Strona 1 z 1

Wypożyczenie świateł

: 18 lip 2017, 12:13
autor: kambal
Witam, chciał bym się zorientować czy byli by chętni na wypożyczenie prostych efektów świetlnych LED, wytwornica dymu itp rzeczy.
Mam ze starych dobrych czasów taki sprzęt który leży i się kurzy a mógł by komuś sprawić radość na urodzinach imieninach czy po prostu domówce.
Czy kwota rzędu 20-30zł za jeden sprzęt to dużo za np 2-3 doby? Wypożyczasz w piątek oddajesz w niedzielę. Do tego jakiś zastaw gotówkowy, bo wiadomo że dowodu zabrać nie można, a w nowych dowodach brak jest adresu :)

Pozdrawiam i czekam na opinie.

Re: Wypożyczenie świateł

: 18 lip 2017, 12:34
autor: mIcHaLos
Myślę że to co napisałeś jest "ciekawą ofertą" dla osób które by tego potrzebowały.

Re: Wypożyczenie świateł

: 18 lip 2017, 13:50
autor: Markus
ale nie jest to temat na forum tylko na ogłoszenia

Re: Wypożyczenie świateł

: 18 lip 2017, 15:53
autor: kambal
Ja nie chce sie oglaszac a tylko dowiedziec sie czy byli by na to chetni. Nie napisalem ze oferuje. A zapytalem czy byli by chetni, czy kwota jest rozsadna i jak z opcja zastawu by przygotowac sie do ewentualnego ^wypozyczania^ solidnie.

Re: Wypożyczenie świateł

: 20 lip 2017, 17:54
autor: mj_greep
Fajny pomysł, jak masz taki sprzęt to warto aby na siebie zarabiał a nie leżał i się niszczył. Co do ceny to ja bym proponował co najmniej 50zł za urządzenie jeżeli chcesz wypożyczać na 2 doby (to będzie i tak konkurencyjna cena). Co do kwestii zastawu za sprzęt to kwota nie może być zbyt wysoka bo mało kto dysponuję większą gotówką, pomyśl może coś nad sporządzeniem umowy najmu i spisania z dwóch dokumentów (np.: prawo jazdy i dowód os.)
A tak osobiście to jak bym mógł jakiś kontakt do ciebie na prywatnej wiadomości poprosić to było by miło bo czasem potrzebuję jakiś efektów.