Stare Dobre Małżeństwo

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
agniecha12
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:21

Stare Dobre Małżeństwo

Post autor: agniecha12 »

Swego czasu były w Ostropłęce dwa koncerty ( oczywiście w pewnym odstępie czasu ) Starego Dobrego Małżeństwa. Szkoda że nikt nie podejmuje się się zaproszenia tego zespołu ponownie do Ostrołęki. A może poprosimy tu OCK o zorganizowanie koncertu SDM w Ostrołęce? Co Wy na to ?
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Re: Stare Dobre Małżeństwo

Post autor: Czejen »

A co oni grają ??
agniecha12
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:21

Re: Stare Dobre Małżeństwo

Post autor: agniecha12 »

Szkoda że coraz mniej. Odległość mnie nie przeraża, ale mam małe dziecko. Na trzy godzinki mogę je zostawić ale nie na dłużej, może kiedyś...
Aona
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 09 sty 2008, 8:32

Re: Stare Dobre Małżeństwo

Post autor: Aona »

Fajnie, że ktoś podjął temat. Koncert SDM w porównaniu z innymi artystami nie jest taki drogi. W Warszawie czy gdziekolwiek kosztuje od 35-45 zł dlatego że często robią je jakieś agencje, które poprostu zarabiają na tym. Zespół kosztuje około 7.500. Jest ich teraz 8. Orgazniaztor musiałby wyłożyć około 9 tys zł. Licząc że nie stawiałby na zyski to bilety mogłby kosztować 25 zł. Myslę że cena przystępna. A co do coraz mniejszej publiki, to sie nie zgodzę. W innych miastach grywają co roku i chętni są. Zespół się rozwija więc i publika nowa. A koncert trwa prawie 3 godziny (każdy). Chyba warto.
Mysle że nawet ktoś prywatny mógłby się pokusić o zorganizowanie takiego koncertu skoro nie ma chętnych instytucji :)
agniecha12
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:21

Re: Stare Dobre Małżeństwo

Post autor: agniecha12 »

Dzięki Aona. Myślę,że raz na jakiś czas można zapłacić za bilet nawet 35 zł. SDM ma soją publiczność, na pewno nie zawiedzie. Pozdrawiam.
zyrtex
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 03 paź 2007, 13:04

Re: Stare Dobre Małżeństwo

Post autor: zyrtex »

przy założeniu zapłaty artystom 9000 i cenie biletów 35 zł to by na koncert musiało przyjść 260 osób żeby nie dołożyć do interesu , znajdzie sie tyle e Oce ?
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Stare Dobre Małżeństwo

Post autor: steward »

Właśnie, pytanie brzmi: "czy się znajdzie" :wink: są sympatycy tego zespołu w Ostrołęce ale czy jest ich wystarczająco dużo na organizację rentownego koncertu?

Uważam że aby odpowiedzieć na to pytanie trzeba jednak podjąć się organizacji koncertu...

Pozdrawiam i życzę powodzenia
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Stare Dobre Małżeństwo

Post autor: GlowA »

ja Ci powiem szczerze to bym sie nie wybrał na taki koncert ... nie lubię takich zbyt poważnych koncertów jakieś czytanie poezji przy kawie wieje nudą ostro
agniecha12
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:21

Re: Stare Dobre Małżeństwo

Post autor: agniecha12 »

Wcale nie są takie poważne, a kawy nikt w trakcie nie pije. Może najpierw czegoś z ich repertuaru posłuchaj a potem oceniaj.
Aona
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 09 sty 2008, 8:32

Re: Stare Dobre Małżeństwo

Post autor: Aona »

znajdzie się napewno. Te kilka ładnych lat temu, chyba 7 byłam na koncercie i zabrakło miejsc a sala byla przecież większa, bo to był WDK. Co prawda kupa ludzi wyjechała i ciekawe ile nas, słuchających SDM zostało, ale skoro Łomża może co roku robić ich koncert i idą im wszystkie bilety (po 35 zł) to chyba i tu pójdzie. Jakiś czas temu głosowałam za koncertem, w sondzie na innej stronie miejskiej i wynik był 80 % do 20 % za - jak dla mnie bomba :)
Awatar użytkownika
Siara
sierżant
Posty: 288
Rejestracja: 24 cze 2005, 16:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Stare Dobre Małżeństwo

Post autor: Siara »

Również mi się wydaje że ludzie się zbiorą :] Wiem, że jest wiele osób w Ostrołęce oraz okolicach którzy chętnie wybrali by się na SDM :]

W Olsztynie są co roku w ramach juwenalii i zazwyczaj jest duża publiczność :D
Wędkarze z Ostrołęki łączcie się :) https://www.facebook.com/WedkarskaOstroleka :)
Koło nr 72 Energopap https://www.facebook.com/Energopap
Aona
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 09 sty 2008, 8:32

Re: Stare Dobre Małżeństwo

Post autor: Aona »

Majka to akurat żart, który uczepił się ich na lata. Już jej nie grają na koncertach. Tymbardziej że to nie ich piosenka. Do innych bardziej znanych należą "Jak", "Kim właściwie była ta piękna Pani", "Bieszczadzkie Anioły", "U studni" a teraz zmiana poety na Jana Rybowicza i zupełnie nowe teksty i nowa muzyka. Inna. Ciekawa. Warto posłuchać.
Pozdrawiam
agniecha12
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:21

Re: Stare Dobre Małżeństwo

Post autor: agniecha12 »

Nie spodziewałam się tylu pozytywnych wydpowiedzi. Jestem pewna że sala się zapełni po brzegi. Pamiętam te koncerty w Oce. Sala była wypełniona po brzegi.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Stare Dobre Małżeństwo

Post autor: steward »

No dobrze, ustaliliśmy że sala będzie pełna, tylko jak na razie jej w ogóle nie mamy :wink: A może Ostoja by się podjęła? Tylko tam mało osób wejdzie... chyba że plener a to już nie to samo w przypadku SDM'u...
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Stare Dobre Małżeństwo

Post autor: GlowA »

hmm ciekawe czy ktos poważny to czyta :) od pisania na forum koncert sie nie zorganizuje , jak wam ludzie tak bardzo zalerzy na koncercie , to musicie troche podjac inne kroki działania , widze że ta muzyka jest dosyc poważna wiec raczej ma odbiorców w wieku starszym , wiec pewnie najlepszo miejscówo było by OCK niech idzie jakis odwazny , opowie o koncercie władzom kina :)
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Stare Dobre Małżeństwo

Post autor: kasia pelasia »

I ja się podpisuję pod petycją zorganizowanie koncertu.
bleshar
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 2007, 15:00

Stare Dobre Małżeństwo

Post autor: bleshar »

witam.....bardzo możliwe że SDM zostanie zaproszone jako gwiada festiwalu piosenki harcerskiej żeglarskiej i turystycznej Zgrzyty 2008 i otwarcia sezonu w Ostoi 10 maja... Rozmowy nadal trwają...
pozdrawiam
agniecha12
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:21

Re: Stare Dobre Małżeństwo

Post autor: agniecha12 »

Byłoby wspaniale. Trzymam kciuki żeby rozmowy przebiegły pomyślnie.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Stare Dobre Małżeństwo

Post autor: Qrzysio »

Oficjalnie mogę powiedzieć, że SDM nie zagra na rozpoczęciu sezonu turystycznego. Zespół ciągle upiera się, że nie chce występować w plenerze. Graja tylko w zamkniętych salach.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Stare Dobre Małżeństwo

Post autor: kasia pelasia »

A ja 10 maja mam wesele przyjaciółki, beeee ... musiałam się pożalić :(((
werewolv
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 17 lut 2010, 13:32

Re: Stare Dobre Małżeństwo

Post autor: werewolv »

Fajnie dwie godziny i bilety wykupione, porażka. Jakby ktoś zrezygnował z chęcią odkupie.
ODPOWIEDZ