciazenia , ale ceny to chyba z kosmosu mają. Ja słyszałem że w Ostrołęce można gdzieś kupić obciążenie w cenie 2zł za kilogram, podobno przyzwoitej jakości, tylko nie wiem gdzie. Może wy wiecie?
marcin930927
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 01 lut 2010, 22:23

Re: Obciążenie na hantle i sztangę

Post autor: marcin930927 »

za 2 zł to może coś na złomie znajdziesz
ODPOWIEDZ