Uwaga! Forum działa w trybie archiwum. Przeglądanie jest możliwe, ale dodawanie nowych postów zostało wyłączone. Jeśli chcesz o coś zapytać, zgłosić lub podyskutować - napisz do nas: redakcja@moja-ostroleka.pl, skorzystaj z formularza lub napisz bezpośrednio na Facebooku.
- Jak tak czytam Wasze komentarze na forum i pod artykułami to czasem odnoszę wrażenie, że może nigdy nie mieliście okazji zjeść pysznego obiadu u Benedyktynek, ale chociaż posłuchajcie śpiewu polskich Benedyktynów: