Paintball wśród młodzieży.

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Awatar użytkownika
Marvel
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 lis 2006, 20:32

Post autor: Marvel »

Hmm...Sprzęt? w sensie chcesz znać posiadane repliki ?
Sprzęt mam poprawny :wink:
Da się grać 8)

Dobra....to jest temat o paintballu...Chcesz pogadać o ASG to zapraszam do tematu ASG lub na forum naszej drużyny...
Awatar użytkownika
Marvel
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 lis 2006, 20:32

Post autor: Marvel »

Widzisz...mało kto interesuje się paintballem...jest zbyt drogi...nawet ,żeby wypożyczyć sprzęt...za takie pieniądze można kupic sprzęt do ASG...(nie jakiś "super wypas" , ale da się grać...)

Dlatego mało kogo możesz znaleźć kto będzie regularnie przychodził na strzelanki paintballowe... :wink:
rapeross
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2006, 20:20

Post autor: rapeross »

cena ?? przynajmniej przyblizona
Awatar użytkownika
Marvel
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 lis 2006, 20:32

Post autor: Marvel »

Jak juz pisałem...Można zacząć zabawę już od około 25zł do X , gdzie X to nieskończona ilość pieniędzy...( profesjonalne wyposarzenie np członka oddziału szturmowego to około 4000zł)
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

za 60 zł kupilem na gwiazdkę bratankowi MP5a4...cyma ( abs + met. - b. dobrze wykonany)
wysmarowalem go WD-40
w budynkach z podkręconym hop upem śmiga okolo 35 m.
po stuningowanu spręzyny wyciągnie 45 m.

stwierdzilem ze nie dam go na swieta bratankowi :)

kupie mu pistolet na wode
zawsze w środku peletonu
Awatar użytkownika
Marvel
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 lis 2006, 20:32

Post autor: Marvel »

Buhehe...Karloss to możesz "popykać" z nami... :wink:

PS ...oradzam smarowanie broni WD-40...zniszczysz replikę...do AirSoftu jest specjalny olej silikonowy...
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

WD testuje wstrzykiwanie w lufe juz od dłuższego czasu i nie mialem jeszcze problemów z zasięgiem ani z dzialaniem . ale faktycznie smar jest dobry.
pozatym nie robibym tego w giwerze za 1000 zł a domowe rasowanie sprzętu za 5 dych jest jak najbardziej wskazane tanimi spoosbami.
Obliguje na jakąś grę tyle ze jestem na stale w wawie i mogą być kłopociki z ustawieniem wszystkiego.
zawsze w środku peletonu
Awatar użytkownika
Kulo
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Ostrołęka

Paintball wśród młodzieży.

Post autor: Kulo »

No panowie może to już stary temat ale dopiero dziś kolega mnie tu nakierował.

poczytałem i widzę że tu same orły świata paintballowego się wypowiadają :) :).
Nieźle :) :) :D :lol: :) :o

Szkoda że w tamtym czasie nie wiedziałem że tu toczy się jakaś rozmowa na tematy mi znane bo bym coś wrzucił od siebie. W latach w których toczyła sie ta rozmowa grupa Łowcy była jedną z bardziej znanych grup w kraju. Liczyła 30 os. i założyła S.G.O. Narew w której skład wchodziłe drużyny Łowcy, żubry (białystok), Mad Wolfs (Białystok) razem ponad 70os. Więc to nie prawda że paintball w Ostrołęce się nie rozwija bo jest drogo. Ci co tak twierdzą nie mieli z nami do czynienia i nic o tym świecie nie wiedzą.

W szeregi Łowców można było jednak wejść mając min. 18lat. Ci co z nami zagrali będąc młodsi niż limit 18 lat grali "po znajomości" i to w grach typu luźna biesiada. Grupa jeżdżąca na poligony i scenariusze ogólnopolskie nigdy by z sobą nie zabrała ludzi nie sprawdzonych i zaufanych. Na wyjazdach nie ma sentymentów.
Dziś grupa Łowcy rozdzieliła sie na Łowcy i Sekcja 68.
Jestem z Sekcji 68. Nasza drużyna oprócz gry w paintball gra również w ASG. Organizujemy scenariusze ogólnopolskie, wyjeżdżamy na scenariusze organizowane przez inne drużyny i żyjemy tym światem.
Na stan dzisiejszy. W Sekcji 68 w grupie Paintball jest 10 os. w grupie Air Soft Gun 5 os.

Prowadzimy ciągły nabór do drużyny. warunkiem dojścia do drużyny jest wiek powyżej 18 lat. I w odróżnieni od tego co było kiedyś nie ma wyjątków.

Od tego roku zaczynamy wchodzić też w MIlSim.
Awatar użytkownika
JanuszPL
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2007, 18:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Paintball wśród młodzieży.

Post autor: JanuszPL »

Temat na nowo odżył. I bardzo dobrze :) . Kulo, czy mógłbyś wrzucić tu linka do waszej strony? Mam w posiadaniu replikę ASG, nawet dwie ale to ta niższa półka. Paintballa spróbowałem raz i nie powiem, przednia zabawa.
Awatar użytkownika
Michał007
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:45

Re: Paintball wśród młodzieży.

Post autor: Michał007 »

mozna gdzies w oce kupić kulki do paintballa??
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Paintball wśród młodzieży.

Post autor: Qrzysio »

Może Stynka? Nie wiem nawet, czy jeszcze mają tę swoją budkę na rynku. Jeżeli nie to może zapytaj w Parku Knieja. Właściciel to bardzo fajny facet.
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Re: Paintball wśród młodzieży.

Post autor: setme3 »

http://www.sekcja68.pl
Kulo pisze:Prowadzimy ciągły nabór do drużyny.
Masz sprzęt paintball lub ASG i skończone 18 lat, możesz wstąpić w nasze szeregi...
Zapraszamy
...set me free...
ODPOWIEDZ