CAPOEIRA

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
pomidorowaa
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2005, 18:56

CAPOEIRA

Post autor: pomidorowaa »

Czy istnieje grupa capeiry w Ostrołęce.
Proszę o jakiś info , namiary, linki cokolwiek
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Rok temu jeszcze była. Nawet mieli swoje pokazy. Teraz nie wiem, ale radzę przejśc się pod halę sportową przy 1 LO może sa jakieś ogłoszenia / informacje.
verson
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:22

Post autor: verson »

Zawsze w srody jak robię trening na małej salce w metalówie (na dole), to dzielimy salkę z Capoeirą ;] W jakieś inne dni chyba tez tam mają.
pomidorowaa
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2005, 18:56

Post autor: pomidorowaa »

Verson - zdobędziesz dla mnie info kiedy jeszcze w jakich godzinach. Może mają swoją stronkę ?
Może kontakt do kogoś.
O tyle mi jest trudno, że w Ostrołęce bywam czasmi i osobiście raczej nie pozakłdam "pluskw" :)
verson
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:22

Post autor: verson »

W te środy wiem, że zaczynają się schodzić koło godziny 20:00 :)
pomidorowaa
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2005, 18:56

Post autor: pomidorowaa »

Będziesz moim szpiegiem w zdobyciu informacji szczegółowych?:)
verson
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:22

Post autor: verson »

Ewentualnie dopiero w środę, bo tylko w środy tam robię trening :)
Awatar użytkownika
pandi
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 27 maja 2005, 22:46

Post autor: pandi »

Jak wchodzisz do sali przy Traugutta od strony salki do sportów walki to masz tam wykaz treningów wraz z godzinami.
Awatar użytkownika
Tarrou
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 12 cze 2005, 20:04
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Tarrou »

A ja cos zaslyszalem,że jakas grupa capoiry zbiera sie chyba na dzieci polskich i prowadzi ja jakis instruktor, ktory dawniej byl policjantem :)
Awatar użytkownika
chinczyk123
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 14 cze 2005, 19:45
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: chinczyk123 »

Witam wszystkich zainteresowanych bardzo serdeczniem ,ja trenuję Capoeirę od półtora roku w Ostrołęce, i istnieje taka grupka w naszym mieście a dokładniej : CAPOEIRA ABADA sekcja Ostrołęka . Treningi prowadzi MOGWAY , a co do treningów , odbywają się W ZSZ nr1 w dolnej salce :
poniedziałek : 20.10
środa : 20.00
piątek : 20.00
Wszystkich zainteresowanych zapraszam bardzo serdecznie na treningi , na początku można wpaść i przynajmniej popatrzeć => Jak nie wyraziłem się dość jasno i są jeszcze jakieś wątpliwości to zapraszam do siebie na gg. 9419050 . ;)
"Niekażdy wieśniak z widłami to Posejdon"
Awatar użytkownika
chinczyk123
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 14 cze 2005, 19:45
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: chinczyk123 »

w sprawie treningów.. w dni słoneczne będziemy mieli treningi na plaży od godziny 17.30 . poniedziałki, środy , piątki, tak jak na sali , tyle że godzina zmieniona

[ Dodano: 09:18, 24.06.2005 ]
No i ja z kolejną zmianą, co do treningów.. do końca czerwca treningi na sali w godzinach , pon-20.10 , śr-20.00 , pt-20.00 . A od lipca plaża.. godziny podam pod koniec czerwca.. Pa
"Niekażdy wieśniak z widłami to Posejdon"
MOGWAY
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:34
Lokalizacja: Ostrołęka

CAPOEIRA

Post autor: MOGWAY »

Witam serdecznie
Tak istnieje w Ostrołęce grupa CAPOEIRA której jestem trenerem i to już od ponad 3 lat (oficjalnie jako już grupa).
Niestety mało o nas słychać ale mam nadzieje że się to bedzie powoli zmieniać i będzie o nas coraz głośniej gdyż capo jest specyficzną sztuką wlalki dzięki której można naprwawdę wiele osiągnąc nie tylko fizycznie (dla samego siebie).
Nasza grupka jest zrzeszona z największą na świecie grupą brazylijską a mianowicie
ABADÁ CAPOEIRA POLÔNIA (polonia- sekcje w polsce)
Jeżeli chodzi o godziny to małe sprostowanie z wypowiedzi Chińczyka co do trenignów na plaży, więc nie o 17:30 (i nierozumiem ludzi którzy dobrze sami nie wiedzą a piszą no ale to szczegół)
tylko od 17:00. Treningi są 3x w tygodniu (oficjalnie) w poniedziałki środy i piątki (nie oficjalnie czasami w weekendy). Najświeższe info co do treningów można znaleźć na naszej stronce:
http://www.capoeira-ostroleka.prv.pl lub bezpośrednio ode mnie
GG: 2531338

Pozdrawiam
MOGWAY
Ostatnio zmieniony 27 cze 2005, 15:54 przez MOGWAY, łącznie zmieniany 2 razy.
Sonhar é acordar-se para dentro
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

słychać moze o Was i mało, bardziej Was widać :wink: [plaża]
sowa
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2005, 19:03

Post autor: sowa »

czy w ten weekend jest w planowany trening capo na plazy?
sowa
Awatar użytkownika
chinczyk123
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 14 cze 2005, 19:45
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: chinczyk123 »

tak w tym tygodniu będą treningi, zapraszamy wszystkich chętnych, w poniedziałki, środy i piątki na 17.00 na strzeżoną plaże. Łatwo nas poznać bo żucających się w oczy białych strojach ;)
"Niekażdy wieśniak z widłami to Posejdon"
MOGWAY
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:34
Lokalizacja: Ostrołęka

ZAPISY NA TRENINGI CAPOEIRA

Post autor: MOGWAY »

Wszystkich chętnych na ćwiczenie tej wspaniałem sztuki walki zapraszamy w soboty i niedziele na godzinę 17:00 do Zsz nr 1
zmiana z treningów tygodniwych przerzucona na weekned
więcej info odnośnie CAPOEIRA można znaleźć na stronie http://capoeira-ostroleka.prv.pl/

[ Dodano: 23:00, 18.12.2005 ]
:D UWAGA !!!! UWAGA !!!! UWAGA !!!! :D

Zapisy na treningi CAPOEIRA dla dzieci, młodzieży i dorosłych, już od stycznia 2006 roku, więcej informacji można znaleźć na stronie http://capoeira-ostroleka.prv.pl

[ Dodano: 11:34, 30.06.2006 ]
TRENINGI NA PLAŻY w każdą środę w godzinach 17-18 do... ile się da :) i sobota, niedziela na sali w ZSZ nr 1 godz. 18:00
Sonhar é acordar-se para dentro
ODPOWIEDZ