Inspiring Waves @ Pub Warownia

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Cinek
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 27 mar 2007, 20:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Cinek »

Ja już wrzucam na serwer zdjęcia z imprezy i cały set jaki został nagrany :) W pewnym momencie się urywa bo ktoś (nie powiem kto) zaczepił nogą o kabel i wyciągnął go z kontaktu :P:P Brawo dla tego pana :D Kto tam był to wie kto to :D Za 2 godz już będzie wszystko i wrzucę tutaj link :) Będzie on działał przez kilka dni niestety :( Trzeba by wykupić serwer :) No ale o tym się pomyśli :)
No a co do klimatu :D Było zaje*iście :) Kto nie był niech żałuje :D Coraz więcej takich imprez w Ostrołęce i będzie bardzo ciekawie :) Tutaj musi się zacząć coś dziać :)

[ Dodano: 19:52, 17.04.2007 ]
No kurr... Coś mi albo przerwało wysyłanie albo mi się strona z linkiem odświeżyła :/ Jutro dopiero dostaniecie wszystko :) Przepraszam za utrudnienia :)
Marcin
Adee
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 27 mar 2007, 19:17
Lokalizacja: Ostrołęka

:))

Post autor: Adee »

ojjj emsi :) mylisz sie.. jak bys przejechal 120 km zeby zagrac jeden kawalek tez bys sie zdenerwowal :) a ten pan nigdy nic nie mowi przez maske (sluchawke) bo to nie w jego stylu :P po prostu powiedzial :) i tyle :) pozdro
ODPOWIEDZ