Dotyczy tylko kibiców Narwi Ostrołęka

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
iglo686
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 31 gru 2012, 21:04

Dotyczy tylko kibiców Narwi Ostrołęka

Post autor: iglo686 »

Macie jakiśe pomysły co by można było tzw. zmienić w naszym klubie na lepsze.

Czekamy na odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dotyczy tylko kibiców Narwi Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Zmienić reklamówki i prezesa.
Awatar użytkownika
NarewPicnicFans
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2012, 23:11

Re: Dotyczy tylko kibiców Narwi Ostrołęka

Post autor: NarewPicnicFans »

Na sukces klubu wpływa kilka składowych tj. dobry prezes mający różne pomysły na rozwijanie klubu, zagorzali kibice, którzy nie odpuszczają klubu w biedzie, dobrzy sponsorzy i lokalne media, które chciałby to wszystko nakręcać, przymykać oko na to co złe a pisać o pozytywach. U nas w Ostrołęce niestety nie ma żadnego z w/w warunków i dlatego jest jak jest. Na początku warto by było się zastanowić nas wprowadzeniem biletów w jakichś rozsądnych cenach (np. 3 i 5 zł), plakatować miasto z inf. o meczu, konkursy w przerwach z nagrodami typu piłka, szalik itp., ktoś musiałby tym "dyrygować" w trakcie meczu. Kolejna rzecz to chłopcy od podawania piłek, nic to nie kosztuje a gra jest płynniejsza lepiej się ogląda taki mecz, a nie Łyżwa goni po piłkę. Z czasem zainwestować trochę w gadżety - szaliki, koszulki, czapki itp., sprzedawać przy wejściu na stadion i w internecie na klubowej stronie. Jakby ludzi więcej na mecze przychodziło to i sponsorzy by się znaleźli, a media lokalne chętniej zaczęłyby pisać o klubie pozytywnych rzeczy. p.s. gratuluję merytorycznej wypowiedzi Qrzysiowi, ja jak nie mam nic ciekawego do napisania to nie piszę. Pozdrawiam kibiców Narwi.
maniek290
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 08 paź 2005, 19:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dotyczy tylko kibiców Narwi Ostrołęka

Post autor: maniek290 »

Qrzysio niech zrobi sobie park dinozaurów na bani bo innych pomysłów włodarze tej strony nie mają tylko potrafią wkur... swoimi komentarzami innych.

Ja bym zmienił na MO właściciela i dziennikarzy (sory pismaków)
iglo686
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 31 gru 2012, 21:04

Re: Dotyczy tylko kibiców Narwi Ostrołęka

Post autor: iglo686 »

Żeby byli bardzo dobrzy zawodnicy to muszą być sponsorzy.Myslałem już po sparingu z Legią,że Prezes już zrobił drugi postęp,że zatrudni Amerykanów,ale trzech odpadło finansowo,a dwóch z powodu kontuzji i ciekawe czy do nas wrócą.Kolejna sprawa do fakt dzieci przydały by się do podawania piłek.Jak sam wspomniałes Łyżwa goni po piłkę,a na meczach z Korona i Mławą tyle czasu przeleciało przech chodzenie po piłki bramkarzy Korony i Mławy.Kolejna sprawa zawodnicy,jak nas nie stać na zawodnikówz 3 lig,to pora sciągnąć z Łomży czy Ciechanowa nie mają zbyt daleko,któryś z nich by zgodził się tu grać,bo by klub by im prace w miescie znalazł.Najbliżej miałby zawodnik z Łomży. U nas gra zawodnik Mateusz Sowa przyszedł z trzeciej ligi Wissa Szczuczyn,a jest z Łomży.
Powinno być na meczach,żeby do puszki wspomóc Narew,kilku kibiców mógłby przed meczem stać,a w przerwie po trybunach zbierać.I gadżety powinny być do kupienia na stronie internetowej klubu,albo w klubie.
maniek290
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 08 paź 2005, 19:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dotyczy tylko kibiców Narwi Ostrołęka

Post autor: maniek290 »

Jak dowiedziałem się że Mara i Skorup grają w ostrowi to mnie szlak bierze, na pewno chodzi o zaległe PLN i kolejne PLN i tu sobie pomysłałem żeby zrzute zrobić, zrobić jakoś akcje żeby te PLN się znalazły dla tych graczy bo bez nich Narew będzie szła prostą drogą do okręgówki ....
ODPOWIEDZ