Zawody tenis stołowy Olszewo Borki - ustawione ?

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
zapytajnik
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2014, 7:47

Zawody tenis stołowy Olszewo Borki - ustawione ?

Post autor: zapytajnik »

Witam.
Chciałbym wystartować na tegorocznych zawodach tenisa stołowego w Olszewo Borkach. Jednakże koledzy grający w tenisa poinformowali mnie aby darował sobie start ponieważ zawody co roku są ustawiane tak, aby w finale znalazł się mąż współorganizatorki, a reszta mocnej grupy znalazła się w innej drabince, przez co mogą spotkać się już tylko w finale ? Mam mieszane odczucia po sprawdzeniu wyników z zeszłych lat ponieważ zawsze tak było, całą czołówka graczy znajdowała się w innej drabince niż owy Pan. Zdziwił mnie również sposób w jaki są organizowane zawody bo słyszałem że losowanie JEST JUŻ ODBYTE przed zawodami a przecież powinno być odbywane przy wszystkich naocznie ? czy ktoś z Was startował ? Słyszałem że 2 lata temu wielokrotny mistrz ostrołęki Pan Klemendorf trafił na podobną sytuację i znalazł się w tej drugiej drabince, pomimo tego, żę powinien być teoretycznie rozstawiony, a jednak ? podobno był strasznie zniesmaczony sposobem organizacji zawodów... czy jest sens więc ruszać na zawody , w których w czołówce musi znaleźć się co roku ktoś kto nie umie przegrywać i musi ustawiac wszystko pod siebie z racji tego , zę ma taką władzę ? Proszę o odpowiedź startujących bo zbyt wiele faktow przemawia za tym, że tak jest.. smutne ;(
zapytajnik
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2014, 7:47

Re: Zawody tenis stołowy Olszewo Borki - ustawione ?

Post autor: zapytajnik »

sytuacja wyjaśniona, podobno losowanie jest na zawodach, więc post nieaktualny i nie prawdziwy. pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zawody tenis stołowy Olszewo Borki - ustawione ?

Post autor: Qrzysio »

Sprawdzimy mimo wszystko, aby było na pewno. Zapytamy w gminie.
ODPOWIEDZ