lodowisko / hokej

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
krem
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2012, 23:28

lodowisko / hokej

Post autor: krem »

Szkoda ze w Ostrołęce nie ma żadnego sztucznego lodowiska , myslę że powinno być nawet zamiast aquaparku mogli zbudować dobre lodowisko , widać że w Ostrołęce jest bardzo dużo chętnych do jazdy . Może mogli by przerobić stary basen na takie lodowisko ale wątpię .
Gdy jest się na tym lodowisku można spokojnie zauważyć że chłopaki lubią jeździć i jak by było lodowisko to i nowa drużyna na pewno by się znalazła , ostatnio jak byłem to parę osób grało w hokeja .
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: lodowisko / hokej

Post autor: palipies »

pomysł ciekawy,dobry ale wątpie by był rentowny,aczkolwiek sport jest jedną z najlepszych "opcji" umożliwiających promowanie miasta.
Przerobienie basenu na lodowisko wydaje mi sie,że raczej byłoby nieopłacalne.A hokej sam w sobie,jak dla mnie jest bardzo efektowną dyscypliną sportu,poza tym na lodowisku nie trenują tylko hokeiści,ale również łyżwiarze figurowi,panczeniści oraz osoby uprawiające curling ;) kto wie? może dzieki takiej decyzji Ostrołeka stałaby sie bardziej znana,jednak rozum podpowiada,że to tylko marzenie.
niepodporzadkowana
starszy szeregowy
Posty: 74
Rejestracja: 15 mar 2010, 13:08

Re: lodowisko / hokej

Post autor: niepodporzadkowana »

No raczej drugiego Torwaru to nie zbudują. Po za tym to o czym mówisz to moim zdaniem taki słomiany zapał. Jest zima, nie ma co robić, więc można pojeździć na łyżwach. Ale za chwilę bedzie wiosna i nikt już nie będzie pamiętał o lodowisku. A w lato znowu będziesz myślał/a o jeziorze i pływaniu, a nie o jeżdzeniu na łyżwach.
krem
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2012, 23:28

Re: lodowisko / hokej

Post autor: krem »

Tak to raczej marzenie . Ale na łyżwach jeżdżę co zimę i w lato bym jeździł bo lubię to robić i raczej to nie jest chwilowa zajawa , a po zatym w lato też nie zawsze jest co robić
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: lodowisko / hokej

Post autor: robertdeniro »

krem pisze:Ale na łyżwach jeżdżę co zimę i w lato bym jeździł bo lubię to robić
Ja w lecie zamieniam łyżwy na rolki. Świetna zabawa, polecam.
krem
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2012, 23:28

Re: lodowisko / hokej

Post autor: krem »

mnie bardziej jara gra w hokeja niż sama jazda . A nie wiecie gdzie najbliżej jest jakieś kryte lodowisko ??
krem
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2012, 23:28

Re: lodowisko / hokej

Post autor: krem »

No biały orlik to dobry pomysł . Może kiedys w ostrołęce to będzie mozliwe
krem
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2012, 23:28

Re: lodowisko / hokej

Post autor: krem »

a wie ktoz może co zrobić aby jakoś namówić ostrołęke na ten biały orlik ???
ODPOWIEDZ