Czy imprezy w Avalonie się poprawiły ?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
DJ Dean
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2005, 12:04
Lokalizacja: 029 Ostrołęka

Czy imprezy w Avalonie się poprawiły ?

Post autor: DJ Dean »

Witam, jestem Dj'em Avalonu i piszę do Was z pytaniem: Czy imprezy w Avalonie się poprawiły ? Od 4 miesięcy Ja gram i chciałęm wiedzieć. Może jakieś wskazówki co powinienem zmienić. Ja zauważyłem, że osób przybywa i imprezy się rozkręcają. A Wy co o tym sądzicie ?
Obrazek
Obrazek
DJDEANhttp://www.dean-site.prv.pl • Flash Design •
Awatar użytkownika
moranii
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 06 cze 2005, 9:49

Post autor: moranii »

no ludzie piszcie piszcie !!! chłopak się namęczył logo ma lepsze niż dj.tiesto :wink: a tu zero wypoweidzi jeszcze Mu się przykro zrobi !!!!! a co do imprez w AVALONIE to ostatnio dobrą pizze tam zjadłem pzdr.
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Taaaa Jeśli chodzi o muzykę to najlepsza jest tam Pizza wegetariańska i piwko.
Chyba Avalon'owi nie wrócą już lata świetności... :?
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
DJ Dean
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2005, 12:04
Lokalizacja: 029 Ostrołęka

Post autor: DJ Dean »

Hmm, moranii ... To miało być śmieszne ?
DJDEANhttp://www.dean-site.prv.pl • Flash Design •
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

bylem z ciekawosci dwa tygodnie temu w Avalonie aby sie pobawic ale niestety po 15 minutach musialem wyjsc poniewaz ta muzyka byla straszna :/ dj raz pusci jakies techno a pozniej przechodzi na jakies r'n'b i nie wiadomo czy zejsc z parkietu czy dalej tanczyc... szkoda gadac, Avalon jakim byl kiedys to bylo to... a teraz jest coraz... sami wiecie o co chodzi
twiti^
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 17 lip 2005, 12:49

Post autor: twiti^ »

Ja chcialem wstąpic tam w tamtym tygodniu , ale pod samam avalonem zwątpilem w siebie gdy uslyszelem muze :P
DJ Dean
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2005, 12:04
Lokalizacja: 029 Ostrołęka

Post autor: DJ Dean »

Hahaha, piszecie że Wam muza nie odpowiada i że imprezy są coraz gorsze, a w Avalonie coraz więcej tłumu się zjawia. Słyszałem opinie innych ludzi i mówili że avalon odżywa. Nie wiem czego Wy słuchacie, ale Metalu puszczał nie bede . Peace !
A jeśli chodzi o muzę że raz, leci techno a raz r'n'b to chyba musiałeś trafic na moment przejścia, bo nigdy tak nie robię.
Proszę o opinię tych którzy wiedzą co to dyskoteka, a nie Bar z piwem.
DJDEANhttp://www.dean-site.prv.pl • Flash Design •
SpArKeY
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2005, 23:39
Lokalizacja: ....:::O-KA:::....

Post autor: SpArKeY »

Nic Nie zdziałasz z Avalonem... szefofa zrobiła z tego cos w rodzaju pubu a dyskoteki przy oazji, a co do muzy to ja sie nie wypowiem bo każdy lubi co innego ja nie słyszałem nie wiem, nie znam techniki wiec nie wypowiedam sie, a ps. tak na przyszłosć... ten post nie ma najmniejszego sensu :/ powiem ci srtuna jedno rob swoje a afekty same wyjda !!!
whitesand
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 23 cze 2005, 12:20

Post autor: whitesand »

Ja nigdy nie trawiłem Avalonu - taki lokal dla panienek które wierzą w Vivę i dla ich chłopców, obecnych lub przyszłych - więc chyba wypowiadać się nie powinienem. Tak czy inaczej ostatnio byłem tam jakiś miesiąc temu i jedynym moim pragnieniem było dopicie piwa i jak najszybsze zmycie się - byle dalej.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

DJ Dean mam prosbe do Ciebie. Nie zakladaj juz podobnego tematu poniewaz nie jestes psychicznie nastawiony na krytyky. Nie slucham metalu i lubie sie pobawic przy muzyce dyskotekowej wiec jakbys mogl to NIE OBRAZAJ MNIE! Przy tym twoim "idealnym" graniu i cudownych przejsciach w Avalonie bylo ze mna kilka osob wiec oni mi swiadkiem ze bez komputera to ty zadnego przejscia na zywo nie zrobisz. Wiecej ludzi jest a Avalonie bo sa wakacje i co ma niby mlodziez robic w piatki i soboty jezeli nie maja mozliwosci wyjechania... Z reszta widzialem w jakim wieku ci twoi fani sa i nie chce tego komentowac. Jak slyszales od kogos ze jest lepiej to chyba od swoich znajomych lub od ludzi a raczej pogimnazjalna mlodziez ktora sie tam zaczela zjawiac i wczesniej nie miala z Avalonem nic wspolnego. Jeszcze raz Cie prosze. Nie obrazaj innych gdy nie podobaja Ci sie slowa krytyki.
Saviola
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2005, 16:31

Post autor: Saviola »

chyba chcesz zrobic z avalony drugą elbe....

Dj dean zapraszam w piątek do starej chaty, gdzie będzie czołowy polski DJ połuchasz, popatrzysz, pouczysz sie i wtedy puszczaj muza w Avalonie, a co do osób które przychodzą do avalonu to chyba srednia wieku nie przekraca 15 lat? zgadza sie?
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

DJ Dean pisze:Witam, jestem Dj'em Avalonu i piszę do Was z pytaniem: Czy imprezy w Avalonie się poprawiły ?
Powinieneś napisać:
Witam, jestem Dj'em Avalonu i piszę do Was z pytaniem: Czy imprezy w Avalonie się poprawiły ? I proszę , nie mówcie, że nie...
Prawda niestety jest taka, że ciężko w O-ce z grajkami z prawdziwego zdarzenia.
Rozumiem, ze jesteś stary dumny, że czasem możesz się przez mikrofon odezwać, ale dobrze by było, gdyby w ślad za tym poszły starania o poprawę warsztatu na live - to chyba przyzna większość.
DJ Dean pisze:Proszę o opinię tych którzy wiedzą co to dyskoteka, a nie Bar z piwem.
Jezuuuu człowieku, a czy Ty wiesz co to dyskoteka :?: Jeśli chcesz powiedzieć, że Avalon to dyskoteka, a nie bar to chyba definicje pomyliłeś. Owszem można tam potańczyć, ale pomiędzy ludźmi konsumujących specjały kuchni włoskiej.
Jak na razie to polecam w Avalonie karaoke, bo naprawdę można się pobawić.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Ex Hoppler zgadzam sie z toba w 100%
DJ Dean
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2005, 12:04
Lokalizacja: 029 Ostrołęka

Post autor: DJ Dean »

Ok, chciałem tylko wiedzieć.
Moderatora prosze o usunięcie tematu.
DJDEANhttp://www.dean-site.prv.pl • Flash Design •
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Co najwyżej mogę tylko zamknąć.
DJ Dean
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2005, 12:04
Lokalizacja: 029 Ostrołęka

Post autor: DJ Dean »

Zamknij albo usuń ... To pytanie było bez sensu bo widze ze ludzie lubią jechać na kogoś. Haha
Smieszne to jest !
Ja widzę po ludziach bawiących się i to jest dla Mnie odpowiedź na to pytanie.
CYA
DJDEANhttp://www.dean-site.prv.pl • Flash Design •
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

nie ma to jak ostre samodowartosciowanie ;) mysl sobie jak chcesz. ja widzac prawie same dzieci na parkiecie nie moglbym stwierdzic ze jestem super djjem i rozkrecilem nareszcie Avalon... i mam prosbe. zmien ten avatar na jakis, ktory nie zajmuje 1,7 mb bo nie wszyscy maja taki super hiper mega szybki internet jak ty i troche musze przez ciebie czekac az sie strona z forum na ktorym sa twoje posty zaladuje.

Qrzysio zrob cos z tym jak sam nie bedzie chcial bo te czekanie jest meczace na modemie... a poza tym tyle limitu neostrady bez sensu zabiere 8)
DJ Dean
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2005, 12:04
Lokalizacja: 029 Ostrołęka

Post autor: DJ Dean »

Hahha, to była prośba z Avatarem ? Hahaha :ass:
Spójrz na stara chatę i policz ile tam jest dzieci !
Jak umiesz do tylu liczyc to jesteś ktoś.
Więc Mi tu głupot nie gadaj ze gram dla dzieci bo mam oczy i widzę kto do tego klubu przychodzi (w przeciwieństwie do ciebie). Byłeś raz i oceniasz sytuacje jakbys bywał tam co tydzień.
NARA, okularki potaniały.
DJDEANhttp://www.dean-site.prv.pl • Flash Design •
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

widze ze sie nie pogodzisz nigdy z prawda :) no cuz trudno, zyj w tych swoich marzeniach i walcz obrazaniem innych, powodzenia w dalszej pracy wysmienitego dja ;)

ps. w avalonie bylem na pewno duzo wiecej razy niz ty
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Ile razy mam mówić, że jak się macie kłócić to macie prywatne wiadomośći.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Tak się stało, że byłem wczoraj w Avalonie po 2:00 w nocy. Nie powiem bo muzyka była fajna i dobra do zabawy. Jednak co się stało z Avalonem to już inna sprawa... Jakim cudem te 16-stki tam weszły ? Ehhh... myślę że wejście z dowodami byłoby dobrą sprawą.

Jezeli taka muzyka jest cały czas w Avalonie to warto iść się pobawić. Czy imprezy się poprawiwły to nie wiem, bo nie jestem stałym bywalcem, jednak widok 16-stek nie jest ciekawy i na pewno nie zachęca do zabawy. Tyle ode mnie.
Awatar użytkownika
laif69
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 14 cze 2005, 14:16
Lokalizacja: ostrołęka

laif

Post autor: laif69 »

wiesz co ja to ci powiem tak jak chcesz sie nazywac dj to moze zacznij grac cos z plyt WINYLI bo z samych cd to ty duzo nie zdzialasz...
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

to z czego gra dj nie jest odwzorowaniem jego umiejetnosci to głupi sterotyp ze dj grajacy z vinyli musi byc lepsz od tego który gra z cd...
dj.chfast
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 22 lip 2005, 22:06

Post autor: dj.chfast »

to że dj gra z vinyli świadczy o zawartosci jego portfela!!! a nie umiejętnosci.!!!
Vinyl kosztuje 80/200 zeta a sprzet....nie bedę mówił... 8) dla mnie dobry jest ten który umiejetnie i łatwo zgrywa kawałki i ..... MA WYKREOWANY 1 styl !!! a nie 1000 naraz....-(zwykły prezenter dyskotekowy) :oops: 8) jak grasz 1rodzaj to graj i bedziesz najleprzy w tym co robisz!!!
Wyrywać Chfasty
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

chfast masz racje ,chociaz ja wole grac kilka rodzai muzyki nie czuje sie wtedy w jakis sposób ograniczony...pozdro 8)
ODPOWIEDZ