młodzi zawodnicy

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Barszczu
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2006, 18:04

młodzi zawodnicy

Post autor: Barszczu »

Dlaczego nie ma żadnych informacji na temat młodych piłkarzy z Ostrołęki? Tylu młodych zawodników z Narwi i Hidu jest w kadrze Mazowsza..czy ktoś wie że oprócz Rafała Wyrebka na testach do Wisły Kraków było 2 zawodników z Narwi 89 r? Jeśli możecie umieszczajcie również informacje o młodszych rocznikach.
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

"WAr"ecek na testach w pierwszej drużynie
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

wiara jest najwazniejsza ale wiecie co pilka w polsce oj nie jedynym zawodnikiem na ktorego trzeba zwrocic uwage jest JELEN i jego karierew trzeba sledzic wiecie jak ktos sie dostanie do polskiej ligo to uuu ale jazda moze teraz zakladac zel na wlosy ale ja was prosze polska liga tak tak sa dobrzy ze az wyszli z grupy najszybciej i to jeszcze z trzecim miejscem .... pozdro i wiara najwazniejsza jest
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

pufty pisze:wiara jest najwazniejsza ale wiecie co pilka w polsce oj nie jedynym zawodnikiem na ktorego trzeba zwrocic uwage jest JELEN i jego karierew trzeba sledzic wiecie jak ktos sie dostanie do polskiej ligo to uuu ale jazda moze teraz zakladac zel na wlosy ale ja was prosze polska liga tak tak sa dobrzy ze az wyszli z grupy najszybciej i to jeszcze z trzecim miejscem .... pozdro i wiara najwazniejsza jest
Nic z tych wypocin nie załapałem :/
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Ja też :roll:
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Już kiedyś pisałem o tym na forum.
Niestety zainteresowanie młodymi piłkarzami w O-ce jest małe. Oprócz rodziny i kilku znajomych na mecze nikt nie przychodzi. Szkoda, bo chłopaki to przecież zaplecze ostrołęckiej piłki.
Najbardziej lubię patrzeć na grę żaków i orlików HiDu. Chłopaki nie mają sobie równych na Mazowszu, ale jakoś nikt o tym nie mówi.
...set me free...
bramkarz
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2006, 0:54
Lokalizacja: ostroleka

szukam klubu

Post autor: bramkarz »

siema szukam klubu ostatni klub kurp dach na pozycji bramkarz
narewwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
ODPOWIEDZ