Siłownia Genetic i Forma5

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Believe
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 06 kwie 2012, 21:02

Siłownia Genetic i Forma5

Post autor: Believe »

Czy ktoś z czytających uczeszcza(ł) do w/w siłowni? Jakie wrażenia? Czy dużo ludzi tam chodzi ćwiczyć?
Szmeru
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 23 sie 2013, 20:21

Re: Siłownia Genetic i Forma5

Post autor: Szmeru »

Forma jest OK. Niestety w popularne godziny dużo ludzi i trzeba czekać na wolny sprzęt.
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Siłownia Genetic i Forma5

Post autor: major »

I tu i tu jest spoko. W formie bardziej atmosfera pod fitness. Ja raczej jak przerzucam złom i robie to u Pawła w Genetic.
Co do ilości osób to zależy jak trafisz, są godziny gdzie w jednej i drugiej jest masa narodu. Ale podsumowując w formie więcej ludzi.
Believe
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 06 kwie 2012, 21:02

Re: Siłownia Genetic i Forma5

Post autor: Believe »

A jak jest z cenami w Genetic? Ile kosztuje karnet miesięczny? Jeśli jestem początkujący to uzyskam darmową pomoc w wykonywaniu (pokazanie) ćwiczeń czy musze zapłacić?
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Siłownia Genetic i Forma5

Post autor: mlody91 »

ostatnio bylo i ktos mowil ze 70zl u pawla :) jesli masz jakies trudnosci na poczatku podejdz i zapytaj jego lub osoby tam cwiczace i na pewno ci pomoga :) tam kazdy sobie pomaga nie ma tak ze ktos cos zle robi to reszta stoi i sie patrzy albo sie smieje
Believe
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 06 kwie 2012, 21:02

Re: Siłownia Genetic i Forma5

Post autor: Believe »

Taka mniejsza bardziej "rodzinna" :) Dzięki za odpowiedź.
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Siłownia Genetic i Forma5

Post autor: major »

co do cen to była przepaść między Formą a Genetic... Nie wiem jak obecnie to wygląda ale w Formie płaciło się ponad 100zł za miesięczny karnet.
A najlepiej jakbys skręcił sobie karte multisport :wink: najlepiej wychodzi cenowo i możesz korzystać z obu siłowni

Jeśli chodzi o pomoc to napewno ją dostaniesz u Pawła w Genetic, w Formie są instruktorzy którzy też pomogą. Ja nie mogłem się odnaleźć w Formie i szybko wróciłem do Genetic. Mi się tam zdecydowanie najlepiej ćwiczy
Believe
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 06 kwie 2012, 21:02

Re: Siłownia Genetic i Forma5

Post autor: Believe »

Może ktoś jeszcze ma jakąś opinie na temat tych siłowni?
Krasnosielc
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 22 sty 2014, 12:21

Re: Siłownia Genetic i Forma5

Post autor: Krasnosielc »

ja wole genetic i tyle, ale w sumie mozesz isc tu i tu i zobaczysz co ci bardziej pasuje
ODPOWIEDZ