Yam Cafe Łomża Prezentuje- II Urodziny Progressivy

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
iga 23
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2006, 17:31

Post autor: iga 23 »

MNIAM 8) WRESZCI COŚ CIEKAWEGO! TYLKO CZY W PIĄTKI NIE PRZYCHODZI TAM NIEWIELE OSÓB? OSTATNIO JAK BYŁAM W YAMIE W PIĄTEK TO TROCHĘ CIENIUTKO BYŁO...
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

iga 23 pisze:MNIAM 8) WRESZCI COŚ CIEKAWEGO! TYLKO CZY W PIĄTKI NIE PRZYCHODZI TAM NIEWIELE OSÓB? OSTATNIO JAK BYŁAM W YAMIE W PIĄTEK TO TROCHĘ CIENIUTKO BYŁO...
Ale teraz będzie grubo!!!bo ja bedę..;-)...heheh . 0 wiochy jak w oce!!!! zapraszam :-)
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

no masz racje... jest tam taki jeden burak... wstyd yamie przynosi moim zdaniem... przez moja nieuwage "przygarnął" sobie 50 zeta... heh. i udawał ze nie pamieta mnie, ja doniego gadam a on udaje że jest głuchy..hahah ZJE.B... nastepnym razem chcialem sprawdzic czy rzeczywiscie lubi przygarniac cudzy hajs.. Był wjazd 5 zeta, dałem mu dyche... wystarczy ze nie wycągnelem ręki po reszte... i przybił se piątaka.. przykry kut..af..on!!! ale to jedyny wielki minus tego lokalu.
tygrys
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 lis 2005, 17:52

Post autor: tygrys »

He he :) to Ty Y@rosh taka gwiazda która tam pogrywa i zaprasza na urodziny klubu płacisz tam wstęp? Dobre :)
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

heh.. nigdy tam nie grałem... :roll: 8) znam tylko dj' a a dziada z siebie nie bede robił... stać mnie narazie na te 5 zeta,.. :D
ODPOWIEDZ