Dzień Kobiet @ Apokalipse 9 marzec

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Dzień Kobiet @ Apokalipse 9 marzec

Post autor: Y@rosh »

Zapraszamy wszystkich na Dzień Kobiet w klubie Apokalipsa tylko tym razem 9 marca w piątek.... zagrają tak jak zwykle:
Adee
Vampire
Yarosh

W House'owych klimatach.....
Kobitki......Gramy dla was i z myślą o was :-)


[/img]
tygrys
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 lis 2005, 17:52

Post autor: tygrys »

Nie no w ogóle super pomysł :) A Wielkanoc też przenieście na piątek i sobotę ... żebyście mogli sobie popuszczać muzykę.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

nie rozumiem?
ZiBi
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 22 sty 2007, 13:18

Post autor: ZiBi »

Super. Może niech nie tylko przyjdą w piątek ale same sobie kupią kwiatek, a wy im zwrócicie pieniądze. Może wypadałoby sie postarać i jak dzień kobie to dzień kobiet, a nie kolejny piątek który miałby sie odbyć i tak w ten sam sposób nazywać dniem kobiet. Postarajcie sie trochę by wyglądało, że naprawde coś od siebie jesteście w stanie wykrzesać.
Adi
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 27 maja 2006, 15:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Adi »

jezu ludzie... jak cos sie robi w tej dziurze to zle... jak nie ma nic to tez niedobrze... jezeli jestescie tacy wszyscy sprytni zrobcie cos... bo jak zwykle na tym forum i ogolnie w ostrolece brakuje tolerancji... :// szkoda
ZiBi
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 22 sty 2007, 13:18

Post autor: ZiBi »

Adi pisze:jezu ludzie... jak cos sie robi w tej dziurze to zle... jak nie ma nic to tez niedobrze... jezeli jestescie tacy wszyscy sprytni zrobcie cos... bo jak zwykle na tym forum i ogolnie w ostrolece brakuje tolerancji... :// szkoda

Mylisz się. Nie skarżę się, że źle że coś robią. Bardzo dobrze. Tylko oni tym wpisem wykorzystali dzień kobiet jako okazję do reklamy. Gdyby w "ogłoszeniu" napisali, że specjalnie z tej okazji mamy upominki dla każdej z pań, to juz bym się nie czepiał. Z tego co da się przeczytać wynika że niczym ma się ten dzień nie różnic od innych ich piątków u nich.
Równie dobrze mogą każdego dnia pisać podobnie. Z "z okazji dnia Matki" w pierwszy piątek po dniu matki z okazji dnia ojca w pierwszy piątek po dniu ojca z kazji dnia strażaka...... itd. Wykorzystywać mogą i sie reklamować. Reklama ok, ale niechby był jakiś element wyróżniający sie by dana grupa do kogo jest skierowane czuła sie faktycznie wyróżniona.

Taki rodzaj reklamy ukrytej jest bee.. i wstyd nie twierdzę że to zamierzone i w złej wierze z ich strony ale przed napisaniem takiego newsa najpiewbym się zastawnowił jak to brzmi.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

ZiBi.. ja tam tylko gram.... ja przeciez nic ne bede sponsorował ... nie wykorzystałem broń boże Dnia Kobiet dla jakiejś reklamy...? po co mi to ?
Że już jak sie robi reklame to ma sie z tego jakies kożyści czerpac? niewiem czy mierzysz mnie swoja miarą czy co? takze powiem ci ze sie Mylisz w tym co piszesz:-) jak cos to do właścicieli Apokalipsy kieruj uwagi..
pozdrawiam wszystkie Kobiety i Zibiego 8)
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

Niesłuchajcie ich oni tylko siedzą przed kompem 24h i niewiedzą co się w oce dzieje i tylko narzekają :lol:
Adi
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 27 maja 2006, 15:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Adi »

masz racje :) ale z drugiej strony moga pisac co chca:) my sie tym nie przejmujemy :) pozdrooo :)
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

bylo milo:-)... szkoda ze malo ludzi.. no ale kosior z lomzy z ludzmi byl:-) 8)
dj zibi
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2005, 21:15
Lokalizacja: oka

Post autor: dj zibi »

zibi i dj-zibi to dwie różne osoby, wię jakby co to proszę kolegę zibi nie mylić ze mną bo dla mnie to grajcie co chcecie, gdzie chcecie i dla kogo chcecie. CU
w klubie powinno grać 300 dj-ów i to każdy za złotówkę -będzie 300 stylów muzycznych i jak jeden gra to 299 niech tańczy, wtedy będzie widoczny tłum ludzi na parkiecie:)
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

dj zibi pisze:zibi i dj-zibi to dwie różne osoby, wię jakby co to proszę kolegę zibi nie mylić ze mną bo dla mnie to grajcie co chcecie, gdzie chcecie i dla kogo chcecie. CU
:-) 8)
dj zibi
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2005, 21:15
Lokalizacja: oka

Post autor: dj zibi »

to tak z czystej profilaktyki, jakby ktoś zle kojarzył :D
w klubie powinno grać 300 dj-ów i to każdy za złotówkę -będzie 300 stylów muzycznych i jak jeden gra to 299 niech tańczy, wtedy będzie widoczny tłum ludzi na parkiecie:)
ZiBi
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 22 sty 2007, 13:18

Post autor: ZiBi »

dj zibi pisze:zibi i dj-zibi to dwie różne osoby, wię jakby co to proszę kolegę zibi nie mylić ze mną bo dla mnie to grajcie co chcecie, gdzie chcecie i dla kogo chcecie. CU
Dokładnie ty to nie ja. Ale przez ciebie co jakiś czas ktoś mnie zaczepia i pyta ile biorę za występ na prywatnej imprezie. Ostatnio ktoś na osiemnastkę chciał bym u niego grał. To może odrazu podaj ile bierzesz na forum :lol: to mi dadzą spokój. Albo daj się łatwo na GG odnaleźć bo jak ktoś szuka Ciebie to pisze do mnie. Zdarzyło już mi sie to conajmniej kilkanaście razy.
dj zibi
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2005, 21:15
Lokalizacja: oka

Post autor: dj zibi »

jeśli ktoś cię zaczepia to twój problem - masz okazję zabłysnąć :lol:
w klubie powinno grać 300 dj-ów i to każdy za złotówkę -będzie 300 stylów muzycznych i jak jeden gra to 299 niech tańczy, wtedy będzie widoczny tłum ludzi na parkiecie:)
ODPOWIEDZ