Paintball wśród młodzieży.

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
parkknieja
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 21 lis 2006, 18:29
Lokalizacja: Ostrołęka

Paintball wśród młodzieży.

Post autor: parkknieja »

Witam!
Park Rozrywki KNIEJA chciałby założyć Ostrołęcki Młodzieżowy Klub Paintballowy.
Główne wymagania:
-do Klubu będę przyjmował młodzież od 14 do 16 lat,
-dobre wyniki w nauce i w sporcie,
-zgoda rodziców i ich chęć współpracy.
Drużyna docelowo będzie składała się z ok 10-12 osób.
Nie ukrywam iż będzie to się wiązało z pewnymi kosztami, które będę się starł dla członków drużyny minimalizować.
Na chwilę obecną zabezpieczam cały sprzęt(markery, mundury, maski).
Jeśli ktoś jest zainteresowany niech pisze na forum lub napisze na e-mail: parkknieja@o2.pl
Serdecznie zapraszam do Młodzieżowego Klubu Paintballowego!!!!

Szymon Filipowicz
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

eee dlaczego to jest tylko do lat 16??
To co reszta chętnych(licaliści itd) mogą sobie w jajco pograć?
To rzeczywiście z.a.j.e.b.i.s.t.y. pomysł i klub.
Lepiej być nie może...
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

właśnie.. ale dzieci mają przywileje. ;p
r0dzyn3k
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 04 lip 2005, 22:07

Post autor: r0dzyn3k »

Patrząc na dzisiejszych 14-16 latków, nie tacy młodzi i nie takie dzieci...
Dobrze że Knieja nie jest zaraz przy moim bloku, bo bym spać nie mógł ;)
be.with.me
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

:/ tak by sie pewnie kilku kumpli znalazło...a tak do 16 to sobie mozemy w nosie podłubac...a tak z ciekawosci - ile taka biedna, niewinna dziatwa musi kasy szykowac? :)
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

Byłem ostatnio i taki turniej kosztuje 50zł.(marker,strój,maska,kulki200,gaz)
Zabawa jest przednia szkoda że taka droga tylko...rasowy marker to prawie 1500zł nie mówiąc o inny, sprzęcie...
Lepiej być nie może...
parkknieja
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 21 lis 2006, 18:29
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: parkknieja »

W odpowiedzi na dzisiejsze komentarze dziękuje za zainteresowanie tematem. Dlaczego młodzież między 14 a 16 - bo takiej drużyny nie ma w Polsce, na bazie tych dzieciaków chcę dać ostrołęckim "Łowcom" świeżą krew.
Tym którzy liczą od razu kasę odpowiadam ; to będzie przede wszystkim nauka taktyki, manewry, ćwiczenia kondycyjne, topografia, sama gra będzie nagrodą za wytrwała pracę. Mam pewne pomysły na dofinansowanie drużyny.
Mam prośbę o podpisywanie postów inicjałem + wiek.
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

brawo za pomysl...szkoda ze nie mieszcze sie w przedziale wiekowym...
mam nadzieje ze znajda sie chcetni...
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

eee to lipa myślałem że będzie można ehhh trudno miłej sieki więc.
Lepiej być nie może...
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

No niezły pomysł też bym sie wto pobawił heh szkoda ze nie ten wiek.
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

wlasnie ! Szymonie ! jezeli nie uda ci sie zebrac druzyny 14-16 latkow to sprobuj ze starszymi, jak zauwazyles chetnych troche by bylo ;) Powodzenia !
kachnaa
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 16 mar 2006, 10:07

Post autor: kachnaa »

Na starszych nie ma dotacji :P
Awatar użytkownika
Reno
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:16

Post autor: Reno »

Nie kapuje co wy chcecie ... Nie narzekajcie bo to jest Mlodziezowy jak chcecie se pograc to proponuje isc do Lowcow :) ja sie zapisuje :D

Moj nick: Dart
Wiek: 14
Kontakt: braian@o2.pl
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

Reno pisze:Nie kapuje co wy chcecie ... Nie narzekajcie bo to jest Mlodziezowy jak chcecie se pograc to proponuje isc do Lowcow :) ja sie zapisuje :D

Moj nick: Dart
Wiek: 14
Kontakt: braian@o2.pl
nick, hahahahah, co to, CS?!
Awatar użytkownika
Reno
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:16

Post autor: Reno »

aconiewolno pisze:
Reno pisze:Nie kapuje co wy chcecie ... Nie narzekajcie bo to jest Mlodziezowy jak chcecie se pograc to proponuje isc do Lowcow :) ja sie zapisuje :D

Moj nick: Dart
Wiek: 14
Kontakt: braian@o2.pl
nick, hahahahah, co to, CS?!
ale z ciebie koles jesli ciebie nazywaja od burakow to daj se burak mnie nazywaja dart i sie tego trzymam ...
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

jesli chodzi o ASG to sama radość posiadania, zapozniania się z modelami i ich specyfikacji jest rajcująca, pozatym mozna postrzelać do puszek, ludzików z plasteliny, tarcz, wron obsrywujących sporadycznie parapety itp.
30 metrów to wynik średni aczkolwiek dobry.... Btw jest sporo zabawy . Polecam :)
zawsze w środku peletonu
Awatar użytkownika
Sloik14
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2006, 21:43

Post autor: Sloik14 »

Radość posiadania plastikowej zabawki :? jest dla mnie tym samym co samochodzik na 5 urodziny. Trzymanie w rękach spydera lub tippmana, który wali z prędkością 350 stóp na sekundę to jest dopiero moc i uczucie władzy w rękach. Mam 14 lat, grałem w paintball mam sprzęt za ponad 1000zł ale nie rzecz w kasie tylko w miłości do tego sportu. Grałem z Łowcami nie są asami i młoda drużyna dobrze wytrenowana złoi im d*** :twisted: . Jestem po wstępnych rozmowach i mam murowane miejsce w drużynie!!! :lol:
Awatar użytkownika
Filipek14
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2006, 22:04

Post autor: Filipek14 »

:/ Karloss czy ty masz 6 lat?? :lol: Ja od 9 lat nie bawię się już zabawkami. :twisted: Uważaj żeby przy graniu ci się nie połamał ten twój pistolecik. :rotfl:
Jeśli masz już 14 lat może czas wymienić zabawki na bardziej zaawansowany sprzęt :P
Zgadzam się z tym co napisał Sloik14 święta racja trzeba czuć z czym się biega :D .

A tak odbiegając od tematu to ja tez mam własny sprzęt, ale w Parku Knieja facet ma z 15 kompletów i na nich będą grać ci którzy będą w drużynie "OMKP". Będę się starał być w tej drużynie.
Awatar użytkownika
Marvel
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 lis 2006, 20:32

Post autor: Marvel »

Hmm...Karloss...nie ma kulek kauczukowych...Są plastikowe...(są też ekologiczne nie wiem z czego...) ...a metalowe nie są dopuszczone w ogólnopolskim regulaminie ASG...

Są repliki o prędkości początkowej 150m/s i mocy 2.5 J snajperki... BLOOD :wink:

W tych profesjonalnych replikach to waga jest wręcz identyczna z orginałem...(prawie) Każda replika ma prawdziwe licencjonowane oznaczenia producenta...np COLT,GLOCK,itp...Te najlepsze repliki są wykonane z takich materiałów jak w orginalnej broni...Np AK47 (kałach) jest zrobiony z metalu i prawdziwego drewna...

To nie to samo co zmyślone i śmieszne markery z których strzelają się paintballowcy...ze śmiesznymi maseczkami...Chcesz poczuć adrenalinę? Zagraj z nami...W pomieszczeniach...po ciemku...gdy g**** widzisz... Do gry trzeba specjalnego oporządzenia...ach...można dużo pisać...Trzeba to poczuć jak to jest być w akcji...czyszczenia pomieszczeń,granaty,dym...Rodem z filmów... ASG to jak CS na realu...POLECAM

PS...jak ktoś jest zainteresowany tym sportem to zapraszam...Jestem kapitanem ekipy w naszym mieście...My już raczej zajmujemy się tym profesjonalnie...
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

Oczywiście że są kulki kauczukowe. zresztą kauczuk to syntetyk plastiku ( lub odwrotnie ) :]
Kauczuki mają rózne ciezary i twardość, mogą byc bezbarwne jak tez biodegradalne ( ziemia je wchłania po kilku miesiącach) :)
na temat kulek wiem akurat sporo.
a metalowe wiem ze są niedopuszczone podczas gier, ale prywatnie mozna je posiadać, dobrze sie z nich strzela do tarcz.

Jesli jestescie już profesjonalni to jakim sprzętem operuje ta wasza ekipa ?
zawsze w środku peletonu
Awatar użytkownika
Marvel
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 lis 2006, 20:32

Post autor: Marvel »

Hmm...Sprzęt? w sensie chcesz znać posiadane repliki ?
Sprzęt mam poprawny :wink:
Da się grać 8)

Dobra....to jest temat o paintballu...Chcesz pogadać o ASG to zapraszam do tematu ASG lub na forum naszej drużyny...
Awatar użytkownika
Marvel
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 lis 2006, 20:32

Post autor: Marvel »

Widzisz...mało kto interesuje się paintballem...jest zbyt drogi...nawet ,żeby wypożyczyć sprzęt...za takie pieniądze można kupic sprzęt do ASG...(nie jakiś "super wypas" , ale da się grać...)

Dlatego mało kogo możesz znaleźć kto będzie regularnie przychodził na strzelanki paintballowe... :wink:
rapeross
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2006, 20:20

Post autor: rapeross »

cena ?? przynajmniej przyblizona
Awatar użytkownika
Marvel
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 lis 2006, 20:32

Post autor: Marvel »

Jak juz pisałem...Można zacząć zabawę już od około 25zł do X , gdzie X to nieskończona ilość pieniędzy...( profesjonalne wyposarzenie np członka oddziału szturmowego to około 4000zł)
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

za 60 zł kupilem na gwiazdkę bratankowi MP5a4...cyma ( abs + met. - b. dobrze wykonany)
wysmarowalem go WD-40
w budynkach z podkręconym hop upem śmiga okolo 35 m.
po stuningowanu spręzyny wyciągnie 45 m.

stwierdzilem ze nie dam go na swieta bratankowi :)

kupie mu pistolet na wode
zawsze w środku peletonu
ODPOWIEDZ