Strona 1 z 1

Gdzie na grilla

: 19 kwie 2015, 20:25
autor: Kokoszka99
witam chciałbym dowiedziec sie gdzie jest jakis mały plener by wybrac sie z rodzina na grila w ciepły weekend do 10 km od oatrołeki lub w oce

Re: gdzie na grill

: 20 kwie 2015, 10:02
autor: skutekk
W tych czasach to nawet za rozpalenie ogniska po za terenem prywatnym, bez pozwolenia mozna mandat zarobic. Po za przydroznymi parkingami to watpie zeby ktos Ci polecil jakies ladne miejsce. I nie zapomnij posprzatac po sobie na koniec

Re: gdzie na grill

: 20 kwie 2015, 12:22
autor: Infom
toć z grillem możesz wszędzie, ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia :)
Gorzej by było z ogniskiem, a jak z grillem to tylko wsiadaj w auto i wybieraj miejscówki gdzie Ci pasuje i nie dramatyzujmy, że zaraz mandat dostaniemy.
Udanej wyprawy :)
P.S. ... a wystarczy wybrać się w stronę mazur, bocznymi wioskami - tyle miejsc jest jest do zrobienia grilla przy samych jeziorach.

Re: Gdzie na grilla

: 25 kwie 2015, 22:48
autor: Andrzej1
Witam
Infom- zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości :-)
Kolega kokoszka99 jednak chciałby do 10 km od Ostrołęki. Dodam więc coś od siebie - Nasza rzeka, to jednak z najpiękniejszych rzek w Polsce, wije się swoimi warkoczami po naszej kurpiowszczyźnie. Wystarczy jechać drogami wzdłuż i szukać zjazdu w stronę rzeki - na pewno coś znajdziesz. Mam kilka miejsc, naprawdę przepięknych, nad naszą Narwią, ale naprawdę trudno opisać dojazd do nich.

Pozdrowienia
Andrzej.