Reprezentant Ostrołęki na pokazach kulturystycznych

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Znam jego ze szkoły i z siłowni. Powiem tylko tyle: BEZ KOMENTARZA :roll:

PS. Wystarczy poczytać komentarze pod tym artykułem... bardzo trafne... niestety :?
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

Perfidne twarze , nienaturalne sylwetki . Ludzie na własne życzenie się szpecą , szprycują i myśla przy tym , że atrakcyjni :)
Rozumiem wypracowana sylwetkę " na surowo" , nierozumiem przeginania pały ( małej pały - nalezało by dodać )
zawsze w środku peletonu
Awatar użytkownika
*Juleczka*
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 maja 2005, 19:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: *Juleczka* »

Ej no sorry! Czepiacie sie człowieka którego pewnie nawet mało znacie :/ Czy cala O-ka jest taka? Boze co za ludzie!!
JaKa SiŁa JeSt w SpLeCiOnyCh MoCnO dŁoNiaCh, JakĄ MoC mA SpOjŻeNie w LuDziKiE OcZy... :)
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

Nikt sie nikogo nie czepia , wyrażam swoją opinię na ten temat , wiec nie dramatyzuj dziewczyno, nie generalizuj i nie wzywaj pana Boga nadaremnie .
zawsze w środku peletonu
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

*Juleczka* pisze:Ej no sorry! Czepiacie sie człowieka którego pewnie nawet mało znacie :/ Czy cala O-ka jest taka? Boze co za ludzie!!
To dobrze, że Ty go lepiej znasz ode mnie. Bo wiesz, ja tylko z nim na jednej siłce wielokrotnie ćwiczyłem, więc w taki sposób nie da się go poznać :roll:

PS: Nie bez przyczyny miał (ma) ksywkę "koksik"...
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

znam go z SP nr 7 i z metalówy kawał hama że tak powiem ze jest szeroki to myśli ze mu wszystko wolno, hmm moze teraz sie zmienił trudno mi to o tym powiedzieć bo niemam z nim kontaktu. Pamietam jak w podstawówce już się zaczoł szprycować.
Jego zdrowie
kto niepróbuje ten życia załuje :]
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

Co do jego osobowosci to sie nie wypowiem bo go nie znam. Pozatym to sa zawody w kulturystyce a nie jakosci charakteru.. A co do wypowiedzi karlossa to jest juz jego sprawa czy sie szprycuje czy nie. Moim zdaniem nie na miejscu sa tu komenatrze typu "koksu sie najadl i kozak" To jest naprawde jego sprawa. Ludzie nie po to wymyslili kulturystyke zeby potem tacy ludzie jak ty pisali glupie komentarze.
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Ojojoj...
Zamiast dodać mu otuchy prawie wszyscy go jadą...
Z tego co wiem, przygotowuje się do kolejnych zawodów, do których będzie miał więcej czasu na doskonalenie sylwetki i reprezentowanie godnie naszego miasta.

Powiem tylko tyle...
Pojęcie "tylko czysta kulturystyka" dziś się nie sprawdza.
Dam sobie głowę uciąć, że wszyscy zawodnicy na "Debiutach" w przeszłości brali koks.
I bajeczki, że na odżywkach i diecie można osiągnąć to samo lub więcej niż na koksie, zostawcie dla siebie. Bez dietetyka, trenera itd. nic wielkiego nie osiągniesz.

Dodam jeszcze, że do Ostrowi w sobotę, przyjechała duża grupa kibiców z Ostrołęki, aby głośno dopingować Kamila. Ogólnie publiczności było sporo. Niestety, hala na tamtejszym MOSiRze jest za mała. Taka impreza przydałaby się w na ostrołęckiej hali, przy oświetleniu Andrzeja Grody. Przy połączonych siłach Waldemara Nola, Marka Koncewicza, Andrzeja Grody i hojnych sponsorów mogłoby być naprawdę ciekawe widowisko.

Pozdrawiam
Set me free
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Ciekawe co byście pisali, gdyby zdovył on jakiś ważny tytuł...
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Qrzysio pisze:Ciekawe co byście pisali, gdyby zdovył on jakiś ważny tytuł...
to samo sobie pomyslalem
przykladowo Waldemar Nol zodbyl tytul mistrza swiata weteranow w kulturystyce i nie slyszalo sie o nim jakichs zlych opini a tez nie sadze zeby taka sylwetke wypracowal sobie bez "dopalaczy"
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

Ja nie neguje ani nie obrażam ludzi, charakterów , ich zachowań lub ambicji zyciowych . Rywalizacja jest rywalizacją i czlowiek ze wszystkiego potrafi robic zawody , lecz nie wszystko jest piękne w odbiorze , jak naprzyklad ten przypadek , ale to tylko moje zdanie . Poprostu niepodobaja mi się ani te nabitę monstra płci męskiej że już o żenskiej nie wspomne , chodz w normalny dzień tego AŻ TAK nie widać ( sposoby na wizualizację masy tu wchodza w grę ) Dlatego Kamilowi i reszcie życze sukcesów i pozdrawiam nerwowych forumowiczów :)
zawsze w środku peletonu
Awatar użytkownika
dylan
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 24 sty 2006, 14:34

Post autor: dylan »

Swoja droga to dziwne ze p.Noll nie zorganizował zadnych zawodow w O-ce mylse ze jesli odbyly by sie w dogodnym terminie na hale przyszlo by pełno ludzi.Nie jestesmy gorsi od Ostrowi :wink:
Awatar użytkownika
Master
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 16 paź 2005, 13:27
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Master »

Witam

Wszystko ładnie cacy piszecie... fakt faktem trzeba mu pogratulować III miejsca ale także trzeba mu pogratulować mega głupoty. Spojrzcię na jego zdjęcia, jeśli ktoś sie troche orientuje w anabolkach to wie jakie są skutki brania np. mietków (powiększają się cycki ,sutki itp). Trafnym komentarzem jest że ma "suty jak wentyle u stara".
Co z tego chłopaka będzie w wieku 40 lat ? ...dętka
(i nie mówcie mi że Nol się trzyma, jest juz po jednym zawale)

pozdrawiam Master,
Free your mind

Tanio ubezpieczenia. Info na priv.
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

nic dodać nic ująć, ale w końcu, to wszystko było przeciez na jogurtach i bananach :D
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Wszystko co dobre szybko się kończy...
Awatar użytkownika
Fad.Er
kapral
Posty: 120
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:12

Post autor: Fad.Er »

Qrzysio pisze:Ciekawe co byście pisali, gdyby zdovył on jakiś ważny tytuł...
Ważnych tytułów nie zdobył , ale ważne tytuły o nim napisały...............
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Kamil już nie siedzi... :>
Anty
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2006, 18:54

Post autor: Anty »

A Powinien!!!! Oczywiście przesłuchali go i już wystarczyło dziecku napompowanemu. Ja raz widziałem , jak takich kozaków przesłuchiwali, jak jeden przy biurku na kolankach ze łzami w oczach, mówił wszystko pieknie, bo takiego jak Ten kami, to można psychicznie wykończyć, nawet lepper By zagiął takiego człowieka, a co tu mówić, po psychologach, którzy rozmawiają z taką Młodzieżą, Młodziezą- bo może ciałem dorosły,ale rozumem conajmniej 15 latek. Aby większym być isilniejszym!!!! BEZNADZIEJA BEZNADZIEJA BEZNADZIEJA. Wypłakał wszystko ładnie na talerz i wypuścili, bo nie mięli do końca pewnie żadnych dowodów!!! uważąm, że tacy ludzie, nawet w oczerniających ich reportażach, sprawozdaniach lub innych informacjach publicznych w żaden sposób nie powinni byc nazywani SPORTOWCAMI, bo ze sportem mają jedynie wspólnego dresy i adidaski!!!! Mam nadzieje, że w końcu wszczystkie te bezmózgi same sie wybiją między sobą i świat będzie normalny!!!! całe szczęście, że tylko w naszym regionie można spotkać takich debili. Oby ta choroba-kompleksu małego członka- nie rozszerzyła się na reszte naszego kraju. Wielu ludzi ćwiczy, jest rozbudowanych, a nie zachowuje się Jak Ten NASZ PSEUDOSPORTOWIEC, któremu wydaje sie że cały czas niesie telewizory pod pachami. Żałosne, CHŁOPIE WYGLADASZ JAKBYS NIÓSŁ PRZED SOBA KIEROWNICE OD ROWERU I JĄ TRZYMAŁ, oby wyprowadziła Cię i Twoich PSeudo Sportowych Kolegów na właściwe Tory w życiu. Pozdrawiam i życze Ci, oby Masa przełożyła Ci sie na Mase Mózgu!!! W KÓŃCU!!!!
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Z chwilą wystawienia swojego ciała na widok publiczny na zawodach należy się liczyć z tym, że ciało to będzie obiektem komentarzy. Tych pozytywnych i tych negatywnych.
A jeśli kulturystyka polega na zaaplikowaniu sobie pewnej ilości niedozwolonych środków, a potem rzeźbieniu na siłowni napakowanych mięśni, to optuję za tym, żeby przestać nazywać ją sportem. Sport to ciężka i uczciwa praca i wtedy można ją podziwiać i szczerze dopingować.
Green_Lady
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 08 kwie 2006, 10:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Green_Lady »

Kulturystka to śmieszna "dziedzina" i tyle. Ilu jest takich 'kulturystów' którzy stają się dętkami szybko, zero rozciągnięcia, szybkości, zastój jakiś... Tragedia. Wszystko trzeba z głową robić, bez zbędnych wspomagaczy, nawet siłownię, bo to ekstra sprawa ale z głową.
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

ja chciałem dodać ze sterydy sa praktycznie w kazdym sporcie ...poprostu w kulturystyce przeklada sie to na mase miesniawa a nie jak np. w kolarstwie na wytrzymalosc itp.
lui
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2006, 20:53
Lokalizacja: Oka

Post autor: lui »

dokładnie, nie ma dzisiaj czystych sportów...
jeżeli ktoś myśli, że wystarczy kilka strzałów testo i mięśnie same rosną, to nie ma pojęcia o tym sporcie
kulturystyka i fitness to piękne sporty, wymagające ciężkich trenigów, ścisłej diety i samozaparcia
w naszych warunkach nawet czołowi zawodnicy często sami pokrywają koszty przygotowań do zawodów, tylko niektórzy mają sponsorów, o których także sami zabiegają
polscy kulturyści i fitneski zajmują czołowe miejsca na międzynarodowych zawodach i smutne jest to, że nie słychać o tym w mediach, za to pełno jest info o dokonaniach naszych piłkarzy...
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Co ty mówisz, Pudziana każdy zna ;p
Ach, i możesz mi powiedziec jakie to niby dokonania naszych piłkarzy są tak często pokazywane w mediach? Może bramki Grzesia Rasiaka?
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Dyw pisze:Ach, i możesz mi powiedziec jakie to niby dokonania naszych piłkarzy są tak często pokazywane w mediach? Może bramki Grzesia Rasiaka?
Haaaaalo panie Dyw :!: :!: Polacy awansowali do finałów WM2006 8) Czyżby pan o tym nie wiedział? :lol: A moze TV nie masz w domu :twisted:
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

"Co ty mówisz, Pudziana każdy zna ;p"

No tak tylko Pudzian ma wiecej sponsorów niż ja palców u ręki. A taki Pan Waldek Nol całe życie z tego co wiem sponosruje sam siebie. Ostatnio tylko dostał coś od miasta. I dla niego za to należy się szacunek. A faktycznie brak w mediach o takich osiągach bo w końcu Mistrzostwo Świata to nie Mistrzostwo Mazowasz..nawet w bierkach.
ODPOWIEDZ