Cafe Fusy

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Monte
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 sty 2006, 9:32
Lokalizacja: daleko od szosy

Post autor: Monte »

Fajne miejsce, dobre ciasto, bardzo miła i malo natretna obsługa (tu bez porownania z Kafeteria)

Wnetrze ciut za sterylne, ale podobno 'na gorze pracuja...'

Chetnie wypije tam piwo, pod warunkiem ze bedzie zabutelkowane.

Jak pozwolicie na papierosy w srodku - calkowicie zepsujecie klimat wnetrza.

jak na razie: czworka z plusem
czyli good crack!
---------MONTE-------------
Hermann
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 11 mar 2007, 23:24

Post autor: Hermann »

z przyjemnoscia moge powiedziec ze dostepne sa juz kawy mrozone, shake owocowe i wina, wiec zapraszam
a i dla osob niepijacych piwa z nalewaka tez sie cos znajdzie dwa gatunki piwa butelkowego :D
efelinkaa
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 gru 2006, 16:42

Post autor: efelinkaa »

ja tam byłam z tydzien po otwarciu i bardzo mi sie podobało :) włascicielke poznałam wczesniej w dziwnych okolicznościach, zaczelysmy rozmawiac i zaprosiła nas do tej kawiarni :)
moge powiedziec: Przesympatyczne obsługa, po prostu cud,miód i malina :) Klimat super, bardzo dobrze ze jest zakaz palenia (pomimo tego, że sama pale..), gdyż nie ma siekiery :) kawy nie lubie, ale karmelowa bardzo mi smakowała.. Idealne miejsce na spotkania z przyjaciółmi i randki :)
Polecam
Hermann
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 11 mar 2007, 23:24

Post autor: Hermann »

oj to wiele sie zmienilo i jeszcze duzo zmian nastapi a tak w ogole to mala informacja, dla tegorocznych absolwentów od 7.V – 30 VI wszyscy uczniowie którzy pojawia się ze świadectwem, aktualna legitymacją bądź studenci z indeksem dostają 10% rabatu :D na wyżej wymieniony dokument (promocja nie obejmuje alkoholu)

[ Dodano: 15:15, 29.06.2007 ]
29.06 Cafe Fusy otwarte do godziny 17:30
30.06 zamknięte
01.07 zamknięte

Za trudności PRZEPRASZAMY ale w dniu 30 czerwca o godzinie 19.00 bierzemy ślub
Awatar użytkownika
Monte
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 sty 2006, 9:32
Lokalizacja: daleko od szosy

Post autor: Monte »

Jest fajnie...coraz fajniej.

A co Wy na to, zeby w Fusach zrobic wystawy zdjec...np. ktos wraca z ciekawego zakatka na kuli ziemskiej, robi pare przebitek i wiesza u Was na scianie, zeby inni tez to mogli podziwiac?
A teraz juz ide, bo wlasnie ogladam kryminal od ktorego trudno sie uwolnic

Adios
---------MONTE-------------
grey3
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 12 lip 2006, 17:43
Lokalizacja: O-ka / W-wa

Post autor: grey3 »

Monte ma racje, wystawa DOBRYCH fotografii, to wielki plus dla lokalu. Moim zdaniem w kazdym badz razie :)

Moglby ktos (Hermann?) wrzucic fotki jeszcze raz, tak aby mozna bylo lokal obejrzec, jakims cudem mnie tam nie bylo a z checia chociaz zobacze czy warto.

Z gory thx
Awatar użytkownika
Kamila1989
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 15 wrz 2007, 19:08
Lokalizacja: skądś :P :D

Post autor: Kamila1989 »

Drogi Hermanie - gratuluje udanego pomyslu na lokal :) spedzilam tam 4 godzinki podczas swietowania rocznicy z moim Ukochanym - mozna bylo zaszyc sie za scianka na kanapie, posluchac ciekawej muzyki, posączyc wysmienite wino ....

Obsluga - rewelacja... przemiła Pani zaproponowała mi i przyniosła do stolika wazon na bukiet kwiatow ktore dostalam... ;)

Nikt nie zaglada co 15 minut i nie sprawdza "czy juz wypite" a jak tak to "zamawiajcie albo spadajcie" :D wiec wobec tego - nikt nie pogania i panuje atmosfera przyjazna i sympatyczna;)

Napewno jeszcze wroce do Cafe Fusy ;)

Pozdrawiam i polecam szczerze :)
Awatar użytkownika
Monte
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 sty 2006, 9:32
Lokalizacja: daleko od szosy

Post autor: Monte »

Nikt nie zaglada co 15 minut i nie sprawdza "czy juz wypite" a jak tak to "zamawiajcie albo spadajcie"
vide: KAFETERIA.

Powiem więcej-w tym miejscu nie pijemy na czas, bo do zamkniecia zostalo 10 minut, a nam dopiero podano herbatke vide: KAFETERIA.

A jakie dobre naleśniki...szczególnie te spod lady ;)


Hasta pronto
---------MONTE-------------
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Post autor: kasia pelasia »

Cafe Fusy to sympatyczny lokal, ale ja i większość moich znajomych wolimy Kafeterię, może dltego, że była pierwsza i przypadła nam do gustu
Awatar użytkownika
Kamila1989
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 15 wrz 2007, 19:08
Lokalizacja: skądś :P :D

Post autor: Kamila1989 »

Hmm ja osobiscie wole piwko niż herbatkę ( 8) ) ale od czasu do czasu można ;)

do kafeterii nic nie mam, ale tak jak napisalam - jesli chodzi o obsluge, intymnosc i miejsce na spokojny wieczor - wybieram Cafe Fusy... a na randke to juz w ogole rewelacja;)

w kafeterii jest ten dyskomfort, ze wszyscy moga na siebie patrzec, co moze niektorych peszyc (nie mowie o sobie :P ). Mily zakatek za scianka w Cafe fusy jest wiec idealny dla wstydnisiow lub parek :wink:
queen_M
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 13 sie 2007, 0:52

Post autor: queen_M »

bylam w cafe fusy i bardzo smakowal mi shake, ale jesli chodzi o wystrój i klimat tego miejsca, to moge powiedziec, ze klimatu nie ma. widac jakies zapedy - sa ladne meble i obrazki na scianach ale to wszystko do siebie nie pasuje, nie tworzy spójnej całości. sorry. ja bym radzila walnac jakis gleboki kolor na sciany, jakies swiatlo nastrojowe zarzucic i bedzie spoko:) zycze temu miejscu i wlascicielom jak nejlepiej
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Ja na miejscu właścicieli nigdy nie sugerowałbym się opinią użytkowników. Gdy przyjdą i zobaczą zmiany, które sami wprowadzili - nie będzie zaskoczenia. A lokal ma zaskakiwać i być czymś innym, niż to co na codzień mamy w domu, szkole i pracy.
Zróbcie to na swój gust, a na pewno będzie dobrze.
Awatar użytkownika
Monte
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 sty 2006, 9:32
Lokalizacja: daleko od szosy

Post autor: Monte »

Qrzysio a cóż to za herezje opowiadasz? jak to nie sugerować się opinią użytkowników? w takim razie czyją...

Ja sugeruje nie sugerować się opinią Qrzysia.

I dać tu jakiegoś Kossaka na ścianę, albo tego Buddę!

Owoce w sosie koko-palce lizać, niech drży konkurencja!

[ Dodano: 16:51, 29.10.2007 ]
Kamila1989 wstydnisio, are you an EMO?
---------MONTE-------------
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

Dla mnie lokal rewelacja :) super klimat "za ścianką" naprawdę miło sie siedzi i gawędzi ... no i muzyka ... można odpłynąć coś czego nie ma :)
Muzyka i klimatem bije na głowę Cafeterię :D BRAWO:) powiem jeszcze ze to u was polubiłem pic winko :) szacunek dla właściciela bo to super człowiek zaminieniłem z nim kilka słów bo bylem tam ze znajomymi i naprawdę z wielka ochota tam wracam i mówię wszystkim ze jak na kawę to tylko "CAFE FUSY" :)
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
Awatar użytkownika
gęgął
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2007, 16:11

Post autor: gęgął »

A ja zupełnie nie rozumiem czemu wiele osób porównuje ten lokal z Kafeterią,przecież są w Ostrołęce jeszcze inne kawiarnie.
A jeśli już ktoś porównuje to nie wiem czy właściciele Kafeterii nie powinni się obrazić.Jeżdżę trochę po Polsce i muszę przyznać,że tak klimatycznej kawiarenki jaką jest Kafeteria to widziałem pewnie ze cztery.
Byłem też kiedyś w Fusach owszem sympatyczny lokal ale bez obrazy,to jest po prostu kawiarnia.
Moja dziewczyna i tak zaciągnie mnie do Kafeterii
Hermann
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 11 mar 2007, 23:24

Post autor: Hermann »

w dniu 11 listopada kawiarnia czynna jak w kazdy dzien powszedni czyli od 12 do ostatniego klienta

zapraszam :)
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

Mała prośba :0 jesli można :) czy mozna prosić o krótki opis herbat :0mianowicie jaki jest smak:) bo ostatni sie pogubiłem w tych nazwach :0 pozdrawiam :)
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
Hermann
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 11 mar 2007, 23:24

Post autor: Hermann »

Zapraszam 6 grudnia do Cafe Fusy dla kazdego goscia mala niespodzianka ;)
Awatar użytkownika
Kamila1989
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 15 wrz 2007, 19:08
Lokalizacja: skądś :P :D

Re:

Post autor: Kamila1989 »

Monte pisze:Qrzysio a cóż to za herezje opowiadasz? jak to nie sugerować się opinią użytkowników? w takim razie czyją...

(...)

[ Dodano: 16:51, 29.10.2007 ]
Kamila1989 wstydnisio, are you an EMO?

;)) :)) napisalam wyraznie: "w kafeterii jest ten dyskomfort, ze wszyscy moga na siebie patrzec, co moze niektorych peszyc (nie mowie o sobie :P )" :)
Hermann
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 11 mar 2007, 23:24

Re: Cafe Fusy

Post autor: Hermann »

Serdecznie zapraszam na „Czekoladowy weekend w Cafe Fusy” w dniach 4-5-6 kwiecień gorąca czekolada, czekolada z lodami, nowe rodzaje czekoladowych ciast, shake czekoladowy, przez te 3 dni w niższych cenach. Zapraszam.

W trakcie weekendu promocja nie obejmuje promocji, przy zakupie napojów czekoladowych w niższych cenach nie ma możliwości otrzymania pieczątek na „Karcie Stałego Klienta”.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Cafe Fusy

Post autor: kasia pelasia »

Ta stronka się odpala, ale nic na niej nie działa :(, Hermann działaj. Przyjeżdzam do O-ki na weekend, umówiłam się z koleżanką u Was i chciałam podejrzeć co mnie czeka :)
ODPOWIEDZ