Gladiator

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
spidi67
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 gru 2010, 12:49

Gladiator

Post autor: spidi67 »

Witam, pisze tu, gdyz formularz kontaktwoy na stronie gladiatora cos nie dziala :/ Wiec, czy w wakacje tez odbywaja sie treningi MMA. Czy potrzebna jest jakas zgoda rodzicow czy cos.
spidi67
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 gru 2010, 12:49

Re: Gladiator

Post autor: spidi67 »

spidi67 pisze:Witam, pisze tu, gdyz formularz kontaktwoy na stronie gladiatora cos nie dziala :/ Wiec, czy w wakacje tez odbywaja sie treningi MMA. Czy potrzebna jest jakas zgoda rodzicow czy cos.
żyje tu ktos? haha
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Re: Gladiator

Post autor: grs »

Witam treningi są w środy i piątki tak jak jest napisane na stronie :) Zgody od rodziców nie potrzeba (chyba ze masz okolo 10 lat wtedy proponuje Ju Jitsu) ;) a co do wakacji to jak najbardziej są treningi i to dużo częściej.

Serdecznie Zapraszam
spidi67
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 gru 2010, 12:49

Re: Gladiator

Post autor: spidi67 »

nie no ;p mam 15 lat :D tylko ze raczej nie jestem jakis przypakowany :/ nie bedzie to zadnym problemem? i w wakacje skoro treningi sa czesciej to ile wynosi wtedy oplata za miesiac? :)
spidi67
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 gru 2010, 12:49

Re: Gladiator

Post autor: spidi67 »

Odpowie ktos? :D
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Re: Gladiator

Post autor: grubcio »

myślę że kasa ta sama w mma może się sprawdzić każdy ... wystarczy trenować :) ale do wakacji jeszcze tyleee czasu :D
(L)egia Warszawa!
Sztywcik
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 cze 2008, 13:58

Re: Gladiator

Post autor: Sztywcik »

Chcesz to mogę dać Ci namiary na chłopaka, który ćwiczy w tym Gladiatorze. Jest już nieźle ogarnięty w tym temacie. Powinien sporo wiedzieć na te tematy.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ