Restauracja Kugiel - klienci niezadowoleni są tacy?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
hevelius
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 15 cze 2011, 10:50

Restauracja Kugiel - klienci niezadowoleni są tacy?

Post autor: hevelius »

Witam serdecznie forumowiczów,

Założyłem ten temat, żeby poznać Wasze opinie nt. restauracji Kugiel w Ostrołęce. Sam byłem klientem tego lokalu już 4 krotnie (organizowałem imprezy okolicznościowe: 2 prywatnie i 2 służbowo) i to co spotkało mnie ostatnim razem mogę skwitować krótko: szok!

W dużym skrócie: po służbowej wigilii (19.12.16) otrzymałem od właścicielki fakturę przelewową z terminem płatności 7 dni. Zostałem poproszony o dopilnowanie aby dokument został opłacony w terminie. Z uwagi na zbliżające się święta przesłałem skan faktury do firmy z prośbą o jak najszybsze wykonanie przelewu. Przelew wyszedł 22.12.16. Niestety w wyniku natłoku spraw w okresie między świątecznym, urlopami i zamykaniem finansowym roku po dotarciu pocztą do firmy papierowego oryginału dokumentu, ta sama faktura w dniu 27.12.16 została omyłkowo opłacona po raz drugi. Właścicielka lokalu została o tym poinformowana przeze mnie w dniu 29.12 i zobowiązała się zwrócić pieniądze następnego dnia. Mamy już marzec a właścicielka do tej pory nie zwróciła przywłaszczonych pieniędzy. W między czasie 4 krotnie umawiała się na odbiór gotówki z kasy w lokalu – pomimo moich wizyt nigdy nie miała przygotowanych pieniędzy i tłumaczyła się pokrętnie ich brakiem.

Dziwna polityka "jakości" i dbania o dobrą opinię jak na tak małe miasto.

Moje pytanie brzmi: czy ktoś z Was miał jakieś "przeboje" z właścicielką Kugla lub z jakiś względów nie poleca tego lokalu? Pozdrawiam
Pampam
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 18 lip 2011, 9:15

Re: Restauracja Kugiel - klienci niezadowoleni są tacy?

Post autor: Pampam »

zgłoś na policje
Kowalgp
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 22 maja 2015, 10:14

Re: Restauracja Kugiel - klienci niezadowoleni są tacy?

Post autor: Kowalgp »

Ewidentnie coś tam jest nie tak. Niby mają dowóz, ale zawsze jak dzwonię to kierowca chory :D.
ODPOWIEDZ