"'Szef'' Starej Chaty - damski bokser!!!

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
kiniaaa_jaa
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 04 cze 2006, 9:43

"'Szef'' Starej Chaty - damski bokser!!!

Post autor: kiniaaa_jaa »

ostatnio w starej chacie zdarzylo sie cos co dla mnie na zawsze skreslilo to miejsce z listy normalnych dyskotek w O-ce.najpierw baba podala nam browary z sokiem chociaz prosilismy bez,poprosilismy zeby zamienila a ona wyprosila nas z lokalu (bez powodu),probowalam gadac z bramkarzem (wiesniak ktory podawal sie za szefa)pytam sie co zrobilam a on ze jestem za smarkata zeby sie tak odzywac i zebym niekrzyczala (trudno mowic cicho na dysce gdzie gra non stop gra muza),zlapal mnie za kark tak ze do dzisiaj czuje jego wstrętna łapę na plecach:] i gorzej jak morderce wyprowadzil sila z lokalu (szkoda ze mnie ze schodow nie zrzucil).Sie wozi jakis cwaniak bo jego matka jest wlascicielka starej chaty i mysli ze mu wsyztsko wolno.mam nadzieje ze tym postem obrzydziłam kazdemu Stara Chate!!!jak oni tak traktuja dziewczyny to niewiem co by zrobili w tym przypadku z chłopakiem, hhehe nie no ten koles pewnie czuje sie pewnie tylko bijac dziewczyny bo chłopak to by mu kazdy w morde przylozyl bo do grubasow nie nalezy:))
WiDAĆ tO WyRaźNiE...żYcIe DePcZe WyObRaźNiE
kiniaaa_jaa
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 04 cze 2006, 9:43

Post autor: kiniaaa_jaa »

niejestem zadna z tych pijanych 15tek jesli chcesz wiedziec.jak mialam 15 lat to wieczorynki ogladalam a nie po dyskach chodzilam.i jakbym byla pijana to bym nie pisala tego na forum bo nikt by mi nie przyznal racji,a zobaczysz ze troche ludzi sie znajdzie co potwierdzi ta sytuacje. a jesli ty tego niewidziales to moze byles za bardzo pijany i widziales tylko te napalone pijane małolaty,wiec nastepnym razem sie nie wypowiadaj o czyms czego nie widziales.pozdro.
WiDAĆ tO WyRaźNiE...żYcIe DePcZe WyObRaźNiE
RaQ

Post autor: RaQ »

heh wez mnie dziewczyno nie rozbrajaj ;] to ze cie niby ktos wyprowadził za kark to odrazu damski boxer? ;] zrobil to co do niego nalezało wyprowadził z lokalu pyskatą dziewczyne i tyle ;d jakos inne dziewczyny nie narzekają tylko ty :]
KasieNNka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2006, 22:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: KasieNNka »

hmm z tego co napisalas to napewno nic nie stało sie bez powodu.. Pierwszy raz spotykam sie z takim zachowaniem bramkarza wobec dziewczyny! Najwidoczniej musialas swoim zachowaniem sprowokowac tego kolesia do takiego czynu wobec Ciebie :? Nie potwierdzam ze takie sytuacje mialy by miejsce lub tez nie bo sama ich nie widzialam.A te sytuacje to raczej z wiadomych przyczyn sa z udzialem chlopakow a nie dziewczyn wiec naprawde musialas sobie czyms na to zasluzyc :|
kiniaaa_jaa
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 04 cze 2006, 9:43

Post autor: kiniaaa_jaa »

a ty co kolejny szef starej chaty ze tak sie burzysz za to ze pisze prawde? niebede prowadzic z toba zadnych rozmow bo widze ze jakis. a jesli chodzi o te wyprowadzenie to niema prawa mnie dotykac zaden obcy wiesniak czaiiisz??a jak sie zapytalam co zrobilam to go chyba z lekka zatkało i za 5 minut dopiero powiedzial ze piwo rozlewam:)

[ Dodano: 10:13, 04.06.2006 ]
do kasienki. no wlasnie bez powodu,jakby byl powod to bym tu nie pisala. stalam sobie kulturalnie przey barze z chlopakiem i chcialiemy kupic piwo a ze dala inne niz prosilismy to poprosilismy zeby zamienila a ona wtedy do nas ze mamy je wypic i wyjsc a czemu to niewiem.i stoje sobie z chlopakiem pije te piwo a bramkarz podchodzi i mowi cytuje:" ty go tu nienagaduj macie natychmiast opuscic lokal" pytam czemu?co zrobilismy? a on " ty jestes za smarkata zeby sie tak do mnie odzywac " i wtedy prawie mnie wyniósł.i co jaki powód???ja niewidze zadnego
WiDAĆ tO WyRaźNiE...żYcIe DePcZe WyObRaźNiE
kiniaaa_jaa
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 04 cze 2006, 9:43

Post autor: kiniaaa_jaa »

dobry post!!!! potwierdzam wszytsko. tylko szkoda ze tak sie stalo bo mialam calkiem dobre zdanie o tej dyskotece.chodzilam tam i bylo ok a teraz to nawet niechce slyszec ten nazwy. smieszna sytuacja niespotkalam sie z czyms takim chociaz tyle czasu chodze po dyskotekach.najgorsze jest to ze zaplaciłam wjazd i nawet niezdzarzylam sie na dobre pobawic:(porprostu parodia na calego.a jescze wspomne ze chcial moja kolezanke przy wejsciu oszukac. za mało wydal zwinal 30 zł w rulonik zeby niezauwazyla no ale niestety byla trzezwa i sie wrociła.
WiDAĆ tO WyRaźNiE...żYcIe DePcZe WyObRaźNiE
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

W piatek czy sobote mialo miejsce te zdarzenie? Bo w sobote to raczej starsi ludzie przychodza do starej chaty na dancingi, a cos mi sie zdaje ze 18 lat to Ty nie masz :lol: i nie chce mi sie wierzyc ze z Ciebie jest taki "aniołek" wiem kto Cie zlapal za ten kark i watpie żeby zrobil to bez powodu :D Bywam tam prawie od poczatku i nigdy czegos takiego nie mialem, czuje sie tam prawie jak w domu i mysle ze za NIC bys stamtąd napewno nie wyleciala. :twisted:
kiniaaa_jaa
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 04 cze 2006, 9:43

Post autor: kiniaaa_jaa »

moze mam ci do domu z dowodem przyjsc:)jak do tej pory nie mialo miejsca takie zdarzenie to z przykroscia cie informuje ze zawsze musi byc ten pierwszy raz.niebede kazdemu z osobna opowiadac tej histori bo nie bylo to dla mnie miłe zdarzenie.wszystko co jest wczesniej napisane to jest prawda.nie po to tu pisze zeby zamylac i zmyslac jakies historyjki tylko po to zeby powiedziec jak jakis pan ze starej chaty zepsuł mi sobotni wieczór.napewno jeszcze dzis znajdzie sie ktos kto potwierdzi moje posty.spadam do kosciola.pozdro ludziska!!!
WiDAĆ tO WyRaźNiE...żYcIe DePcZe WyObRaźNiE
czarna
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 21 kwie 2006, 22:05
Lokalizacja: z zadupia:)

Post autor: czarna »

"Właściciel" trochę zwątpił bo już za darmo wjazd jest (wszyscy do Kisu chodzą bo nie ma aż takiego chamstwa) ciekawe dlaczego??
lays69
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 07 sty 2006, 19:20

Post autor: lays69 »

Wcale nie wątpie, że taka sytuacja miała miejsce raz przy mnie SZEF starej chaty wyzywał jakies dziewczyny od różnych.....bo nie miały dowodu. Wiazd w starej zrobili za free bo tam juz nikt nie chodzi, każdy woli kiss gdzie jest kultura i nie ma buractwa!! pzdrooo
RaQ

Post autor: RaQ »

w piatek to było wiecej osób w starej niz w kisie.. ;] no ale jak ktos woli scisk to kiss wymiata :D:D


aaa tobyło w sobote.. czyli wszystko jasne :D co tyu dziewczyno chceszna zabawie disco polo?:P hahahaha :D lol :D

krzychu sie wcale nie dziwie :D hahaha :D
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

RaQ pisze:w piatek to było wiecej osób w starej niz w kisie.. ;] no ale jak ktos woli scisk to kiss wymiata
a byles w kissie ze tak mowisz ? ja bylem tu i tu w piatek i w kissie bylo zdecydowanie wiecej ludzi :!:

a co do tej sytuacji to kinia moge ci tylko wspolczuc takiego potraktowania
skorpion
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:38

Post autor: skorpion »

do kiniaaa_jaa
wiesz tak sie składa ze bylem swiadkiem twego zachowania i powiem ci krótko nawet jesli masz te 18 lat to jeszcze dużo czasu upłynie póki nabędziesz ogłady i przede wszystkim kultury pamietaj iż aby wymagać szacunku najpierw sama siebie szanuj i osoby z którymi masz kontakt.dokładnie nie widziałem dalszego zajścia na bramce ale to co pokazałaś przy barze przekroczyło nawet minimalne normy etyczne także nie mów prosze o szacunku wobec siebie i kulturze a tak nawiasem mówiąc to nie chciałbym być na miejscu tej pani która cię obsługiwała bo i tak miała anielską cierpliwość pozdro i wsółczucie dla miej
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

jesli chodzi o wlasciciela to nie jest jej syn tylko cytuje maz tak ten po 30 zblizajacy sie do 40 jego zoneczka kiedys pracowala z moja mama a jej syn ma za stara chata sprzedaz medlidrewnainych czy jakos tak a stara chata zeszla na psy sama tez widzialam jak bramkarz podszedl do dziewczyny i uznal ze jest pijana a byla trzezwa!! i wzial ja za silawyciagnal i powiedzial ze psuje wyglad dyskoteki
debilzm
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

dwa, trzy lata temu, jak leciało tam bailando to miałem prędzej ochote iść tam, teraz kupa polonezów przed tym lokalem :) i wewnątrz pełno tych rasowców, pseudo pakerów co ręce mają jak rękawice do baseballa od łopaty!!! WIOCHA WIOCHA WIOCHA
RaQ

Post autor: RaQ »

kinia ale masz zrytą banie :D podnieca cie te pisanie na forum? :P a kto bedzie chciał chodzic do starej to i tak bedzie chodził ;p pozdro
kiniaaa_jaa
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 04 cze 2006, 9:43

Post autor: kiniaaa_jaa »

kompletny post.nic do dac nic ująć pozdro:)

[ Dodano: 20:57, 04.06.2006 ]
kompletny post.nic dodac nic ująć pozdro:)

[ Dodano: 20:57, 04.06.2006 ]
kompletny post.nic dodac nic ująć pozdro:)

[ Dodano: 20:57, 04.06.2006 ]
kompletny post.nic dodac nic ująć pozdro:)
WiDAĆ tO WyRaźNiE...żYcIe DePcZe WyObRaźNiE
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

gratuluje ci postu moze w koncu kazy zauwazy ze my tam nie jestesmy traktowani jako klienci tylko jako material napedzajacy kase wogole jedyne co moge powiedziec to w ostrolece nie ma gzie isc a co najgorsze gdzie sie nie pojawisz to bramkarz ze starej chaty ;)
pozdrawiam
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

z zasady nigdy za darmo sie nie dostaje :-) acz kolwiek będąc w starej,można dostać za to,że ma się otwarte oczy!! Mały Apel: Trzoda do polonezów i do chlewa!!!! a właścicielom życzymy jak największego zysku i utopienia sie we własnych pieniądzach!!!
kiniaaa_jaa
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 04 cze 2006, 9:43

Post autor: kiniaaa_jaa »

tak wlasnie jest.zamiast zadbac o klienta to oni chca sie dorobic a nas maja gdzies.wogole to zaczelo sie od tego piwa,to jakby baba byla normalna to by przyznala racje ze zle uslyszala i nalala drugie a nie odrazu afere z tegoz robila bo si enieumie do bledu przyznac.mysla ze za wszelka cene beda mieli zysk to sie mylą,juz niedlugo kazdy bedzie wolał isc do enigmy,apokalipsy,kissu tam przynajmniej sie nie spotkalam z takim zachowaniem.a i jeszcze jedno. w calej tej sytuacji nie chce mowic ogolnie o bramkarzach starej chaty, bo siersciu i kamil niebrali w tym udzialu tylko tamten jeden koles swirował ktory tak jak juz wczesniej wspomnialam chyba chcial zaimponowac swoim wiekszym kolegom z pracy:D pozdrawiam:)
WiDAĆ tO WyRaźNiE...żYcIe DePcZe WyObRaźNiE
sirShakil
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 30 wrz 2005, 8:52
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: sirShakil »

Mnie tam nie było około roku czasu i jakoś trafiłem tam w sobote przypadkiem i co.......... jedna wielka lipa co do tego właścicielka to mam największe zastrzezenia szkoda gadac . 90 % ludzi tam to wieśniaki nigdy juz tam nie pójde
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

No, jakbyśmy pozbierali wszystkie posty na temat "Starej" i jej pseudo security to byśmy niezły kryminał tutaj nakręcili...
RaQ , zaczne od Ciebie - ja rozumiem, że zdarzają się klienci, których trzeba czasem po prostu za kark wyprowadzić, ale nie rozumiem, czemu w SCh zdarza się to tak często, a w innych lokalach rzadziej, lub wcale. Nie byłem świadkiem tej konkretnej sytuacji, tak więc nie oceniam, tyle że średnią chamstwa Wasza obsługa zbyt często zawyżała, żeby teraz w takie głosy nie wierzyć.
Jak najbardziej rozumiem Twoje teksty w stylu - jak nie chcesz to nie przychodź... jedna osoba z "Chatowskiej" rodziny już raz położyła na ludzi lachę i chyba nie ma w tej chwili powodów do zachwytu.
Opinia Starej leci na łeb, na szyję. Co do wjazdu - czy nie było rozsądniej trzymać go na stałym poziomie, a nie kasować tyle, ile jelenie są w stanie zapłacić ? Wtedy wiedziałbym że mam sobie zostawić na wjazd np. 10 PLN i nie robić wielkich gał, jak ziomek mi na wejściu 20 krzyczy.
To wszystko po części chyba zbiera się na opinię jaką wystawiają teraz ludzie temu lokalowi - a nie jest ona zbyt ciekawa.
Pozdro
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Kedar
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 sie 2005, 13:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Kedar »

zupełnie zgadzam się z tym co piszecie bo macie racja stara chata to po prostu wieś . A jesli chodzi o tą sytuacje to trzeba przyznać że właściciel zachował sie jak ostatni ....... kinia ma racje tak po prostu sie nie robi z dziewczynami. Tak sobie myślę ze ten właściciel za bardzo przejął sie rolą ochroniarza którym oczywiście nie jest bo jak by nie było pozostałych dwóch ochroniarzy to ktoś by mu wp.... i na tym by sie skończyło
A jeśli chodzi o RAq'a to choć to sprzeczne z zasadami forum to powinien dostać zakaz wypowiadania sie na temat starej chaty.
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

brawo dla kedara :)
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Kedar dlatego forum nazywa się forum, żeby można było poznac zdanie różnych stron - datego ja brawo nie biję. I jeśli już mowa o kulturze i chamstwie, to fajnie gdybyście Wy pokazali, że macie troszkę więcej ogłady niż towarzystwo na którego temat się wypowiadacie.
Pozdro
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Zablokowany