Zumba w Ostrołęce

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Zumba w Ostrołęce

Post autor: ewelina19898 »

Witam. Ciekawi mnie czy w Ostrołęce są może organizowane jakieś darmowe zajęcia z ZUMBY czy fitness. Wiem że w Ostrowi Mazowieckiej w MOSIR są organizowane takie zajęcia na które mogą przychodzić Panie w rożnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania ;) W klubie fitness takie zajęcia to koszt 80 - 100 zł miesięcznie a może miasto miało by możliwość zorganizowania takich zajęć ZA DARMO na hali w MOSIRze ? Fajnie by było żeby na takie zajęcia mogła przyjść każda Pani w różnym wieku, bez obaw że nie będzie nadążać za grupą. Do klubów fitness chodzą już osoby bardziej zaawansowane i ciężko takiemu świażakowi było by wtopić się w grupę. Myślę że taką formą rekreacji była by zainteresowana duża liczba kobiet z Ostrołęki i nie tylko zwłaszcza w te jesienne i zimowe długie, ciemne wieczory.
edyta006
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 18 lis 2013, 9:57

Re: Zumba w Ostrołęce

Post autor: edyta006 »

Nie wiem jak jest w Ostrołęce, bo nie mieszkam od czasów studiów, ale w Warszawie chodzą regularnie na zumbe i jest to mega pozytywna energia! Uwielbiam:)
Szutub
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2014, 19:49

Re: Zumba w Ostrołęce

Post autor: Szutub »

Z tego co wiem to w ostrołęce powstał nowy klub sportowy "Academia Gorila" i czytalem ze jest tam zumba. Profil klubu oddzial ostroleka mozna znalezc na fb. :)
marucha
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:00

Re: Zumba w Ostrołęce

Post autor: marucha »

Kiedyś jak mieszkałam w Łodzi to długo chodziłam na zumbę i powiem szczerze, że zabawa dla mnie była przednia:) Polecam każdemu bez wyjątku na płec i wiek!!
aniazumba
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 wrz 2014, 11:21

Re: Zumba w Ostrołęce

Post autor: aniazumba »

Witam, jestem instruktorką Zumby. W Ostrołęce są tylko i aż 3 instruktorki Ewelina Pawelczyk, Sylwia Ciecierska i ja Anna Kowalczyk. Ewelina prowadzi prawdziwą Zumbę tylko w 3 klubach, a pozostałe kluby prowadzą ją nielegalnie i w większości to nie jest zumba tylko jakiś dance aerobik. Tak więc, jak ktoś chce na ZUMBĘ to nazwiska macie i szukajcie ich na fb, tam sie dowiecie gdzie prowadzą zajęcia, ile kosztują, a ceny nie wszędzie są takie wysokie.
Ja myślę już od dłuższego czasu na temat zajęć bezpłatnych dla mieszkańców, ale jeszcze trochę to potrwa.
ZUMBA! ZUMBA! ZUMBA!
aniazumba
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 wrz 2014, 11:21

Re: Zumba w Ostrołęce

Post autor: aniazumba »

Szutub pisze:Z tego co wiem to w ostrołęce powstał nowy klub sportowy "Academia Gorila" i czytalem ze jest tam zumba. Profil klubu oddzial ostroleka mozna znalezc na fb. :)
Akademia ta, nielegalnie używa nazwy Zumba np na plakatach i na fb, w dodatku nie jest to Zumba.
ODPOWIEDZ