Gdzie te kobiety ?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Tomek_89
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 01 lip 2015, 15:06

Gdzie te kobiety ?

Post autor: Tomek_89 »

Gdzie w Ostrołęce można poznać porządne wolne dziewczyny ?
Bez zaczepiania na ulicy i po sklepach.
Jedyne miejsca to dyskoteki i puby ?
Czy są może jakieś zajęcia, kluby zainteresować gdzie w większości chodzą kobiety ?
Mam 28 lat .
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Re: Gdzie te kobiety ?

Post autor: baja bongo »

Tinder.
Gosc
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 05 maja 2011, 18:32

Re: Gdzie te kobiety ?

Post autor: Gosc »

Badoo
asterix
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 16 lis 2009, 19:48

Re: Gdzie te kobiety ?

Post autor: asterix »

zaorane
Mariuszek78
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:27

Re: Gdzie te kobiety ?

Post autor: Mariuszek78 »

Cześć Wam!

Pozwolę sobie zabrać głos w tym wątku i prosić Was o poradę. Jest pewna kobieta, którą odwiedzam w piekarnii każdego ranka - niesamowicie mnie intryguje, ale nie wiem jak mógłbym zagadać. Codziennie wymieniamy kilka zdań, ale wszystko w ramach zwykłych uprzejmości. Nie wiem czy mogę do niej po prostu wypalić czy nie chce iść ze mną na kawę, czy raczej powinienem to zrobić w inny sposób?

Przeczytałem kilka artykułów typu jak zagadać do dziewczyny/kobiety, ale one odwołują się głównie do ludzi w moim wieku, a ja jestem starym kawalerem (78' rocznik) ;-). Stąd też, może najpierw powinienem wybadać czy nie podkochuję się w mężatce? Tylko jak to zrobić?
brexit

Re: Gdzie te kobiety ?

Post autor: brexit »

Dowcip rosyjski.Metro w Moskwie. Naprzeciwko chłopaka siedzi dziewczyna , którą on zdecydował się zagadać :

-Вы трахаете ?
-А хочеш ?
- Я спросил чтобы розговор начать ...

No tego rosyjskiego sposobu nie polecam. Najlepiej wprost zapytaj czy pójdzie z Tobą na kawę.
Szklanka
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 sty 2019, 23:48

Re: Gdzie te kobiety ?

Post autor: Szklanka »

Jeżeli masz Pan 41 lat i pytasz na forum Ostrołęki o to, czy zaprosić dziewczynę na kawę, to nie wróżę udanego związku.
bogdan38
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 paź 2019, 11:09

Re: Gdzie te kobiety ?

Post autor: bogdan38 »

Idz do biedronki i panie na kasie podrywaj
Marusia
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20

Re: Gdzie te kobiety ?

Post autor: Marusia »

może zabrzmi to jak banał ale nie musisz szukać, kiedy przyjdzie czas to i przyjdzie miłość. Moja ś.p. babcia tak mówiła i że jak się szuka na siłę, to sie znajdzie ale coś zupełnie innego.
ODPOWIEDZ