gdzie powalczyć?

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
RollBlunt
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2006, 17:55
Lokalizacja: OSK

gdzie powalczyć?

Post autor: RollBlunt »

siema. Mam zamiar się zapisać gdzieś na jakieś zajęcia sztuk walki pod koniec kwietnia tylko gdzie?? Na boxie to mnie niechcą bo mam 17 lat ;/ Słyszałem o jakimś karate na jakiejś salce kyokushin czy coś takiego za 40zł za miech. W 2LO jest jeszcze karate ale podobno uczą bardziej pod kątem "pokazów" a nie walki, zresztą karate to tak nie za bardzo mi się podoba. Gdzie się można zapisać jeszcze?? Podajcie adresy tzn. gdzie to jest i ceny za miecha, a jak wiecie to jeszcze coś wiecej napiszcie ile razy w tyg. i kiedy te zajęcia. Może ktoś z was chodzi gdzieś i wie...
pozdrówki
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

na zubrzyckiego w budynku przedszkola jest coś, jest tam jakiś szyld przynajmniej
kto niepróbuje ten życia załuje :]
Green_Lady
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 08 kwie 2006, 10:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Green_Lady »

Po pierwsze - jak to na boksie Cię nie chcą bo jesteś za stary :?: Rozmawiasz z trenerem po ludzku, mówisz że chcesz ćwiczć, trener Mierzejewski to porządny człowiek i ćwiczysz.
Jest Kyokushin na hali na Traugutta tej co trenują pięściarze i jest też w SP nr 6, wystarczy się przejść i zobaczyć na halę - jest informacja co i kiedy można trenować z SW. Możesz coś dla siebie dobrego wybrać.

Pozdrawiam.
RollBlunt
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2006, 17:55
Lokalizacja: OSK

Post autor: RollBlunt »

no to tak
niewiem czy gadałem na tym boksie z trenerem Mierzejewskim ale było 2 gości całkiem młodych i powiedzieli tak :
jak tak bardzo chcesz trenować to wystawiamy cie na walke z naszym najlepszym chłopakiem i jak go pokonasz to mozesz trenowac.

wiecie gdzies są jeszcze jakies zajęcia SW ?
kaloryfer997
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 03 mar 2006, 16:53

Post autor: kaloryfer997 »

Na salce przy metałówie jest kravmaga i capoeira
na Hali przy traugutta jest ju jitsu(czwartki i wtorki 0 20) i karate jeszcze
Przy zubrzyckiego był klub judo ale właśnie sie rozpadł
MOGWAY
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:34
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: MOGWAY »

Apropo CAPOEIRA to treningi są w sobotę, niedzielę w ZSZ nr1 godz. 18:00 i miejska plaża środa od 17 czasami 18 bez limitu.
Sonhar é acordar-se para dentro
Awatar użytkownika
pandi
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 27 maja 2005, 22:46

Post autor: pandi »

RollBlunt pisze:jak tak bardzo chcesz trenować to wystawiamy cie na walke z naszym najlepszym chłopakiem i jak go pokonasz to mozesz trenowac.
Kur**, ale fajny pomysł. Nie wiem, kim trzeba być żeby taką bzdurę wymyślić...
A, już wiem! Ograniczonym debilem.
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

A ja bym powiedział nawet Organicznym Debilem :)
lays69
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 07 sty 2006, 19:20

Post autor: lays69 »

trenuja gdzies w oce kick boxing ?? wie ktos cos !! pzdro
Toxcity
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 lut 2006, 22:12
Lokalizacja: Z Kibelka :D

Post autor: Toxcity »

tych dwóch młodych, to pewnie tomek i Andrzej.... wiesz.. zrobili sobie z Ciebie jaja.... Po prostu Victoria Ostrołęka To klub mający parę mistrzów polski, i naprawdę jesteśmy jedni z najlepszych w Polsce... Szkolą młodych.. 1993-94 , bo z nich może coś będzie. Poza tym 90% ludzi, którzy przychodzą, po 1 treningu już nie przychodzą.jak chcesz sobie po boksować, to idź do "Macka" czy tam "Maka" tam ,żebyś miał 80 lat to możesz przyjść.. Dla nich bez różnicy czy masz 90 lat czy 17.. i tak każdy od nich pada po 13 sekundzie na ringu w ELIMINACJACH... treningi są o 17.. ale kiedy to nie wiem... W trójce na stacji...

pozdrawiam :lol:
ToxcitY
6.6.7 -- Nowy, lepszy szatan :D
Twój_Stary
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2007, 12:02

Post autor: Twój_Stary »

Nie wie ktoś gdzie jeszcze można potrenować boks, oprucz w Victori??
ODPOWIEDZ