Basen w Ostrołęce

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
wimp
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2005, 20:46

Basen w Ostrołęce

Post autor: wimp »

czy moglby mi ktos powiedziec gdzie jest basen w ostrolece bo jestem nietutejszy. ile kosztuje wstep i czy wogole warto tam chodzic, jakie sa warunki i jakie macie stamtad doswiadczenia :wink:
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

no nie wiem skąd dojeżdżasz, ale bardzo łatwo trafić :D wysiadasz koło dworca PKS i idziesz ulicą do końca ogrodzenia tegoż dworca i widzisz budynek pływalni :D czyt. basenu
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

jezeli chodzi o bilety to radzę kupić karnet za 40,70 (9 wejść) bo na bilety się raczej nie opłaca niestety :? . Jezeli idziesz popływać to będziesz zadowolony a jeżeli idziesz się popluskać i pobawić to będziesz rozczarowany :wink:
Edward
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2005, 19:10

Re: basen w ostrołęce

Post autor: Edward »

wimp pisze:czy wogole warto tam chodzic, jakie sa warunki i jakie macie stamtad doswiadczenia :wink:
Można tam chodzic na grzyby :D
Obrazek
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

bosz................... 41 zet za brak rozrywki 9x no nie :shock: już wolę wejśc do narwi przed elektrownią :D
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Tak naprawdę to jest masakra, a każdy kto idzie tam pływać robi to z braku alternatywy. Co prawda wolę pływać na basenie niż w naszej Narwi, ale nie powiem, że robię to z wielką przyjemnością. Co do grzybków to najlepsze rosną.... między szybami.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Między szybami to nie tylko są grzybki ;D tam niedługo to zaczną drzewa rosnąć bo mech juz jest :wink: zamiast na basen pływać, lepiej przyjść na basen na grzyby :)
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

a w lesie sucho i ....... grzybków nie ma :oops:
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

steward pisze:tam niedługo to zaczną drzewa rosnąć
To będziemy mieli ogród na basenie :D
...set me free...
---
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2005, 12:18

Post autor: --- »

W roku szkolnym najlepiej iść na basen między 10 a 14 bo rano pływają dzieci z podstawówek, od 15 są treningi a wieczorem pełno ludzi chcących zrzucić parę kilo, więc można popływać... slalomem.\
W weekendy też jest mało ludzi.
Jeśli chodzi o wakacje to basen czynnny od 12 do 20 i teżnie polecam pory wieczornej.
I nie zapomnij o klapkach bo grzyby znajdą Ci się na nogach. :wink:
Ogólnie basen stary i nie najlepiej zadbany ale to jeszcze nic w porównaniu do warszawskiego MDK-u, więc nie ma się czego obawiać.
Ten świat jest śmieszniejszy niż ja......
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

jak ktoś chce popływać to sie basen nadaje, jeśli ktoś sie chce w basenie 'bawić' to niech jedzie do Aqua Parku jakiegoś, polecam w Krakowie.
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
Awatar użytkownika
Umpa_Umpa
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 24 lip 2005, 13:30
Lokalizacja: ..ze świata pełnego tajemnic i silnych mocy :>

Post autor: Umpa_Umpa »

Basen w wakacje jakiś czas był nieczynny.. słyszałam, że z powodu remontu.. :> Zmieniło tam się coś? Chyba nie.. zastanawiam się w co wlozyli kase przeznaczoną na ow cel :lol:
Bo myśli moje nie są myślami waszymi.. ani wasze drogi moimi drogami... :>
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

no pewnie ze sie zmienilo....zmienili wode....i deski do plywania... :lol: kiedys jak chodzilem na basen zdazalo sie ze poprostu KUPA przeplywala ci kolo nosa...takie chamsto wchodzi... <cool> :twisted:
Awatar użytkownika
Umpa_Umpa
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 24 lip 2005, 13:30
Lokalizacja: ..ze świata pełnego tajemnic i silnych mocy :>

Post autor: Umpa_Umpa »

...a ja dawno temu jak jeszcze swego czasu plywalam wyczynowo to nawet nie bylo ich stac na wyjazdy na zwody ! Woda byla wciaz zima, a kiedy wymieniana to nawet nie mam pojęcia ! :?
Bo myśli moje nie są myślami waszymi.. ani wasze drogi moimi drogami... :>
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

w Zimę chodziłem na basen "regularnie". Nażekałem tylko na to jak koleżanka wspomniała "zimną wodę", a pozatym to trzeba się cieszyć, że w ogóle mamy w naszj wiosce basen. Pozostaje tylko brac klapeczki (żeby nie złapać maślaka na stopie) zacisnąć zęby i pluskać się w tym syfie :?
.... albo nie chodzić w ogóle... :D
Awatar użytkownika
Umpa_Umpa
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 24 lip 2005, 13:30
Lokalizacja: ..ze świata pełnego tajemnic i silnych mocy :>

Post autor: Umpa_Umpa »

Chamstwo, normalnie CHAMSTWO ! :twisted: .. niech zrobia nam jakis aqua park :lol: :lol: :lol:
Bo myśli moje nie są myślami waszymi.. ani wasze drogi moimi drogami... :>
ODPOWIEDZ