Mecz Pekpol Ostrołęka-Avia Świdnik

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
tomkurpl
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 17 sty 2006, 15:21
Lokalizacja: Ostrołęka

Mecz Pekpol Ostrołęka-Avia Świdnik

Post autor: tomkurpl »

Witam.
Mam pytanie czy ktoś z forumowiczów zamierza nagrać mecz, który w niedzielę będzie na Orange Sport.Ja niestety nie mogę być i nie mam tego kanału.
Sie ma
Instruktor_Marcin
plutonowy
Posty: 212
Rejestracja: 07 paź 2010, 18:55

Re: Mecz Pekpol Ostrołęka-Avia Świdnik

Post autor: Instruktor_Marcin »

Problemem jest to, że nawet jeżeli ktoś zamierza nagrać ten mecz to nie zawsze będzie możliwe, aby podzielił się z tobą takim nagraniem i to nie tylko z tego powodu, iż takie działanie jest nielegalne.
Zobaczyłem twój wpis wczoraj wieczorem i myślałem, że będę w stanie tobie pomóc, ale problemy tylko narastają.

Po pierwsze, osoby które mają dekodery lub telewizory z funkcją nagrywania (PVR) to dokonują tego na wbudowany dysk z którego nie można udostępnić nikomu danych.
Wydawało by się, że w przypadku urządzeń, które nagrywają na zewnętrzne nośniki (USB PVR) sprawa będzie łatwiejsza, ale nie do końca tak jest, gdyż dane tam zabezpieczone są za pomocą różnych mechanizmów DRM i nawet przeniesienie takiego dysku do sąsiada, który dysponuje takim samym dekoderem lub telewizorem nie pozwoli tobie odtworzyć takiego nagrania. Przynajmniej tak jest w znanych mi urządzeniach tego typu: TV LG 47LA620S oraz dekoderze Zyxel 2101HD z Ynetu.

Po drugie, takie nagranie będzie dość pokaźne objętościowo (3Mb/s przez 1h to 1,3GB) a przy naszych powolnych łączach internetowych wysłanie tak dużego pliku będzie trwało godzinami.
vitek123
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2014, 19:12

Re: Mecz Pekpol Ostrołęka-Avia Świdnik

Post autor: vitek123 »

No niestety ten wyżej ma racje ;)
ODPOWIEDZ