ASG

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Dico
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 gru 2010, 17:38

ASG

Post autor: Dico »

Witam. Szukam znudzonego posiadacza karabinu/pistoletu maszynowego ASG. Chętnie odkupie jeśli się wam niepotrzebnie kurzy, bo ceny chińskich nówek średnio mi podchodzą :) Szukam jakiegoś porządnego i wytrzymałego modelu który nie posypie się po pierwszym upadku. Nie chcę również płacić za ledwie zipiący akumlator, w takim przypadku kupie nowy. Jeśli ktoś ma konkretny model do sprzedania to proszę pisać na pw lub w temacie - podam dokładny kontakt.

Pozdrawiam
cielun
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 lis 2010, 14:57

Re: ASG

Post autor: cielun »

kupiłm se chinskiego kałacha za 400 zł strzelilm kilka razy i koniec , takz nie radze kupywać chinskich replik :}
parapecik
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2010, 16:51

Re: ASG

Post autor: parapecik »

Posiadam G36 firmy JG, który kosztował 615 zł + przesyłka. Wymieniłem w nim tłok na mocniejszy bo był plastikowy i gumkę hop-up na lepszą -łączny koszt wymiany około 200zł (poprzedni tłok i gumkę oddam wraz z repliką). Akumulator działa jak nowy bo był ładowany i rozładowywany specjalnie do tego przeznaczoną ładowarką. Niestety zepsuł się przełącznik i nie działa pojedynczy strzał, jednak seria i blokada jest ok. Część którą trzeba wymienić kosztuje w granicach 30 zł. Gratis dorzucę 3000 kulek.
Moje gg: 1319928
ODPOWIEDZ