Koncert mezo?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Koncert mezo?

Post autor: hAeS »

Ma byc koncert mezo na dni Ostroleki ... czy Wy oglupieliscie?
x czasu nie bylo u nas koncertu z pozadnym HipHopem a tu jakis komercyjny smiec z hiphopolo ... na pewno przeczyta to jakis Ktos z organizatorow ... LUDZIE opamietajcie sie bo na darmo kase wydacie ... On zostanie obrzucany jajkami i nie uslyszycie nawet jednej piosenki ... darme pieniadze.
Odkreccie to jeszcze i zaproscie Kogos z Warszawskich ekip np WWO
Beginner
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 14 sty 2006, 10:11

Post autor: Beginner »

O blokach, lawkach i przepalonych mozgach nikt nie bedzie spiewal. Koncert skierowany jest do "normalnych" ostroleczan.

Widziales gdzies zaproszenie od organizatorow w stylu "zapraszamy idiotow z jajkami"?? Ja nie, jestem przekonany, ze Ty tez. Wiec zostan na swoim blokowisku, lub kulturalnie przyjdz na koncert i posluchaj tego co jest Ci dane.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

hAeS to jest koncert dla wszystkich ostroleczan a nie tylko dla Ciebie. Tez nie przepadam za muzyka tego meza czy jak mu tam ale ciesz sie ze w ogole jest jakis koncert. WWO nikt nie zaprosi bo ich teksty sa przymulajace i docieraja jedynie do gimnazjalistow i pogimnazjalistow :>
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

hehehe jezeli nie rozumiesz tych textow WWO to dla Ciebie sa przymulajace, to oczywiste. Ty sluchasz a nie slyszysz ;]

pozdro dla kumatych
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

Koncerty HH to organizuje sie w klubach gdzie unosi sie wszedzie zapach sqna. Wyobrazasz sobie koncert WWO czy MOlesty a pozniej po nich wystepuje Kayah ? To nie jest OPOLE ! a jezeli chcesz zobaczyc w plenerze WWO to musisz wybrac sie na jakis OpenAir bo w naszym miescie napewno go nie znajdziesz!

Co do tematu Mezo mi zwisa i powiewa nie lubie typa i z pewnoscia nie bede na jego koncercie gdzie sredniawieku wyniesie 14 :wink:

Do tego co napisal michal:
WWO robi konkretna muze i txt i wszystkie ich plyty trzymaja poziom ! WWO juz gocilo w Oce i Sokół powiedzial ze publicznosc W Oce bawi sie lepiej niz w Wawce :) (Stare dobre czasy Bazy :D)

eLo
Awatar użytkownika
DarkButerfly=)
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 18 mar 2007, 1:22
Lokalizacja: Ze SzpitalaxD

Post autor: DarkButerfly=) »

Yhm już wole sto razy mezo od Mandaryny i Kayah... Naprwade, mimo że słucham rockaxD
(L) FanS!xD
(L) ChooliganS!
MZKS Narew Oł Jea!
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

przynajmniej nie będzie szatanów i innych brudasów...
a mezem to ja gardzę...ogólnie to słucham tylko polskiego hip hopu i jasne ze wolał bym zobaczyć wwo,moleste czy nawet mobb deepa 8)
ale na to raczej szans nie ma...ale nasze władze pewnie nie orientują się za czym młodzi ludzie przepadają widocznie któryś z nich spytał się swojego 13 letniego synka czego słucha okazało się ze meza i tyle:) yebać meza! i tak w ogóle jak to kur.wa można go nazwać raperem tak jak to jest pod zdjęciem?!
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

heh... WWO jest wporzo... ale i tak wolał bym koncert O.S.T.R :twisted: A Mezo?? Bez komentarza...
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

heh lepszy mezo jak nic:) Lepiej niech bedzie Mezo niz jakies staruchy...Jasne ze lepiej byłoby jak by było WWO-ideał polskiego hh dla mnie...Pozdro
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Post autor: kamczatka »

Byłam na koncercie O.S.T.R w Birmingham w Anglii. Koncert fajny, ale atmosfera, jaką Polacy roztoczyli w ogół, nie bardzo. Wszędzie było czuć zapach trawy, na dole kila osób wymiotowało, a w kibelkach chłopcy się bili. Na sali też próbowano rozpocząć kilka bijatyk, ale na szczęście ochrona zrobiła swoje. Lubię dobry HH. Mezo nie pasuje może do koncertów, na jakim byłam w Anglii, nie lubię jego tekstów, ale jeżeli chodzi o masówkę- zbiorówkę dla rodzin z dziećmi (takie przeznaczenie mają przecież Dni Ostrołęki) jest idealny. Nie możemy być egoistami i kierować się tylko własnym gustem. Pomyślmy też o kilkudziesięciu tysiącach innych ludzi, którzy żyją w naszym mieście.
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

teraz mezo to za rok tez dobry hip hop czyli verba?! tak tak tak
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

mezo? n/c, ale nie mowie ze nie pojde, ktos jajami musi rzucac w koncu!
Awatar użytkownika
DarkButerfly=)
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 18 mar 2007, 1:22
Lokalizacja: Ze SzpitalaxD

Post autor: DarkButerfly=) »

pufty pisze:przynajmniej nie będzie szatanów i innych brudasów...
Uhm, czyli ludzi słuchający rocka i metalu i ubiererającym się po punkowemy są według Ciebie brudasami?
(L) FanS!xD
(L) ChooliganS!
MZKS Narew Oł Jea!
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

buehahah mezo :evil: :evil: :evil: a moze w oce znajdzie sie chetny zeby wbic na scena i z mezem na wolnym pojechac 8) pogardzic hip hopowcem buehahahahahahahahaha
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

mezo nazywa się raperem a reprezentuje muzykę popowo, wedlug mnie to wstyd dla Ostrołęki go tu zapraszać.
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Awatar użytkownika
DarkButerfly=)
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 18 mar 2007, 1:22
Lokalizacja: Ze SzpitalaxD

Post autor: DarkButerfly=) »

Przepraszam, ale jaka normalna porządna rodzina przyszłaby na WWO, Peje, albo O.S.T.R? Naprawde, ludzie przyjdą pobawić się i posłuchać muzyki, którą niektórzy nie uważają za dobrą. Ja osobiście chciałabym Perfect jako jednen z normalniejszych zespołów, którzy mają fajne i ciekawe teksty. Hm... Ciekawe czemu nie zaprosili jeszcze kogoś z zespołów disco-polo?xD Przecież to fajna i łatwo wpadająca w ucho muzykaxD No niektórzy się z tego śmieją, a potem słuchają w domu-.- NaprawdexD Przy disco-polo można się pobawićxD
(L) FanS!xD
(L) ChooliganS!
MZKS Narew Oł Jea!
Awatar użytkownika
Dark Slayer
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 26 mar 2007, 21:50
Lokalizacja: From the deepest part in the hood

Post autor: Dark Slayer »

DarkButerfly=) pisze: Hm... Ciekawe czemu nie zaprosili jeszcze kogoś z zespołów disco-polo?xD Przecież to fajna i łatwo wpadająca w ucho muzykaxD No niektórzy się z tego śmieją, a potem słuchają w domu-.- NaprawdexD Przy disco-polo można się pobawićxD
Hmmm... Wiesz dlaczego nie zaprosili żadnego z zespołów disco polo?
Powiem ci...To jest DNO.

Nie wiem o kim mówisz chyba że twoi znajomi to pozerzy ,którzy naśmiewają się z polskiego disco a potem tańcują w jego rytm w domach.

Lubisz się bawić przy disco polo? Nie ma problemu, jest w c** wichur wokoło O-ki------->Baba, Kamianka i inne wioski zapraszają. Atrakcje zapewnione-latające siekiery, zawiani wiejscy chłopcy, chętne dziewczęta, cuda polskiej motoryzacji na polach obok. Każdy znajdzie coś dla siebie. I ta wiejska gwara...Jak ja to uwielbiam. Masz rację można się DOSKONALE bawić przy takich rytmach.
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

DarkButerfly=) Ty chyba sie nigdy nie wsluchalas w texty WWO ... nie kumasz przekazu ... odpłyń ;]
Awatar użytkownika
rOsA
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 01 lis 2006, 19:36
Lokalizacja: O-ka

Post autor: rOsA »

LEPSZE NIC NIŹ mezo.

Aż się pięść sama zaciska>
bo...
Awatar użytkownika
DarkButerfly=)
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 18 mar 2007, 1:22
Lokalizacja: Ze SzpitalaxD

Post autor: DarkButerfly=) »

hAeS pisze:DarkButerfly=) Ty chyba sie nigdy nie wsluchalas w texty WWO ... nie kumasz przekazu ... odpłyń ;]
Słuchałam, słuchałam... -.- I jakoś mnie ta muza nie kręcixD
(L) FanS!xD
(L) ChooliganS!
MZKS Narew Oł Jea!
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

Sluchalas ale nie Slyszalas ;]
Jesli nie rozumiesz przekazu chlopakow z WWO no to trudno ... moze zrozumiesz przekaz mezo 8)
pablo191
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 29 paź 2006, 17:35

Post autor: pablo191 »

Brudasy w szerokich spodniach jak wam nie pasuje to idzcie sobie ponażekac na ławke obalcie jakies wino bo i tak nikt z was juz nie bedzie miał pozytku..
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

mArCiNq jak zawsze jest twardy :D Ludzie nie podoba sie to nie idzcie na ten koncert. Wystawcie sobie patefon pod klatka i wlaczcie te WWO i sluchajcie caly dzien :P
Awatar użytkownika
DarkButerfly=)
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 18 mar 2007, 1:22
Lokalizacja: Ze SzpitalaxD

Post autor: DarkButerfly=) »

pablo191 troche się z Tobą zgadzam, ale kgo to miało obrazić?
(L) FanS!xD
(L) ChooliganS!
MZKS Narew Oł Jea!
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

mArCiNq pisze:sorry ale juz wole dode, jankowskiego i krawczyka niz meza i kayah ktorych oboje nie trawie
Powinno być meza i kayah którzy oboje na trawie

...bo taka prawda, chociaż mezo też fajnie śpiewa i jest spoko kolesiem, no ale gdybym miał wybierać. wybrałbym Krawczyka. W miejscu oczywiście Meza i Kayah.
ODPOWIEDZ