Nowa siłownia w ostrołęce FORMA5

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Fajrant
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 29 maja 2010, 18:38

Nowa siłownia w ostrołęce FORMA5

Post autor: Fajrant »

Jest to nowo otwarta siłownia dla kobiet i mężczyzn. Był już tam ktoś. Macie możne cennik ? :)
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nowa siłownia w ostrołęce FORMA5

Post autor: Infom »

club5forum.pl jest tam cennik
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Nowa siłownia w ostrołęce FORMA5

Post autor: major »

oj długo sie nie utrzymają z takimi cenami. Jakbym miał do wyboru niezłą siłownie (czytaj. Pawlaka, Sierścia) za 50-60 zł a 120 zł :roll: normalnie masakra.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nowa siłownia w ostrołęce FORMA5

Post autor: Infom »

masakra ? to jest normalna cena moim zdaniem ? to ile bys chcial zaplacic? masz przeciez za 60 zl u sierscia i jakie warunki?
wanna
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2009, 20:44

Re: Nowa siłownia w ostrołęce FORMA5

Post autor: wanna »

chciałam tam spróbować, ale jest bardzo drogo. Cena jest warszawska, zbyt wysoka dla mieszkańców małego miasta.
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Nowa siłownia w ostrołęce FORMA5

Post autor: Sarcev »

Trzeba rynek podzielic na rozne grupy.. Wydaje mi sie ze znajda sie ludzie sklonni zaplacic taka kwote Wdaje mi sie ze jest grupa ludzi starszych, ktorzy nie mieli okazji pocwiczyc, bo nie bylo miejsca, a ciezko by im bylo odnalesc sie na silowni u Sierscia czy Pawlaka...
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Nowa siłownia w ostrołęce FORMA5

Post autor: major »

Patrze że naprawde dużo wiecie. Inform to jest normalna cena? Może w warszawie to i owszem ale nie w takim mieście jak Oka! Sam uczęszczam do Pawła i powiem tak:
rozpiętość w wieku jest bardzo duża. Począwszy od chłopaków 16 letnich poprzez młodych 20 paro letnich, 30 letnich, kończąc na bardzo dojrzałych facetach nawet powyżej 50 roku życia. Świetni ludzi. Super atmosfera. warunki? Są jak najbardziej ok. Ja chodzę na siłownie nie po to żeby leżeć na atłasowych obiciach tylko żeby trzymać formę i ĆWICZYĆ! od tego jest siłownia.

Sarcev masz racje, ale taka grupka "nowobogackich" ile może liczyć? Całe nic. Poza tym to właśnie tam będzie zryta atmosfera. Nie wiem kto z przeciętnych ludzi odnajdzie się w takim gronie
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nowa siłownia w ostrołęce FORMA5

Post autor: Infom »

to w koncu chodzisz cwiczyc czy chodzisz dla atmosfery pogadac sobie z innymi?

ja chodzę do tytana , i nie bede zmieniał silowni na ta nowa nie ze względu na finanse bo jestem wstanie zaplacic za takie warunki itp. te 120 zł ale nie odpowiadaja mi przyrządy do cwiczen itp bo jest to typowa fitness silownia i dlatego zostaje przy swojej.

a jak chcesz zeby za takie warunki bylo taniej otworz swoja silownie i zobaczymy czy bedziesz mial taniej niż 100 zł ?
Nelchael
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 20 paź 2010, 22:34
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowa siłownia w ostrołęce FORMA5

Post autor: Nelchael »

Popieram major'a. Jak ktoś chce poćwiczyć aby trzymać formę, a nie tylko żeby się pokazać w "nowym fitnessclubie" to wybierze inną siłownie. Tam cena jest trochę za wysoka jak na Ostrołękę, nie wróżę im że się długo utrzymają w tym mieście. A atmosfera podczas ćwiczeń też jest oczywiście bardzo ważna.
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Nowa siłownia w ostrołęce FORMA5

Post autor: major »

do Tytana:D oki I Ty mówisz o warunkach? Krótko smród, brud i ubóstwo! Są, fakt 2 plusy tej siłowni - niska cena bo pracownicy Story, Elektrowni itd mają ją za grosze a drugi plus to różnorodność maszyn. Ćwiczyłem tam przez 2 miechy ale nie mogłem już wytrzymać tego fetoru.... Ogólnie 2 miesiące stracone.
Co do rozmowy to jeżeli jesteś jakimś zadufanym snobkiem i idziesz odwalisz swoje i wracasz to ok, nic mi do tego. Ja w przerwie miedzy seriami czy ćwiczeniami chętnie zamienie sobie dwa słowa z kolegami. I z Pawłem można sobie pogadać, zawsze doradzi coś czy to o ćwiczeniach, czy suplementacji. No i nie mówi mi że robię mu burdel z siłowni i przyklejam gumy pod maszyne :crazy:
Matt81
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:13

Re: Nowa siłownia w ostrołęce FORMA5

Post autor: Matt81 »

może ceny są skonfigurowane pod konkretnego klienta? natomiast żeby miało rację bytu to ileś tych "specjalnych klientów" musi być co akurat może być w naszym mieście trudne do ugrania
My Seo blog - pozycjonowanie stron
CabroN
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 03 sty 2011, 15:03

Siłownia w Ostrołece

Post autor: CabroN »

nie wiem czy nie było już takiego tematu ale może ktoś orientuje sie jakie są Ostrołęckie siłownie??
jakie ceny sprzet?? ogólnie którą byście polecili??
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Siłownia w Ostrołece

Post autor: major »

oj było było, musisz poszukać a z grubsza...
ceny: od ok 45zł do 120zł
sprzęt: w zależności od siłowni najgorszy chyba na hali Gołasia (o ile można powiedziec ze to siłownia) no a najlepszy(najnowszy) w klubie FORMA5 (120zł/miech)
Deko
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 30 gru 2010, 19:47

Re: Siłownia w Ostrołece

Post autor: Deko »

FORMA5 --> Dużo ludzi mało miejsca i sprzętu.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Siłownia w Ostrołece

Post autor: Qrzysio »

A chodzi ktoś na spinning w Forma5?
wanna
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2009, 20:44

Re: Siłownia w Ostrołece

Post autor: wanna »

ja byłam raz, ale nie podobało mi się prowadzenie
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: Siłownia w Ostrołece

Post autor: hunter »

Opisz jak to wyglądało, też chcę się na to przejść.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Siłownia w Ostrołece

Post autor: Qrzysio »

Też jestem ciekaw. Byłem w Wielkiej Brytanii i było prowadzone świetnie. Ciekaw jestem jak to wygląda w Ostrołęce.
alldaysnight
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 sty 2011, 23:13
Lokalizacja: O-ka

Re: Siłownia w Ostrołece

Post autor: alldaysnight »

Wystarczy przyjść i wziąć udział za free w spinningu. Masz na str. info: FORMA5CLUB.PL .Siłownie, poczynając od Wojciechowic p. W.Nola, przez "Sierscia", Pawła, Hala (masakra) i nowe trzy ( Forma5, a reszta: w "Pałacyku" i jeszcze gdzieś ale nie byłem...) To zależy gdzie się odnajdujesz. "FORMA5 --> Dużo ludzi mało miejsca i sprzętu." Jeśli interesuje Cię Ćwiczenie głownie na maszynach to masz wybór w innych siłowniach pod siebie. Jeśli około 200m jest mało to tak...Każdy kto uczęszcza na siłownie wie, że są godziny "SZCZYTU" czy siłownia miała by 50,100 czy 500m (Wystarczy odwiedzić siłownie w większych miastach) i o porach 17-20 zawsze i wszędzie w poniedziałek :) np. Klata :P jest tłok, później się to rozchodzi na resztę dni,ja wybieram inne godziny bądź zaczynam treningi od wtorq po prostu. Pamiętaj, że odnośnie siłowni i tak najważniejsze są wolne ciężary, aeroby dla poprawy Twoich układów (ukrwienia, dotlenienia mięśni),klimat i jeśli zaczynasz...pomoc lub samo-edukacja.
- Jeśli nie chcesz wydawać 100zł, a chcesz "popakować" zainwestuj 50zł u Pawła, wq mnie, jeśli chodzi Ci o zwykłą siłownie.
- Jeśli poprawiasz sylwetkę i zależy Ci na aspekcie zdrowia nie ma co ukrywać, potrzeba nie tylko "wielkich mięśni" ale i ćwiczeń aerobowych. np.15-25min po treningu na pewno nie zaszkodzi. Na razie Forma5 nie ma w tej dziedzinie konkurencji ( Ergometr, Orbitreki, Rowery - około 20 sztuk do dyspozycji, oraz Bieżnie ) robi na tle Ostrołęki wrażenie.

Udanej przygody.

I szczerze, co to za moda na ciągłe narzekanie, nie lepiej sumiennie odpowiedzieć na pytanie jeśli się wie, wytłumaczyć zamiast ciągle mało, źle...

"Nie czekaj na sukces! Sama musisz go wypracować!"
"Nie czekaj na sukces! Sam musisz go wypracować!"

http://www.aktywni.pl
CabroN
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 03 sty 2011, 15:03

Re: Siłownia w Ostrołece

Post autor: CabroN »

możesz podać jakieś namiary na siłownie jak to napisałeś Pawła??:) byłbym wdzięczny.
alldaysnight
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 sty 2011, 23:13
Lokalizacja: O-ka

Re: Siłownia w Ostrołece

Post autor: alldaysnight »

Powiem szczerze...ze nie wiem gdzie teraz sie miesci, ul. Hallera ale dokladnie podam Ci jutro. Wczesniej byla przy ul. Kilinskiego. Paweł, dwukrotny mistrz polski Kulturystyki z ubieglego roku. Napewno jesli z nim pogadasz podpowie Ci co i jak.
Pozdrawiam.
"Nie czekaj na sukces! Sam musisz go wypracować!"

http://www.aktywni.pl
alldaysnight
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 sty 2011, 23:13
Lokalizacja: O-ka

Re: Siłownia w Ostrołece

Post autor: alldaysnight »

A więc siłownia jest naprzeciw PEUGEOTA,po skosie przez rondo, przy myjni samochodowej.
"Nie czekaj na sukces! Sam musisz go wypracować!"

http://www.aktywni.pl
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: Siłownia w Ostrołece

Post autor: Modzel »

Jeśli chodzi o siłownię do popakowania dla mężczyzn to polecam właśnie u "Sierścia"

+ Dużo nowego, profesjonalnego sprzętu, w lecie klimatyzacja, dwa poziomy, porządek , nowe wykładziny, ogólnie fajny klimat, centrum Ostrołęki, niska cena 50 zł,duże plazmy , to tylko jedne z + tej siłowni.

- mała szatnia , mało miejsca na samochód przed siłownią jak czasami trzeba przyjechać autkiem, brak fachowej pomocy dla początkujących, ale zawsze ktoś tam pomoże.

Ćwiczyłem u Nola, Bereta,Pawła i teraz tu najbardziej mi odpowiada, ale zawsze im więcej opinii tym można więcej wybrać.

Pozdrawiam Ćwiczących:-)
CabroN
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 03 sty 2011, 15:03

Re: Siłownia w Ostrołece

Post autor: CabroN »

Byłem widziałem i powiem szczerze że najlepsze co znalazłem to siłownia AS na sienkiewicza 30. dobry sprzęt jest komu doradzić. i co najważniejsze nikt nie powie ci że słaby jesteś jak podniesiesz za mało czy nie dasz rady ostatniej serii co spotkało mnie na innych siłowniach typu u "Sierścia". co do ludzi jest sporo ale jest również na czym trenować zawsze też możesz liczyć na pomoc. naprawdę polecam
Sztywcik
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 cze 2008, 13:58

Re: Siłownia w Ostrołece

Post autor: Sztywcik »

Ja swojego czasu też chodziłem do "Sierścia". I nie powiem, bo zawsze znalazł się ktoś chętny by pomóc przy ostatniej serii. Wystarczyło kogoś poprosić o pomoc. Nikt przecież nie będzie się wpychał w Twoje treningi z ciągłymi pytaniami "a może pomóc?".
Druga sprawa... płatność. Z tym zawsze można było się dogadać. Wystarczyło powiedzieć, że zapłacisz np. za tydzień, dwa. Właściciele nigdy się o to nie czepiali.
Szatnia zgodnie z wypowiedzią Modzela (elektryka bodajże ;)) jest trochę przymała. Jeżeli chcesz dobrze poćwiczyć, a nie wydać przy tym większej sumy pieniędzy, które można by chociażby przeznaczyć na suplementację to jak najbardziej polecam. Klimat w porządku. Trzeba dodać, że nie masz żadnych śmiesznych limitów wstępu. Przychodzisz od 9 z tego co pamiętam i możesz siedzieć do późna wieczór.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ