Mecz Polska-Czarnogóra PPV

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Awatar użytkownika
TRUE
kapral
Posty: 130
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:29

Mecz Polska-Czarnogóra PPV

Post autor: TRUE »

Czy ktoś zamierza wykupić mecz reprezentacji Polski z Czarnogórą pay-per-view?

Ja osobiście będę bojkotował i do tego zachęcam też innych, nie można brać dodatkowej kasy za dobro narodowe jakim jest reprezentacja, z PZPN "sprzedał" jakiejś firmie prawa na 10 lat :crazy:
Używaj ogonków.

Wolisz robić komuś łaskę, czy robic komus laske?
typek
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 kwie 2007, 22:22

Re: Mecz Polski PPV

Post autor: typek »

Niedługo będziemy płacić za takie dobro narodowe jak polskie powietrze, o ile już nie płacimy.
Awatar użytkownika
TRUE
kapral
Posty: 130
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:29

Re: Mecz Polska-Czarnogóra PPV

Post autor: TRUE »

Chodzi mi o opłaty bezpośrednie, Ty mówisz o pośrednich. Na pośrednie godzimy się żyjąc w danym kraju.
Używaj ogonków.

Wolisz robić komuś łaskę, czy robic komus laske?
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Mecz Polska-Czarnogóra PPV

Post autor: palipies »

Nie dopuszczam do siebie myśli,abym wykupił PPV na mecz polskiej reprezentacji,pomijając fakt,jak grają:porażka w żenującym stylu z Estonią,beznadziejny występ na Euro,dodając do tego gwiazdorzenie niektórych piłkarzy,a także biorąc pod uwagę,że wciąż w Polsce funkcjonuje i ma się bardzo dobrze PZPN mam płacić 20zł za to,żeby ich oglądać?
Sprawa zakrawa na kpinę,oczywiście piłkarze nie mają na to wpływu i mecz obejrzę korzystając z serwisu meczyki,jednak nie wspomogę swoją daniną tego procederu.
PPV ma sens,jeżeli wydarzenie sportowe,które jest pokazywane w tym systemie warte jest swojej ceny,jako przykład mogę podać hipotetyczne starcie Floyda Maywetheara z Mannym Pacquiao,za które zapłaciłbym kilkadziesiąt złotych,natomiast jeżeli w rachubę wchodzi mecz polskiej reprezentacji,który powinien być pokazywany tylko i wyłącznie w telewizji publicznej lub 'starcie' Tomasza Adamka z kolejnym bumem - Travisem Walkerem,wydaje mi się że śnię i zastanawiam się,jak mogło do tego dojść.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Mecz Polska-Czarnogóra PPV

Post autor: sKaLpeL »

też nie mam zamiaru płacić za oglądanie polskiej reprezentacji, do czego to doszło ? masakra. Zapewne skorzystam z jakiegoś pubu, który to wykupi a ja im dam zarobić kupując piwo :)
janusz
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:56

Re: Mecz Polska-Czarnogóra PPV

Post autor: janusz »

Nie zamierzam płacić ani oglądać występów tej żałosnej zbieraniny karierowiczów i pustych łbów (poza kilkoma wyjątkami) zwanej kadrą narodową. Dla mnie reprezentacja przestała być reprezentacją od kiedy Perquis, Obraniak i Polański w niej grają. To wstyd żeby witać z otwartymi ramionami ludzi, którzy chcieli w niej grać nie z pobudek patriotycznych tylko dlatego, że w innych kadrach (Francji, Niemiec) nikt ich nie chciał powołać. Kibicowałem im na Euro, bo nie chciałem kompromitacji dla całego kraju, której jednak nie udało się uniknąć. Kiedyś cieszyłbym się z wielkich emocji związanych z meczami z Anglią i Ukrainą, teraz niestety coraz bardziej jest mi to obojętne. Jak ktoś chce, niech płaci i ogląda, jego sprawa. Ale jedna rzecz: PZPN jaki jest każdy widzi, ale obecna sytuacja (brak transmisji) to efekt zaniedbania posłów, którzy dopuścili do takiej luki w prawie i to do nich kierujmy pretensje. Narew Ostrołęka - tak, kadra - niekoniecznie.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Mecz Polska-Czarnogóra PPV

Post autor: steward »

Również nie zapłacę, zbojkotuję tych dziadków z PZPN a może się zastanowią na drugi raz. 20zł za oglądanie takiego poziomu? To mi powinni panowie z pzpnu dać te 20zł. Albo się biorą do roboty (zarówno piłkarze jak i komunistyczni działacze) albo powymieniać gwiazdorów.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Mecz Polska-Czarnogóra PPV

Post autor: malykazio »

A ja nie zapłacę, bo mecze naszej kadry niestety nie są warte płacenia za nie. Poziom jest żenujący. Lepiej pieniądze, które idą w piłkę nożną i całe zaangażowanie, które idzie w tą dyscyplinę przeznaczyć na dyscypliny, w których mamy sukcesy i zawodników, którym chce się walczyć i zdobywać medale.
ODPOWIEDZ