Stadniny koni w pobliżu O-ki

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
zagadka
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2005, 11:33

Stadniny koni w pobliżu O-ki

Post autor: zagadka »

Czy ktos z was interesuje się jeździectwem? Jakie stadniny polecacie? Z tego co wiem, to najbliżej jest "Stajnia Mustang" w Dzbeninie, gdzieś w Nowej Wsi też mają konie, no i w Kruszewie k. Goworowa. Narazie byłam tylko w tej pierwszej. A może znacie jeszcze jakieś inne ośrodki? Jak tam jest, jakie ceny itp.?
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

jeszcze chyba jest w tobolicach ale nieobiecuje kiedyś była tam reklama
kto niepróbuje ten życia załuje :]
Awatar użytkownika
Tarrou
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 12 cze 2005, 20:04
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Tarrou »

W Pilikach koło Nowej Wsi Zachodniej można za 5 zł pojeździć konno. Mają tam 4 konie. Są też kucyki - to atrakcja dla dzieci. Jak jest? - nie mam porównania, gdyż nie byłam w innych stadninach. Można sobie pojeździć konno po lesie. Byłam ze znajomymi w styczniu i nam się podobało. :)
zagadka
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2005, 11:33

Post autor: zagadka »

Hmm... chodzi mi bardziej o miejsca gdzie można czegoś się nauczyć :)
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

Hmm ja z klasą jezdzilem do Antonii :)
Jest wporządku :)

a co do Tobolic... Mam tam Babcie i jestem dosyc czesto ale nie slyszalem tam o stadninie koni : P
laseczka26
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 02 lut 2006, 23:54

Post autor: laseczka26 »

Zagadka - sluchaj niejestem pewna ale zaslyszalam cos o nie jakich czarnobrzeg (czarnobrzegach) to jest tam jak sie jedzie do sali weselnej Olimpia trzeba dalej przejechac , to sie ma dopiero otworzyc ma byc fajowe "Rancho" konie juz so napewno a dalej sie to buduje tak ze spruboj tam sie dowiedziec
Bawic Sie To Jest To !!!!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Zapewne chodzi o Białobrzegi.... Białobrzeg Bliższy i Białobrzeg Dalszy... :roll:
zagadka
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2005, 11:33

Post autor: zagadka »

Byłam w Białobrzegu (nie pamiętam w którym), i było sobie stadko koni za takim ogrodzeniem, ale nie było przy nich żywej duszy. I nawet ludzi w pobliżu, do których możnaby zagadać... :? A wogóle to troche drogo tam, około 35 zł/h i instruktorka tylko w weekendy :roll:
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

zagadka pisze:Byłam w Białobrzegu (nie pamiętam w którym), i było sobie stadko koni za takim ogrodzeniem, ale nie było przy nich żywej duszy. I nawet ludzi w pobliżu, do których możnaby zagadać... :? A wogóle to troche drogo tam, około 35 zł/h i instruktorka tylko w weekendy :roll:
Tak się składa droga Marto że mieszkam w Białobrzegu Dalszym i o żadnej stadninie nie słyszałem, moze ktoś ma kilka koni na których można pojeździć ale stadniny jako takiej nie ma, najbliższa ('tych stron') jest w Przystani a niebawem moze i u mnie... :> ciii to jeszcze tajemnica :wink: pozdrawiam
zagadka
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2005, 11:33

Post autor: zagadka »

Eee... Marto?
Hmm

Wiesz co, ja tam byłam w tamte wakacje, więc już dokładnie nie pamiętam. Wiem że jechało się gdzieś tam. Teraz już pamiętam że to przystań. W pobliżu takiego małego domu z niebieskim balkonem (albo cały był niebieski, nie pamiętam...)
Zresztą często jeżdżę rowerem w różne miejsca, więc już mi się trochę myli :wink:
a niebawem moze i u mnie...
:>
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

zagadka pisze:Eee... Marto?
Hmm
Jezeli nie Marto to sory :wink: za duzo "zagadek" w Ostroleckim internecie :)
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

W okolicach Zakładów Mięsnych też sobie hasają koniki (widziałem z okien autobusu Nr6, 8, 12), czy jest tam stadnina tego nie było widać :D
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
ODPOWIEDZ