Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
she
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2011, 14:32

Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: she »

Witajcie. W związku z tym iż mam problem ze swoim ciałem oraz samopoczuciem, postanowiłam wziąć się w garść. Mam 21 lat i moja waga ma wiele do życzenia, ciąża i lenistwo przyniosły za sobą okropne skutki!!! Szukam chętnej lub chętnych osób które maja również jakieś ale co do siebie i które miały by cheć razem ze mną "poruszać się" troszke wieczorami, może jakieś bieganie, może chodzenie nordic walking, a może wy macie jakieś propozycje? Samemu chęci do zmiany szybko odchodzą, ale z kimś jest to łatwiejsze! Mam nadzieję że ktoś z was odezwie się.
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: Mawashi »

Może siłownia? Lubisz? :faja: Dla mnie najlepszy sposób na utrzymanie ciała w formie. Trening siłowy + aeroby :D Polecam.
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
she
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2011, 14:32

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: she »

Pomysł dobry jedank nie dla mnie. Godziny musze dostosować do dziecka a nie do siłowni;) pozatym bieganie czy nawet szybke chodzenie na powietrzu to zupełnie inna sprawa;) ale dziekuje za odpowiedz.
anna1997
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 06 lut 2009, 13:36

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: anna1997 »

she odezwij sie na moja poczte valkiria742@wp.pl czekam :)pa
kasislaw
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 cze 2009, 17:59

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: kasislaw »

Witam ,mam dokładnie taki sam problem co ty.Zmobilizowałam sie na bieganie, jednak samej faktycznie jest troche nudno.Biegam wieczorami i jesli ci odpowiada z chęcią możemy biegać razem.
she
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2011, 14:32

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: she »

pewnie ze tak, ciesze sie ze odpisałaś. to mój email kami_2103@wp.pl odezwij sie podam ci pozniej numer to sie ugadamy. pozdrawiam. jeszcze chce sie ktoś dolaczyc?
she
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2011, 14:32

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: she »

jest juz nas dwie;) moze jeszcze jaka kobietka dołączy sie do nas? dziś wieczorkiem wychodzimy... bedzie miło jeśli sie ktos do nas dołączy... ;)
szamanka
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 09 maja 2010, 18:03

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: szamanka »

WITAM! Fajny pomysł dziewczyny. Chciałabym razem z Wami coś ze soba zrobić.
she
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2011, 14:32

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: she »

w takim razie pisz na email podam ci numer tel i sie łatwiej dogadamy.
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: aga1009 »

A chłopak też może do Was dołączyć?:)
she
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2011, 14:32

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: she »

jesli tylko chce czemu nie;) jesli sie zdecuduje niech pisz na email
szamanka
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 09 maja 2010, 18:03

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: szamanka »

Wysłałam Ci info.na priv.odezwij się ?
she
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2011, 14:32

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: she »

szamanka <-- nie mam niestety pojecia jak tu wyslac priv pisalam emaila z numerem do ciebie. czekam na odpowiedz
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: przeklinak »

ja się od roku na bieganie zbieram więc może się zdecyduję do was dołączyc ;)
she
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2011, 14:32

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: she »

witajcie, chcialam juz zakonczyc ten post, ale dalej nie znalazlam odpowiedniej osoby. napisz konkretnie. szukam osoby na szybki marsz z kijami wieczorami. tylko konkretne osoby. moze jeszcze sie ktos znajdzie. jak narazie zdecydowala sie jedna klarowna osoba co do tego wiec czekam do jutra....
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: przeklinak »

marsz z kijkami odpada ;) ja jedynie co to bieganie wogóle dziwi mnie ta moda na chodzenie z kijkami jakby to bez kijków już nie można było ale co tam ludziom wszystko wmówią że to że ma kijki to wielce pomaga :D
she
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2011, 14:32

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: she »

nie musisz byc zlosliwa takich mi tu nie potrzeba, pozatym wystarczy poczytac na temat chodzenia z kijami a przedewszystkim jak sie chodzi i co to daje... pozdr. Ps. :roll: trzeba czytać!! wyglaszanie swojej zupelnie nie sprawdzonej opini to wtopa :lol: musisz nastepnym razem troszke uwazac.
she
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2011, 14:32

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: she »

... w takim razie koncze post. dobrze ze znalazlam potrzebna mi osobe ... pozdr. dla wszystkich. trzymajcie sie
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: elfik »

ja mogłabym pochodzić z jakimiś kobietkami na siłownię przy pałacyku ;)

kiedyś biegałam, ale moje kolano odmówiło posłuszeństwa :/
kijki do nordic walking mam, ale jakoś tak mi głupio z nimi paradować.. ;)
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: przeklinak »

właśnie mi chodzi w łatwowiernośc ludzi którzy czytają o tym i sądzą że to cudz cwiczenie ;) tak samo jak niby te buty reebok które niby na pośladki działają a już pozwy do sądu idą że to tylko bzdura więc czytajcie dalej i wierzcie we wszystko :) powodzenia
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: netespl »

picia4 widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz, porównując buty do Nordic Walking. Dzięki kijkom angażujemy więcej partii naszego ciała niż przy zwykłym chodzeniu. Pochodź trochę z kijkami to poczujesz, że nie tylko nogi "dostają"...
she
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2011, 14:32

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: she »

netespl <--- no wkoncu ktos rozsadny sie wypowiedzial, wiec moze panna picia4 wkoncu zrozumie!!!
ktosia1411
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2011, 21:00

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: ktosia1411 »

Czytając wpisy - zarejestrowałam się.
Czy to casting na "modelki"?Na czym polega selekcja? Ta za gruba,ta za stara,ta za brzydka ..... ?
Bo z tego co czytam tylko jedna się nadaje.
Zamiast schudnąć to nerwicy można się nabawić.
W koncu w tytule postu mamy : odchudzanie , ruch, jak dla mnie wszelaki ruch:spacer, marsz , roli,kijki, rower, bieg( przynajmniej godzinkę, bo dopiero po 20 min. spalamy tkankę tłuszczową).
Co za różnica , że jedna chce biegać, inna kijka a inna jeszcze spacer czy rower.
Zbierzcie się wszystkie razem na "byle czym" i w trasę , a jeśli po jakimś czasie któraś się wycofa to mam propozycję.
Nie ma wymówek, bo ja dziś nie mogę... bo to , bo tamto. Cała grupa pod blok( trasa będzie wyznaczona) i krzyki " gruba Kaśka czekamy"- może to będzie motywacją. Fajna zabawa, w fajnym gronie i z korzyścią dla zdrowia i ciała.
Co za motywacja ,że ta i owaka mi nie pasuje;(. Odechciewa się.
Myślałam, że fajny sposób zebrania grupy i motywacji w ten sposób ... ale za taki sposób to dzięki.
Szkoda tylko , że brakuje mi czasu to bym Was zmotywowała.
she
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2011, 14:32

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: she »

.więc musisz czytać bardziej uważnie. nie ma zadnej selekcji to popierwsze. po drugie nie jest napisane że nadaje się tylko jedna, a zdecydowała i określiła sie tylko jedna. jeżeli uważasz iż twój sposób motywacji jest skuteczny proponuje założyć własny wątek.
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Odchudzanie, ruch - szukam chętnych

Post autor: shelly »

kurde, też bym z Wami pomaszerowała, ale u mnie będzie kiepsko z czasem... niestety, ale druga polowa ma taką pracę, że nigdy nie wiadomo o której będzie w domu, więc ja nie mogę zbytnio na tym bazować... ale napisz cos więcej o tym chodzeniu, gdzie chcecie to robić i ile razy w tygodniu ? może bym sie dołączyła....
ODPOWIEDZ