Strona 1 z 1

Biskup i prezydent miasta patronami MŻW?

: 24 sty 2016, 21:14
autor: Wiesława
- Czy w związku z tym, iż Zakony Karmelitańskie oraz inne osoby duchowne chyba są bardziej od innych świadome udziału w dobrach duchowych takich jak modlitwy, posty i inne formy pokuty i ascezy Zakonów Karmelitańskich tak za życia jak i po śmierci przez wszystkich bohaterów z Muzeum Żołnierzy Wyklętych, którzy nosili szkaplerze karmelitańskie, może by właściwym było aby wszystkie fundacje i osoby zainteresowane projektem Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce zdecydowały się w końcu na zawarcie jakiegoś przymierza i porozumienia z Karmelem oraz lokalnymi Władzami Kościelnymi?

- A gdyby tak Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Janusz Stepnowski do spółki z Prezydentem Ostrołęki, panem Januszem Kotowskim, objęli patronat nad Muzeum Żołnierzy Wyklętych?


Bądź katolikiem, to znaczy pragnij poznać Wolę Bożą, przyjmij ją za swoją i realizuj w życiu. [...] płk. Łukasz Ciepliński pseudonim "Pług"

http://www.muzeumzolnierzywykletych.pl/ - A jeśli z jednej strony widać tam bohaterów, a z drugiej dusze czyśćcowe błagające o modlitwę ... ... ...?