Czy imprezy w Avalonie się poprawiły ?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
djvampire
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 26 maja 2005, 15:59
Lokalizacja: Ostrołęka

;]

Post autor: djvampire »

dawno Dawno temu w Avalonie było Bardzo Dobrze..Czemu wszyscy o tym wiedzą.Już od jakiegoś czasu jednak ten klub stał sie wogóle czymś innym.Tydzień czy dwa tygodnie temu byłem z dziewczyną i musiałem po 30 minutach wyjsc..bez klimatu i tyle.Kobietka moja się wystraszyła co tam sie działo..Avalon juz nigdy niebedzie Avalonem sprzed lat..
Pozdrawiam ALL DJ's
The Truth Is Out There
caasm
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 09 sie 2005, 2:23

Post autor: caasm »

W Avalonie jedziesz po swojemu, grasz prawie wszystko co chcesz... to znaczy co Ci się podoba (według własnego gustu). Wydaje mi się że troszkę za bardzo się obnosisz z tym swoim graniem, robi się z Ciebie w Twoim mniemaniu "star".
Nie zwracasz uwagi na ludzi, na towarzystwo jakie przychodzi danego wieczoru i wogóle, klepiesz w jeden bit po kolei. Faktycznie, czasami masz trochę ludzi na parkiecie a pamiętaj że są wakacje, zobaczymy jak będzie we wrześniu i później o ile wcześiej Cię ktoś nie zrzuci z tej dj-ki :). Chyba powinieneś pamiętać też że nie jesteś jednak wielką gwiazdą i powinieneś się dostosować do publiki, bo po to tam jesteś... Pozdro.
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Ja na swojej pierwszej w życiu dyskotece byłem w Avalonie. Miałem wtedy 16 lat :lol: Jak teraz o tym myśle to śmiać mi sie chce.
Szkoda, że to nie jest ten sam Avalon co ponad 4 lata temu...
Za to teraz mają tam dobrą pizze :D
pzdr :!:
Awatar użytkownika
Pabo
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 09 sie 2005, 8:59

Post autor: Pabo »

Setme ma racje....4 lata temu to była dopiero dyskoteka.. :shock: No a teraz..A co do twojego grania Dean..to mysle że poinieneś pobyć w Warszawskich dyskotekach i zobaczyć jak dj potrafi rozkręcić ludzi... :mrgreen: (Proponuje Scena 2000 , lub Proxima , Tango i Cash) I wcale nie trzeba dobrze grac...Trzeba umieć z ludzmi....Pozdro
" I drift not because it is a quicker way around the corner, but it is the most exciting way" Keichi Tsuchiya
Awatar użytkownika
djalien
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 19 sie 2005, 19:29

Post autor: djalien »

no to struna pojechali po Tobie konkretnie. Ale nie przejmuj sie chłopaki troche posmakowali życia w warszawie a my tu mamy ostrołęke i trzeba sie cieszyć tym co sie ma. Wiadomo ze kazdy chciał by porządnej dyskoteki i niemówie tu o muzyce. ale np o promocjach, dojazdach do dyskoteki odjazdach parkingach no i przede wszystkim BEZPIECZESTWIE. Ale chyba tego sie nie doczekamy no chyba ze pan Wa...... cos tu zadziała ale znając zycie to miasto mu nie pazwoli. bo zaraz będą teksyty to tamto a ile a po co a dlaczego itp. A młodzież siedize na ławkach przed blokami no bo co tu w tym miescie innego robic.
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

hah Dean... jeśli widzisz że ludzie sie dobrze bawią w Avalonie to po h*ja zakładasz ten temat i pytasz sie ludzi o zdanie ?

a na przyszłość: nie zakładajcie takich tematów K@#0%!
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

hej, mozecie mi powiedzieć ile pln życzą sobie w Avalonie za wjazd?
PACHWINA
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2005, 21:44

Post autor: PACHWINA »

5 blaszek
ODPOWIEDZ