wypożyczenie kajaku

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
grzesiek
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 18 kwie 2011, 17:31

wypożyczenie kajaku

Post autor: grzesiek »

wie ktoś jak aktualnie wygląda sprawa z wypożyczeniem kajaku w ostrołęce?
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: wypożyczenie kajaku

Post autor: steward »

W hangarach przy rzece można wypożyczyć, ale to raczej jak się sezon zacznie.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: wypożyczenie kajaku

Post autor: Infom »

dokładnie w tym miejscu ale jak jest sezon , a podstawą wypożyczenia kajaku jest dowód osobisty ceny nie będę podawał bo w tym roku pewnie będzie inna!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: wypożyczenie kajaku

Post autor: Qrzysio »

Kolega grzesiek nie sprecyzował czy chce wypożyczyć kajak na 1-2 godz. czy na kilka dni.

Jeżeli chce sobie popływać Narwią, to faktycznie w hangarach nad rzeką można wypożyczyć kajak, ale tylko w sezonie, czyli w wakacje, a poza tym rzeka musi być w swoim korycie. W ubiegłym roku był z tym problem, tak samo jak z montowaniem pomostu. Stan wody w rzecze unormował się dopiero w drugiej połowie lipca.

Jeżeli natomiast autor wątku chce wypożyczyć kajak na dłuższy czas, to proponuję porozmawiać z "Kurpiowską Organizacją Turystyczną" lub może ktoś z "Ekomeny" pomoże.
grzesiek
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 18 kwie 2011, 17:31

Re: wypożyczenie kajaku

Post autor: grzesiek »

interesuje mnie jak to wygląda gdy chce się wypożyczyć kajak zarówno na kilka godzin jak i na kilka dni
i z kim trzeba siękontaktować
AgresYa
starszy szeregowy
Posty: 57
Rejestracja: 25 cze 2007, 14:52
Lokalizacja: WO

Re: wypożyczenie kajaku

Post autor: AgresYa »

Jesli chodzi o kajaki w hangarach nad rzeką to juz nie mozna wypozyczać, w tamtym roku w wakacje, byłem ze znajomymi, to ten gosc co zawsze pozyczał mówil, że zwija interes i jedynie może je sprzedać...
;)
boo
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2005, 6:09

Re: wypożyczenie kajaku

Post autor: boo »

Trochę to dziwne że w tak sporym mieście sam jeden nie mógł się utrzymać. Podejrzewam że tak naprawdę niewielu ludzi o tej wypożyczalni wiedziało. Już nawet jak by je chociaż powyciągał nad rzekę to myślę że trochę więcej ludzi by się skusiło na "rejs" . Inna sprawa to ciekawe co to za sprzęt był, bo może nie było nawet co wyciągać, bo może łódki stare i pognite.

Czyli zostaje tylko KOT, sprzęt w miare nowy tylko że nie mają bazy nad wodą i sprzęt trzeba dowozić. Kurcze a Ostrołęka miała takie tradycje, nawet przystań kajakową, czy klub już nie pamiętam.
remiszcze
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 06 maja 2011, 22:45

Re: wypożyczenie kajaku

Post autor: remiszcze »

Witam,
co do kajaków w Ostrołęce to Biuro Podróży ATEST-TOUR posiada na chwilę obecną 15 kajaków. Organizujemy spływy Omulwią w przystępnych cenach.
doinformowany
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2014, 23:13

Re: wypożyczenie kajaku

Post autor: doinformowany »

hej, polecam firmę Na fali, wypożyczają kajaki na miejscu (przy plaży miejskiej, przed boksami), a z tego co mi mówili, to dowożą też w wybrane miejsce. Z tego co wiem, to kontakt i szczegóły powinny być na ich stronie www (chyba nafaliostroleka, albo odwrotnie)
martino52
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 12 maja 2014, 10:49

Re: wypożyczenie kajaku

Post autor: martino52 »

Ile taka zabawa kajakowa na jeden dzień wyglada??i czy dziecko 4 letnie jest za małe na takie atrakcje??
rejsynafali
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2016, 9:27

Re: wypożyczenie kajaku

Post autor: rejsynafali »

Zapraszamy wszystkich chętnych na spływy kajakowe.

Przepiękne szlaki na Narwi, Pisie i Omulwi.

Możliwość wypożyczenia na miejscu bądź kompleksowa organizacja (z wyżywienia/bez wyżywienia) dla grup powyżej 6 kajaków.

Pełna oferta:
http://www.rejsynafali.pl/kajaki/
ODPOWIEDZ