Cantet et laboret

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 677
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Cantet et laboret

Post autor: Werbia »

- Jak tak czytam Wasze komentarze na forum i pod artykułami to czasem odnoszę wrażenie, że może nigdy nie mieliście okazji zjeść pysznego obiadu u Benedyktynek, ale chociaż posłuchajcie śpiewu polskich Benedyktynów:

https://youtu.be/AOgf2szRJiY?si=lgJQBjtYNMULnWlO

Piękny, no nie? ☺️

- I jak tu nie kochać Kościoła Katolickiego za zakonników i zakony ... ...
https://werbia.blog.deon.pl
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 677
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Cantet et laboret

Post autor: Werbia »

- i może jeszcze Wam polecę" Te Deum laudamus' w wykonaniu polskich górali:

https://youtu.be/RDbRNz5NjRE?si=ibjAZZySLPMuSRvN

Słychać, że od serca puszczone w świat .... ...
https://werbia.blog.deon.pl
ODPOWIEDZ