Werbia - użytkownik forum

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
asiula
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 lip 2011, 14:17

Werbia - użytkownik forum

Post autor: asiula »

Witam

Ostatnimi czasy obserwuję posty użytkownika "Werbia", które są dla mnie i chyba nie tylko irytujące. Osoby które myślą inaczej mogą oczywiście, kontynuować dyskusję z tym użytkownikiem. Takich osób, sprzymierzeńców nie zauważyłem zbyt wielu. Powiedziałbym, że jest ich 0, słownie zero. Sama sobie odpowiada i podbija aktualność wątku.
Widzę jednak, że jeżeli ktoś próbuje tej osobie cokolwiek wytłumaczyć - TA nakręca się podwójnie i skutek opłakany.
Zazwyczaj na stronie głównej Mojej Ostrołęki są przynajmniej 3 otwarte wątki tej osoby, a tak naprawdę jest ich o wiele więcej. Czy moderatorowi MO to się podoba i nie uważa, że w pewien sposób autor tych wątków zaśmieca to forum i wprowadza agresję? Odpowiedzi na posty usera "Werbia" są nerwowe, prowokujące i mam wrażenie, że właśnie celowe.
Jeśli moderator nie widzi w tym nic złego to ja mam prośbę tylko do pozostałych użytkowników forum. Nie pouczajcie, tego użytkownika, nie wdawajcie się w dyskusję bo to go tylko nakręca. No chyba, że temat jest wspólny i chcecie sobie o tym podyskutować. Ale na litość boską nie piszcie nic w stylu .... lecz się itp.... Brak reakcji jest najlepszy na te jak dla mnie wypisywane głupoty.

Jeżeli ktoś podziela moje zdanie to proszę o info pod tym postem.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Werbia - użytkownik forum

Post autor: Infom »

popieram :) BAN nawet w państwie demokratycznym się należy :P
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Werbia - użytkownik forum

Post autor: Qrzysio »

W komentarzach mamy tępiciela lemingów i Jana Kowalskiego. Na forum Werbię. Każde miejsce ma swoją charakterystyczną postać. Zupełnie jak w rodzinie. Nie wszystkich lubimy, ale wszystkich trzeba szanować. Wyrzucanie za drzwi do niczego dobrego nie doprowadzi.
kanalia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 kwie 2014, 16:19

Re: Werbia - użytkownik forum

Post autor: kanalia »

Ależ kochani użytkownicy forum, asiula, Inform, przecież w opcjach możecie włączyć ignorowanie konkretnego użytkownika.
Co jest przyczyną, że tego nie używacie? Brak wystarczającej wiedzy, umiejętności, a może lenistwo?
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Werbia - użytkownik forum

Post autor: Infom »

Ooo u mnie niewiedza :) dzieki
Markqus
plutonowy
Posty: 217
Rejestracja: 02 kwie 2018, 16:40

Re: Werbia - użytkownik forum

Post autor: Markqus »

Ta , Werbia to Werbia . Ciekawe co ona na to ?
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 662
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Re: Werbia - użytkownik forum

Post autor: Werbia »

Podobno statystyki polskie podają, że ponad 90 % Polaków to katolicy. Ale każdy dzieli się tym, czym żyje.... ... ... Szkoda, że wątku o rekolekcjach nikt nie chciał tutaj rozwijać. Ja od czasu do czasu funduję sobie wyjazd na jakieś rekolekcje i uważam, że to nigdy nie była strata czasu ani pieniędzy. :D
https://werbia.blog.deon.pl
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: Werbia - użytkownik forum

Post autor: Tapatik »

Najczęściej przeglądam forum bez logowania, więc opcja blokowania danego użytkownika u mnie nie zadziała.
ODPOWIEDZ