Żelazko antycellulitowe

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
anna1997
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 06 lut 2009, 13:36

Żelazko antycellulitowe

Post autor: anna1997 »

bardzo prosze o opinie użycia żelazka antycellulitowego z gory dziekuje i dodam ze to bardzo pilne:)
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: żelazko antycellulitowe!!!!

Post autor: Sarcev »

Duzo wody mineralnej, sauna, dieta i sport np jogging, pływanie, spinning; a Mniej używek takich jak alkohol, kawa, papierosy i nie bedzie problemu z cellulitem :)

Moim zdaniem jest to czysto marketingowy produkt. Nie napisze jak działa, ale sadze że naturalne sposoby sa najlepsze, a ewentualnie należy traktować takie żelazko jako dodatek. Moze forma motywacji ;)
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: żelazko antycellulitowe!!!!

Post autor: Infom »

popieram dla mnie wszystkie te urządzenia to jest wszystko ściema, jeżeli nie masz motywacji - chęci do uprawiana sportu to uwierz , że te żelazko będzie używane przez Ciebie przez 2 tygodnie a później o nim zapomnisz.
I też błędne jest tłumacznie , że nie mam czasu na sport - dla mnie to jest lenistwo!
anna1997
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 06 lut 2009, 13:36

Re: żelazko antycellulitowe!!!!

Post autor: anna1997 »

mi bardziej chodzi o ujedrnienie skory troche rozciagnietej i troszke tluszczyku bym chciala zgubic:)
mcaron07
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 21 lip 2011, 14:54

Re: żelazko antycellulitowe!!!!

Post autor: mcaron07 »

nie chcę być nieuprzejmy, ale po Twoim nicku widzę żę masz dopiero 14 lat, czy to nie za wcześnie żęby się jakimś ujędrnianiem przejmować? bo ja tak jak poprzednicy polecałbym jakieś ćwiczenia
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: żelazko antycellulitowe!!!!

Post autor: elfik »

mcaron07 pisze:nie chcę być nieuprzejmy, ale po Twoim nicku widzę żę masz dopiero 14 lat, czy to nie za wcześnie żęby się jakimś ujędrnianiem przejmować? bo ja tak jak poprzednicy polecałbym jakieś ćwiczenia
a po Twoim nicku widać, że masz 7 ;)

bez przesady, dziewczyna chce rady czy działa. Może ma okazje kupić tanio, odkupić od kogoś?
Wiadomo, że ruch jest najważniejszy, ale cellulit mają nie tylko kobiety z nadwagą, a nawet te szczupłe i szczuplejsze, te siedzące przed telewizorem i prawdziwe sportsmenki, mięsożerne i wegetarianki ;) Taki już jest nasz organizm, hormony działają na niekorzyść i jest!

Co do żelazka: to chyba jakaś nowość, nie słyszałam o tym szczerze powiem. Jednak bardzo dobre opinie ma masaż bańkami chińskim - tymi gumowymi. Może spróbuj od takich rzeczy? są tańsze no i... możesz je znaleźć w szafce (sporo osób ma w domu) :)

Pozdrawiam
Pampam
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 18 lip 2011, 9:15

Re: żelazko antycellulitowe!!!!

Post autor: Pampam »

Polecam zelazka philipsa.
Teraz na poważnie, żenują mnie ludzie którzy chcą poprwiać swoją sylwetke za pomocą jakiegoś badziewia z reklam, byle się nie zmęczyć.
I do moderatora, temat powinien polecieć, ponieważ nie ma dosłowni nic wspólnego ze sportem.
ODPOWIEDZ